Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 74 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    seyhansonay Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    02:51
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    evt. kartal; telefon işinden anlamıyorum ama anlayan birisini işe alırsam olabilir. bu seferde masraflar çoğalacak ama hayırlısı henüz daha çok ilginç bir fikir yok aklımda.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

elınde hıc para yoksa oyle guzel yenırkı bu 15000 lıra
    o kadarcık parayla ıs kurmak ıcın ya mutevazı bır kazanca razı olacak yada baska borc alabılecegın yerlerı arastırıp kanlı gomlek gıyeceksın essek gıbı calısıp uykuların kacacak odeme vaktın geldıkte
    asgarı ucrette olsa valla o kadar streslı hayata tercıh ederım fazla sorumlulukla hayatı kendıme zehır etmeden

Üye
    Veritas Avatarı

Gerçek Adı
    Doğa
    Son Giriş
    05.08-2015
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu kredi için iş planı hazırlanmasını istiyorlar mı? İstiyorlarsa şahane. İstemiyorlarsa bulaşmayın derim. Ayrıca iş planı hazırlama konusunda yardımcı da olabilirim.

İş fikrine gelince. Sizin elinizden hangi işler geliyorsa ona yönelin derim. Turizm ve sağlık demişsiniz ama anladığım kadarıyla olmamış. Yine de bilginiz bu konulardaysa o zaman yine böyle bir işe yönelin.

İnsanlar artık internet üzerinden işler yapıyor ve para kazanıyorlar. Zumbara - Zaman Kumbarası veya Nurturia Anne ve Babaların Sorularına Cevaplar, Gruplar, Anı Defteri ve Diğer Anne ve Babalarla Sosyalleşme gibi siteler yarışmalara katılıp ödüller alıyor. İlk tavsiyem internet üzerinden yapabileceğiniz işleri bir araştırmanız. İnanın çok değişik fikirlere ve işlere rastlayacaksınız.

İkinci tavsiyem de eğer kadınsanız b-fit franchise almanız. Şu an Türkiye'de 190 şubesi var. Sadece kadınlar kuruyor, kadınlar işletiyor ve kadınlar çalışıyor. Tabii sadece kadınlar gelip spor yapıyor. Bunu da bir araştırmanızı öneririm. B-fit'in şimdilerde Muzipo diye çocuklar için de açtığı merkezler var. Onlara da bakabilirsiniz.

Şimdilik bu kadar

Üye
    seyhansonay Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili varitas; fikirler için saol. sağlık alanında derken 6 yıl özel yaşlı bakımevi işlettik ama özel sebeplerden dolayı devretmek zorunda kaldık. yapamadığımızdan değil. tekrar aynı işi yapmak istedim bunun için proje hazırladım ama enaz 3 ortak olmamız gerektiğini söylediler. yani tek kişiye verilecek 15.000 tl bu iş için yeterli olmayacağından enaz 3 kişiye verilecek 45.000 tl ile az kapasitede biyer açılabileceğini söylediler ama ben 3 ortak bulamadım 2 yıl bunun için bekledim ama bulamadım. millet çekiniyo . neyse bende sonunda tek başıma yapabileceğim bir iş kurmak istedim.

Üye
    Veritas Avatarı

Gerçek Adı
    Doğa
    Son Giriş
    05.08-2015
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tamam diğer söylediklerimi değerlendirin o zaman.

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

satışta zaten sıfır tellar alacaksız,bu arada kaçak tel.talepleride olacak müşterilerin.! 2.elede zamanla girersiniz karamsar olamayın.teknikden anlayan birini aldıgınızda o kişi zaten 2el tel alırken bakacaktır temizliğine.size zaten turkcelden,aveadan,telsimden bayilik teklifi gelecektir.hat,kontör,aksesuar satşına siz bakarsınız iş zor degil.masrflar artacak diye endişelenmeyin.iş olunca kazannç olacaktır.

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:26
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım bahsettigin parayı alabilmek için tahminm bi proje sunuyorsun eger kurul projeni onaylarsa sana veriliyor,bi arkadaş açtıydı eger istersen bi boya dükkanı aç derim arkadaş açtı o bahsettigin para destegiyle..

Üye
    seyhansonay Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili sonbahar; boya dükkanı derken sadece boya dükkanımı, yoksa hırdavat tarzı inşaat malzemeleri tarzı biyermi?

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:26
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım sadece boya dükkanı için proje hazırladı proje onaylandı ve destek olarak kredi verdiler sende projeye eklersin artık hırdavat falan olur yani fena olmaz,ama sen tek proje hazırla işlek biyere geç tamam olur heralde birazda çevre yap..

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

En kolay ve en karlı iş; eğer belediyeden bir seyyar bir büfe kiralayabilirseniz (ki belediyeler engellilere bu konuda yardımcı olabiliyorlar) gazete, mecmua, meşrubat, şekerlemeler, çiklet, su vs. satmak... İşlek bir yerde bu büfeyi açabilirseniz kar marjınız da yüksek olur bence...

Üye
    alperen222 Avatarı

Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    14:14
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ne büfeye ne boycıya ne telefoncuya o krediyi vermiyorlar sadece zanaat sahibi olmalıymış yani hem üreticek hem satıcakmış sadece sermaye ile yürüycek işlere vermiyorlarmış krediyi örnek baklava ustası olmalıymışsın öyle dükkan açıcakmışsın ben hepsini sordum usta alıp dükkan açsam dedim ama ustada kendin olucakmışsın hem engelli hem baklava açabilecek yoğun çalışabilecek usta olmalıymışsın bu tamamen fiyasko

Üye
    seyhansonay Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili alperen; söylediklerinde kısmen haklısın. çünki her ilçenin yada ilin sydv farklı uygulama yapıyor. ustalık belgesi yada sertifika gerektiren işletme açmaları 1. derece istedikleri ama senin yapacağın işte ehil olman ve senin o işi yapacağından emin olurlarsa yapacağın iş konusunda ne kadar bilgi sahibi olduğunu o işi yapabileceğin konusunda vakfı ikna edebilirsen sana iş kuruyorlar. yani herşey sende bitiyor. benim bildiğim ayakkabı satış mağazası,giyim satış mağazası,cafe,cep tel dükkanı,et satış dükkanı vb sayamayacağım birçok iş kurdular.

Üye
    Sametmenc05 Avatarı

Gerçek Adı
    Samet Yasin
    Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    20:23
    Yaşadığı Yer
    Amasya-Merkez
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Hmm baktım bayağı bir yorum var eee benim ne eksiğim var bende yazayım dedim.
    Abicim ahçılığın iyiyse kendi ıslama köfteni yapabilirsin. Bunun için sadece iyi bir pazar ve müşteri kitlesi bulman gerek. Bu dalda ün yapabilirsen zaten önün açılır. Ama ben yok anlamam diyorsan ilgin oyuncaklar satabilirsin oyuncakcı dükkanı için bir ana okulu bulman yeterli. Mesela yaz günleri antalya gayet sıcak oluyor şu şapkalarda pervane olan ürünler var ondan bile satsan kar yaparsın.. Netten araştırabilirsin gayet iyi ürünler ..

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

ticaret olan yerde kayserili yorumu olmazsa olmaz:

kayseride ticaretin altın kuralları
    1- iş yeri açarken sermaye kendinin olmalı
    2- sermaye dışında iş yeri hiç para kazanmasa dahil en 6 ay şahsi ve iş yerinin masraflarını karşılayacak para olmalı
    3- nakde sıkıştığın anda çevrenden borç alabilmeli veya bankadan kredi kullanabilecek potansiyel olmalı
    4- iş yerinin yakınında sana rakip olabilcek iş yeri olmamalı

tüm bun şartlar mevcut değilse kaliteli ve yüksek kazanc devamlılığı olan bi iş yeri kurman zor 15000lira ile cep telefonu işine girmen zor sadece nokianın her modelinden 1 tane alsan para yetmez hırdavat içinde yetersiz bir mevla tek başına boya işi olabilir ama şahsen o meblaya yapılacak en makul iş akvaryum işi az sermaye yeterli kar ilk başta üretim yapmana gerek yok akvaryum sitelerinde üretim yapanlarla anlaşırsın 50kuruşa aldığın yavruyu 2 liraya satarsın birde camcı ile anlaşır sipariş üzerine düşük kar marjıyla iş yapabilirsin tabi bu tür iş yerlerinede o krediyi verirlermi bilmem moralini bozduysam kusura bakma ama hayalle ticaret hüsranla biter

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kartal8360;

ilk basta yeterli oluyor fatih bey biz actık sonra sonra icerdeki malları cogaltıyosun.

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon