Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    SSaaFFee Avatarı

Son Giriş
    21.11-2012
    Saat
    19:20
    Yaşadığı Yer
    saint-denis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: fero Mesajı Gör
    Ben, gordugumuz yanlislari gereken yerlere bildirmedigimiz taktirde,birgun bize yapilacak yanlislarida baskalari gormezden gelir inancindayim...
    bu dediğinizle benim anlatmak istediğim farklı şeyler.
    şirketin bekçisi varmı ? var. muhasebesi varmı? var. denetimcisi varmıdır? vardır.
    bunlar olmazsa şirket olmaz zaten.

he dışarda birini öldürürler. görürsün bildirirsin. vicdanen mecbursun. burda korku olmaz.
    veya başka bir olay olur. birini döverler ben görmedim demezsin. olay ne ise doğrusunu anlatırsın.
    ki suç cezasız kalmasın.
    burda işin içini bilemediğimiz bir durum söz konusu..
    buraya müdahale gereksiz.

duvarın arkasını görmeden yorum yapmaya gerek yok.

Üye
    fero Avatarı

Son Giriş
    25.06-2015
    Saat
    22:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya bekcisi,muhasebecisi de isin icindeyse!? Ben ve benim gibi dusunenlerde zaten duvarin arkasini goruyorsan susma"demek istiyoruz...Hem bir patron kendi cebinden calarmi yaw? haa belki korkusundan hirsizlik yapilmasina goz yumar...Ama bundanda emin degiliz degilmi Ssaa Bey? Dovulen birini gordugun halde susmak ne kadar yanlis ise, gordugun,emin oldugun hirsizliga karsi durmamak da ayni seydir....Neyse artik bu konuda daha fazla konusmak,yorum yapmak (kendi adima) bana dusmez...Hepiniz sevgiyle kalin

Yasaklı Üye
    SSaaFFee Avatarı

Son Giriş
    21.11-2012
    Saat
    19:20
    Yaşadığı Yer
    saint-denis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: fero Mesajı Gör
    haa belki korkusundan hirsizlik yapilmasina goz yumar...
    siz evinize gece vakti silahla giren hırsızla. sizin emrinizdeki kulu karıştırmışsınız.
    sap samanı ayırt edemiyorsunuz maşaalah ama akıl veriyorsunuz.
    hiç patron işciden korkarmı? üç kuruşa bütün kemiklerini kırdırtır.

bu dizi ler. filmler tv. de bolca var.
    siz neden bahsediyorsunuz?
    sokakta adam öldürülse görmedim diyecek insanlar kalkmışlar. vicdandan bahsediyorlar...

şöyle yap böyle yap demeyin kardeşim. akıl vermeyin. sizin yüzünüzden gidip yanlış yapmasın insanlar.
    vicdanınız varda poğaca çalan insanlar neden içerde? yatalak hastaları neden tv lerde hapiste görüyoruz.
    neden 500 tl fatura borcunu ödeyemeyen insanları hapse attıklarını görüpde müdahale etmiyorsunuz.

bence kimseye akıl verecek, vicdandan bahsedecek halde değiliz.

Üye
    fero Avatarı

Son Giriş
    25.06-2015
    Saat
    22:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sen sadece supermen olmadigimizi unutuyorsun kardesim!!! Ben patron belki korkuyordur' derken yaninda calistirdigi akrabalarini kastettim...butun yazilanlari iyi oku...ikincisi, eger devlet insanini ac birakiyorda o insan sadece karnini doyurmak icin caliyorsa,(ki herturlusu hirsizliktir) onu mazur gorebilirim...Biz burda adama zorla git soyle soyle yap demedik..(kendi adima demedim) Arkadas ne yapiim'diye bor soru sordu yorumlari sen okuyorsun..
    Nerden biliyorsun benim hangi haksizliklara karsi geldigimi? Sen kendini sistemin,davranislarin,neyi nasil yapacagimizin otoritesi mi saniyorsun arkadasim?
    Sen,vicdan dan bahsedecek halde olmayabilirsin ama benim vicdanim varmi yokmu birakta bana kalsin benim adima vicdanimi yazma...Ben zaten senden farkli birsey yazmadim aslinda ama okuyamiyorsun cunku icin ofkeyle dolu gibime geliyo....bana ne yazarsan yaz artik cvp vermicem...cunku sartli konusuyorsun sen....icimden,sevgiyle kal'demek de gelmiyor artik cunku onuda carptirirsin sen....eyvallah....

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12