Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    redkit Avatarı

Gerçek Adı
    MK
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Denizli-Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yüzlerce sektör var ve bunların bazıları çok uzun ömürlü ama bazıları başlamasıyla bitmesi bir oluyor.
    Sizce yatırımını en sağlam şekilde ve en çabuk (uzun vadede olabilir) amorti eden sektörler hangileri?
    Sizce hangi alanlara yatırım yapmak daha mantıklı?
    Epeydir merak ettiğim bir konu bir de burdaki arkadaşlarımın öneri ve tecrübelerinden faydalanmak istedim akıl akıldan üstündür

mesela elinizde sermaye olsa hangi alana yatırım yapardınız ? Neden? Sermayenin sınırı yok örneğin 30bin olsa şu işi kurardım 100binim olsa,300binim olsa..... Gibi

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    12:16
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    4

Gayrimenkul herzaman için eniyi yatırım

Üye
    turkuaz06 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

emlak

Üye
    pronet Avatarı

Son Giriş
    21.02-2017
    Saat
    12:29
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

"Sizce yatırımını en sağlam şekilde ve en çabuk (uzun vadede olabilir) amorti eden sektörler hangileri? " diye sormuş arkadaş. gayirimenkul en sağlam ama kendini amorti etmesi en az 5-10 sene sürer. çabuk para kazanmak istiyorsanız borsaya girmeniz gerek. mesela halkbank gibi halka açılan bankalarının hisselerini almak iyi olur.

tabii borsada her firmaya yatırım değil. güvenilir kurum - sektörlere yatırım iyi olabilir. bankalar, GYO'lar gibi. en çabuk parayı borsa kazandırır. ama tabii riskli de.

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    12:16
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    4

pronet;

en sağlam yatırım aracı diye sormuş arkadaş borsanın çiftesini yedinmi sen hiç

Üye
    redkit Avatarı

Gerçek Adı
    MK
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Denizli-Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

borsa bir nevi kumar gibi ya... kazanmak için çok yatırman gerek o da ya tutarsa gibi bişi... kazanırsan tamam ama sermayenin arkası yoksa bittin o yüzden kazanma ihtimali daha yüksek alanlar olursa daha iyi olur. çok uzun vade de arsa en ideali bence ama çok zaman alır. sezonluk işler de olabilir ama 12 ay geçerli olursa daha iyi olur tabi. ben farklı fikirlerden faydalanmak isterim varsa. mesela halı saha işi ben çok basit bi iş gibi bakardm eskiden bir gün dikkatimi çekti ya hiç boş kalmıyor gece geç saatlere kadar yağmurda soğukta bile adamlar maç yapıyor ne kadar maliyeti olabilir diye düşündm arkadaşlara sordum gerçekten azımsanmayacak derecede geliri var hiç ummazdım o kadar olacağını devasa sermayelerede gerek yok anladığım kadarıyla ama bulunacağı konum çok önemli. gibi buna benzer şeyler... eminim böyle onlarca sektör vardır detaylarını bilmediğimiz.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    91

en cok kazandıran yıyecek ıcecek sektoru
    ama ısı bılmek ısın basıda olmak bıde sermaye cok olmalı

Üye
    GokteUcanKus Avatarı

Son Giriş
    06.04-2015
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Özellikle benim gibi bilgisayar başında ömrünü geçiren, hareket alanı kısıtlı insanlar için birikimlerini internette değerlendirme şansı var.
    Birikim demişken öyle çok param yoktu bi yerden para falan gelmedi, hepsi alın teri. Ben altına yatırım yapıyorum ama öyle yastığın altında saklamıyorum. Açıyorum internet teki hesabımı, gece de olsa gündüz de olsa fiyatları kontrol edip alıp satıyorum. Ben tam anlatamadım ama ilgili arkadaşlar bu konuya geldiklerinde daha iyi anlayabilecekleri bir yazıyı onlara not olarak bırakayım. Bi faydamız dokunur belki http://www.altinfiyatlarisitesi.com/...ltin-yatirimi/

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:59
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bende kendi tecrübe lerimi aktarayım gayrimenkul uzjn vadrli belki ama ben sanat ve edebiyat a yatırım yapıyorum şu anda ciddi bşr yeteneğim vaf ve bunu değerlendirebilirsem bir kaç 0 lı rakamlar elde edebilirim sonra ne yapacağıma karar vereceğim tabii ama favorim enerji sektörü daima musluğun başında oturmak gibi bşr şey bu