Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    altgecit Avatarı

Son Giriş
    24.06-2014
    Saat
    12:05
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaşlar benim % 55 Kardiyoloji den raporum var 2006 da aldım işkur sevki iile aldım. Deniz kuvvetlerine sınava girmiştim 2011 de, 2012 Ocakta benden soruşturma için evrak hazırlayıp göndermemi istediler gönderdim 3 ay geçti daha bitmedi de benim sorum işe girişim mulakatlamı yoksa direk mi alacaklar bir de raporum 2006 da alındığı için sorun oluştururmu ama süreklidir ibaresi var raporum da şimdiden teşekkürler...

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

soruşturma için evrak istendiyse artık mülakat yapmazlar.. güvenlik soruşturması tamamlandıktan sonra atamanız yapılır ve size bilgi verilir.. güvenlik soruşturması 6 ay kadar sürer, acele etmeyin..

2006 yılında aldığınız sürekli ibareli olan raporunuza istinaden atamanızın yapılacağını sanıyorum, tekrar rapor istemezler.. Eğer tekrar rapor isteselerdi güvenlik soruşturmasından önce isterlerdi..

güvenlik soruşturması atama öncesi yapılan son işlemdir. bu soruştumanın hemen ardından atamanız yapılır..

Üye
    alperen222 Avatarı

Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    14:14
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @altgecit

Sayin altgecit. Deniz kuvetlerine bende basvuru yaptim 37gun oldu guvenlik sorusturmasi sonucu gelmedi ne kadar surer bilginiz varmidir