Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nuh1989 Avatarı

Gerçek Adı
    nuh
    Son Giriş
    10.04-2015
    Saat
    11:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ailesinde kardeşi özürlü olan bir çocuk için iş imkanı var mı ? öyle birşey iş kur damı var öncelik açısından ya da böyle bir uygulama varmı arkadaşımın aile hekimi kardeşi özürlü olan kardeşlerine iş imkanı var gibi bir şeyler anlatmış ama başka birşey demek istemiş bu konu hakkında bilgisi olan varmı ?

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    130
    Verilen Beğeniler
    78
    Blog Mesajları
    4

engelliye iş imkanı bir şekilde yaratılıyor da, engellinin yakınına iş imkanı ile ilgili bişey duymadım, sanmıyorum da...

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Maalesef kurumlarda böyle bir imkan yok sadece engelli bireyin bazı hakları var. Özel sektör de ise tamamen insafiya te kalmış.

Üye
    nuh1989 Avatarı

Gerçek Adı
    nuh
    Son Giriş
    10.04-2015
    Saat
    11:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hatta Arkadaşla beraber hastanede hem satj yapmıştık hemde gönüllü olarak kalmıştık kabul etsek taşeron olarak başlayacaktık.O doktora rahtsız olunca gitmiş orda konu konuyu açmış hastanede çalıştığını söylemiş yabancı olmadığını laboratuvarcı olarak deneyimim var demiş onun şimdi kardeşine annesi bakıyor engelli olan hem bakım maaşı hemde engelli maaşı oda şuan taşeron bir firmada çıkaracaklarmış doktor demiş size iş imkanı var felan bende duymadım dedim ya iş kurda vardır öyle bir şey yada il sağlık müdürlüklerinde oda demiş aile hekimi olarak buraya alabilirmisiniz demiş yada tanıdık bir hastaneye sokabilme imkanınız orda demiş bende şaşırdım benim aklıma şu geldi engelli biri olan ailesinde iş imkanı olarak ööncelik olabilir o tam bilmiyor doktorda tam ne demek istemiş belli değil

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:49
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yok öyle bişey,engellinin kendisi için yasal sorumluluklar dahi yerine getirilmezken yakınının lafı bile olmaz.