Toplam 14 mesajın 1-14 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kenan57 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam arkadaşlar meb sözlü mülakatına daha önce katılanlar yada bu konu hakkında bılgı sahıbı kısıler bıldıklerını yazabılır mı ??
    yada hep dogru cvp lar versekte sözlü mülakat oldugu ıcın gene torpil olur deyıp sımdıden pes mı etmeli??
    olumlu olumsuz her turlu cevaplarınızı beklıyorum...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Sözlü mülakat dendiğinde neyin ne olacağını kimse bilemez. Sözlü mülakatlarda soru fantazileri efsanedir...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kalpsizsevgilim Avatarı

Gerçek Adı
    kalpsizsevgilim
    Son Giriş
    07.05-2017
    Saat
    11:34
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sadece mulakata 10 davet edildi .
    kasim yıldırım
    hasan yıldırım isimleri cok dikatimi cekti

ve 7 sırada ki kişi nin ismi ise Mustafa ÖZÇİÇEK diye biri dogum yeri BOŞ bırakmişlar

torpilin en aglası var tabii

Üye
    kenan57 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ewet bir torpil macerası daha sonuclandı ve dayısı olanlar iş başı yapacak ne yani dayısı olana sorulan soru cumhurbaşkanımız kimdir dayısı olmayana meb bakanı kımdır ? dayısı olan mülakatta 2 dk içeride duruyor bizim pestilimiz cıkıyor nereden eleyebiliriz diye HAKKIMIZI YİYENLERİ ALLAHA HAVALE ETMEKTEN BASKA CAREMİZ YOK .

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Sınavı kazanmış insanlara Mülakat yapmadaki amaç ne olabilir senin bilginimi ölçüyorlar 100 tane soruya doğru cevap verip olum konuşmalarınla ordaki insanları etkilemek yerine adını söyleyebilceğin bi dayın varsa iş senindir mülakat fasa fiso başvuran insanlardan en yüksek puanlı olanı almak varken mülakatla en düşük puan almış insan bile giriyorsa bu işte çapan oğlu olduğunun ispatıdır

Üye
    okaneren Avatarı

Gerçek Adı
    OKAN
    Son Giriş
    28.05-2014
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence torpil yapılacağını düşünerek hareket etmeyin. rahat davranın kendinizden emin olun. bazen insanların size sordukları değil sormadıkları daha önemlidir. bir de bence internetten özel sektörde iş başvurularında neler sorulur ne tarz cevaplar verilir bir araştırın.

Üye
    mysterious Avatarı

Son Giriş
    11.11-2013
    Saat
    21:06
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sözlü mülakatta hep torpil oluyor zaten tanıdık oldu mu her türlü geçersin olmadı mı sana sorarlar örnek altın ayı ödülünü hangi film almıştır? cevap : BAL bu soruyu bir arkadaşımıza sormuşlardı.. işte türkiyedeki bölgeleri sayın, kktc cumhurbaşkanının ismi falan filan güncel gelişmelerden soruyorlar bu gibi soruları arkadaşa sordular hepsine doğru cevap verdiği halde yine geçemedi istediği adamı alıyorlar kısacası.. kimse torpil olup olmayacağını bilemez ama şans diyelim..

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Adalet mülakatında BÜLENT ERSOYUN KADIN OLMA YILI SORULMUŞ kaç kişi bilmiştir dayısı olan 1982 demişse kadın olma yılı 1982dir bu iş böyle
    http://www.sabah.com.tr/Yasam/2011/1...lis-gundeminde

Üye
    kenan57 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sözlü mülakat olayı bence baslı basıan torpil demek bence sözlü mülakatın adını değistirmeleri gerek torpil mülakat diye yokse ne kadar dogru cvp versekte olmuyor kendımden bılıyorum bugun yasadım cunku .sözlü mülakat yerıne kura cektırselerde en azından kısmet degılmıs derdım üzülmezdim torpil konusunuda aklıma getirmezdim.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: xxxman Mesajı Gör
    Adalet mülakatında BÜLENT ERSOYUN KADIN OLMA YILI SORULMUŞ kaç kişi bilmiştir dayısı olan 1982 demişse kadın olma yılı 1982dir bu iş böyle
    'Bülent Ersoy ne zaman kadın oldu?' Meclis gündeminde - Sabah

dayısı olan zaten sorulan butun soruların cvp yanlıs ları varsa dogru bıze gelıncede dogrularımızda yanlıs oluyor o kadar tarih yada coğrafya soruları varken bülent ersoyu sormak ta işin acayıp kısmı .

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

KARDEŞİM SİZE NE SORULDU? benim bildiğim mülakata ayrı ayrı alıyorlar kimin neye doğru cevap verdiğini yanlış cevap verdiğini mülakattaki bilir kişiler bilir dayısı olan cevaplamasada olur alıncak kişinin doğrusu yanlışı kayıtmı ediliyor sanki

Üye
    kenan57 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

xxxman;

ewet kardesım senınde dedıgın gıbı ayrı ayrı alıyorlar ama cıkan kısı ıcerıde neler soruldugunu soyledı ve ılk mulakatı oldugu ıcın cok heyecan yaptıgını soruları ıkıser kere tekrarlattıgını soyledı kız cıktı tıtrıyordu heyecandan bende heyecan yoktu hayatımı anlattım neler yaptıgımı ne gıbı egımtım aldıgımı hangı kursları bıtırdıgımı soru yagmuru vardı bırı bıtmeden baskası soru soruyordu butun sorulara cvplarım dogruydu ama ben yaklasık 30 dk durdum ıcerıde heyecan yapan kız 2-3 dk cıktı ve kazanan o kız oldu .yanı cevaplamasada oldu

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

KENAN KARDEŞİM BELKİDE SENİ ÇOK KONUŞUYORSUN DİYE ALMADILAR kardeş hayırlısı olsun boşver dünyanın sonu değil bu torpillerin sonu gelmez adım attığın yerde dayın olcak yoksa mercimek boyu kadar yol alamazsın iş hayatında

Üye
    SmhGwz Avatarı

Gerçek Adı
    Semih BALCI
    Son Giriş
    12.06-2017
    Saat
    16:49
    Yaşadığı Yer
    çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sözlü mülakat farklı bi olaydır kimin nasıl geçeçeği belli olmaz..

Üye
    kenan57 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    normalde cok konusanbırı degılım sakın saygılı biriyim . bu dunyada hep dogru yapmakla biryerlere gelın mıyormus onu bır kere daha öğrentmıs oldular sağolsunlar .