Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sebboy Avatarı

Son Giriş
    13.09-2015
    Saat
    18:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    başvurular 3-9 eylül tarihleri arasında yapılacak. Atamalar 10 eylülde gerçekleşecek. kaynak:http://www.meb.gov.tr/

Üye
    ogn Avatarı

Son Giriş
    08.07-2013
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Slm arkadaşlar.Böbrek nakli oldum %70 engelli raporum var bununla birlikte 'çalışabilir' yazan heyet raporum var şu an gayet iyiyim.Ben ömssye de girdim kpssye de.Ömssden memur olarak atanabiliyordum fakat tercih yapmadım kpsse tekrardan girdim nihayetinde Türkçe öğretmeni olarak atanabilecek puanı aldım.Sormak istediğim birkaç şey var:
    1-Engelli olduğumdan kpss ile atanıp öğretmen olmam da herhangi bir zorlukla karşılaşır mıyım?
    2-Forumlarda okuduğum kadarıyla tercih zamanı sağlık raporunu online olarak beyan etmem gerekiyor bunu yaparken engelli olduğumu belirtmem gerekir mi ya da belirtirsem atanmam da sorun olur mu?
    3-Yer değiştirme olayı nasıl oluyor ben atandıktan ne kadar zaman sonra sağlık sorunumu gösterip yer değiştirebiliyorum? Yer değiştirme durumunda engelli olmamdan dolayı istediğim şehre tayin isteyebiyor muyum?
    Bilgi sahibi arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim.