Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cagrinan Avatarı

Son Giriş
    08.01-2012
    Saat
    19:00
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ben fen edebiyat fakültesi kimya bölümü mezunuyum ve formasyon aldım öğretmenim yani bilgisayar işletmenliği sertifikam var sınav tarihi, yönetmelik hiç bişey belli değil ve benim iş bulmam lazım ama işkur ilanlarına bakıyorum hep beden işçisi yazıyor benim zaten ortopedik rahatsızlığım var bu ilanlara başvurmalı mıyım ne yapmalıyım çok az ilan açılıyor buro memurluğu falan diye ben nasıl yapmalıyım bir yardımcı olursanız çok sevinirim...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Maalesef işkur ayrımcılık yapıp sadece sakat statüsünde iş başvurusuna izin veriyor (ve suç işliyor).
    Bence bir de şura aracılığıyla iş başvurusu yapın: Engelsiz Kariyer - Engelliler İnsan Kaynakları ve Kariyer Portalı
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    cagrinan Avatarı

Son Giriş
    08.01-2012
    Saat
    19:00
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

verdiğiniz sitede toplam 4 ilan var 4 ü de istanbulda ben adanadayım yani gidemem ben anlamıyorum yani üniversite mezunu olsan bir türlü olmasan bir türlü bugün iş bnkası ilanına gittim ona da en fazla öğrenim seviyesi önlisan yazmışlar kabul etmediler bu nasıl bişey ben anlamadım sayın oturan boğa ben lisans ı okumam mı suç ben anlamadım bu işi

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Özel okullara öğretmenlik için başvurabilirsiniz.Deneyiminiz yoksa biraz işiniz zor. Yada bir tanıdık referans bulacaksınız. Donanımlı olarak sakat statüsünde iş bulmak bazen zor. Bazen kolay.Lise mezunları kamuda iş bulmada daha avantajlı. Bende şaşmıştım. Bu nasıl olur diye?Daha az okuyan daha kolay iş buluyor.Yada işkur vasıtasıyla sakat statüsünde iş bulup asgari ücrete tabi olucaksıunız.Sakat statüsünde işe aldıklarında ücret politikası düşük oluyor.