Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    serdarkanserdar Avatarı

Son Giriş
    16.09-2014
    Saat
    13:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar önlisans olarak ilkkez başvuracam daha önce lise sewiyesinde girmiştim osym ye hangi ewrakları wermem gerekiyor bilgi bekliyorum

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

lise için hangi belgeler gerekli bende başvuracağım kpss ye

Üye
    Cumali Avatarı

Gerçek Adı
    Cumali
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    02:46
    Yaşadığı Yer
    ELAZIG
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben lıse duzeyınde gırdım...osym bınasına yoladılar ozel sartlardan dolayı...dıploma fotokoposı saglık kurulu raporu nufus cuzdan fotokopısı kı bunlardan once bankaya para yatırılması lazım lıselıler ıcın 35 tl...ıslemlerın gerceklestırecegın osym bınasında 3 tl alıyor..bunlar lıse duzeyınde kıler ıcın lısansı bılmıyorum ama pek degısen bısey olacagını sanmıyorum ayndır

Üye
    yaseminhoca Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar, son başvuru tarihi 11 Temmuz. Yani biran önce başvurmalısınız eğer hala başvuru yapmamışsanız. Lise düzeyinden girecek tüm adaylar, daha önce sınava gitrmiş dahi olsa başvurularını başvuru merkezi aracılığıyla yapacaklardır. (Genelde tüm liseler, yüksekokullar, fakülteler başvuru merkezidir). Sedarkanserdan, daha önce lise düzeyinden sınava girmişseniz bankaya 35 TL sınav ücreti yatırdıktan sonra şifrenizle sisteminize giriş yapınız, bilgileriniz güncellenmiş ise başvuru merkezine gitmenize gerek kalmaz. Eğer bu şekilde başvurunuzu gerçekleştiremezseniz linkteki aday bilgi formunu doldurarak banka dekontunuz ve diploma ya da öğrenim durumunu gösterir belhenizle berabar başvuru merkezine gidiniz. Klavuzu okudum ama çelikşiye düştüm, 2010 önlisans düzeyinde başvuranlar internetten başvurularını yapabiliyor sanırım sizin durumunuzda olanların başvuru aracılığı ile bilgilerini güncelletmesi gerekiyor. http://www.osym.gov.tr/dosya/1-60187...kpssortonl.pdf

Lise düzeyi adaylar da linkteki formu doldurarak banka dekontu ve diploma ya da öğrenim durumunu gösterir belgeniz ile birlikte başvuru merkezine gidiniz. Başvuru ücreti 35 TL: Akbank, Ziraat, Vakıflar, Kuveyt Türk Katılım, Denizbank, Halkbank'tan birisine yatırabilirsiniz.

Daha geniş bilgi için klavuzu inceleyiniz: http://www.osym.gov.tr/dosya/1-60186/h/2012kpssortonlisanskilavuz.

Sakatlık grubunuza göre yardımcı istiyorsanız aday bilgi formunda 'özür durumu bilgilerini' dolduracaksanız OSYM'ye raporunuzu ulaştırmak zorundasınız. Başvuru merkezinize sağlık kurulu raporunuzu da götürünüz. tekerlekli sandalye kullanan adaylar, başvuru formlarına 'tekerlekli sandalye kullanıyor' ibaresini yazacaklardır.

nüfus cüzdanı ya da kimlik belgenizi de başvuru merkezine götürmeyi unutmayın arkadaşlar. Umarım kolaylıkla halledersiniz ve şimdiden hayırlı olsun.