Toplam 12 mesajın 1-12 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mediha Avatarı

Gerçek Adı
    mediha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    14

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Evden dışarı çıkamayan arkadaşlarımız evde oturdukları yerden para kazanmak için neler yapabilir bu konuda fikri olan arkadaşlar paylaşabilirmisiniz düşüncelerinizi..
    Benim en başta aklıma gelen web tasarımı olabilir diye düşünüyorum öğrendikten sonra bizler için en uygun iş gibi bence.. Bunun dışında başka neler olabilir?

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

takı tasarımı olabilir..

Üye
    GoXEl Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Bildiğim kadarıyla bazı şirketler evden çıkamayan fakat evde pc başında çalışabilecek durumda olan engelli arkadaşlarımıza yönelik; Home Office çalışma şeklini entegre ediyorlar... Bunun için gerekli Pc, Ağ Bağlantısı ve Telefon gibi gerekli tüm ekipmanları şirketin tedarik ettiğini ve çalışacak olan arkadaşa zimmetlendiğini biliyorum. Bu tarz modelleri büyük firmalar halen devam ettirmektedirler. Bana böyle bir iş teklifi gelmişti, maaşda gayet iyiydi ama ben faal olarak çalıştığım için kabul etmedim. Bu teklifi KRM İnsan kaynakları firması danışmanlığında almıştım. Düşünen arkadaşlar ilgili firmayla iletişime geçebilir.

Üye
    yeraltı_86 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaslar.Ben de evden yapabilecegim bir iş arıyorum.Seneye üniversiteye hazırlanmayı ve bu yüzden de dershaneye gitmeyi düşünüyorum .Haliyle masraf cok artacak.Üniversiteyi kazanırsam da tabi masraflar bitmeyecek.Bu yüzden iş arıyorum.Maaşının cok cok iyi olmasına gerek yok ama en azından kendi masraflarımı cıkarmak istiyorum.Ne olabilir bana fikir verebilir misiniz? Black&white arkadasımız krc den bahsetmiş,mehmet arkadasımız takı tasarımı demiş.Bunları daha ayrıntılı acarsanız sevinirim.Mesela takı tasarımı yaptıktan sonra ne yapacagız?Herhangi bir yere baglı olacak mıyım yoksa malzemeyi alıp yaptıktan sonra kendim mi satacagım.Gercekten hiç bir bilgim yok...Benim hiç bir iş deneyimim yok.Acıköğetim işletme 3 te okuyorum bir de bilgisayarlı muhasebe kursunu bitirdim.Sadece bunlar.Bana fikir verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler

Üye
    yeraltı_86 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam yine ben...bişey yazılmamıs henüz ..arkadaslar yok mu hiç aranızda evden iş yapan...nolur bilgi

Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben açıkcası kozmetik ürünleri üretmeyi düşünüyorum engelli arkadaşlarla hem engelliler adına pazarlıya biliriz zincir marketler adına fasonculuk da yapabiliriz tabi birlik olmamız lazım murat-hanci@hotmail.com

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

bende takı tasarımı işiyle uğraşıyorum arkadaşlar.ancak bu evde yapıp para kazandıracak bi iş deyil masalesef.yaptığınız ürünleri satacak iyi bir yeriniz yada bi standınız olması lazım.ben bikaç yerde denedim.heryerde iyi satış olmuyor.bikaç bujiteriyle görüştüm evde boncuk işi yapmak için ama toptan yapılan işlerde çok az para oluyor.onuda denedim yapmaktan vazgeçtim.yalnızca fuarlarda iyi iş oluyor ama buda geçici tabi sürekli deyil.malzemeleri çok ucuza malederek bikaç yerle anlaşıp uygun fiyatta sürekli çalışılabilir.ama benim toptan alma imkanımda yok ne yazık ki.çünkü toptancılar istanbulda ve gidip gelme araştırma imkanım yok.bide pazarlarda denemek istiyorum son umudum bu.bizim için en iyi iş imkanını sağlayan şeyin pc olduğunu düşünüyorum bende.
    ancak yeni fikirler de almak isteriz arkadaşlardan.ayrıca benimle evden çalışmak isteyen şirketlerle iletişim kurmak isterim tabi çok iyi olur bu.

Üye
    orhanbaba0470 Avatarı

Son Giriş
    09.06-2017
    Saat
    01:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadslar ben web tasarım la ugrasmaya basladım ve kendi işimi kurdumm yakındada hostin firmasuna dönmeyi dusunuyorum yani işi buyutmeyi

www.sahinwebtasarim.com kendi firmm tskler

Üye
    hakan1987 Avatarı

Gerçek Adı
    HAKAN
    Son Giriş
    03.07-2017
    Saat
    08:47
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oyun oynuyorum metınden para ılarıamdan kontor saglıyorum az ama yetıyormu yetmez tabıkı işte vakıt öldürüyorum en azından kontor paramı kımseye yıkmıyorum nettımıde aylık 250 kontor ve 50 den başlayıp 200 e kadar çıkar para durumuda bazen ıyı gunler ...

Üye
    desparado Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    adana/çukurova
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bu konuda en iyi şey GOXEL'in dediği çağrı merkezi olayı.cep telefonu operatörleri 3 aralıkta elaman alıyorlardı başvuramadım geç kalmışım.bu tür işler çıkarsa takip etmek lazım.2 gün önce fox tvde sabah haberlerinde engelli bir gencin evden çıkamayan, çağrı merkezi işine almışlar.evde sistemi kuruyorlar gelen çağrıları bilgisayar yardımıyla yanıtlıyor.turkcell çağrı merkeziydi.

Üye
    nacar Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    kalbimin attıgı yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür mediha böyle br konu actıgın için

Üye
    karakaya Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Üniversite ve Yüksek Lisans yapan öğrencilerin,tezlerini bilgisayara aktarmak olabilir

Bir arkadaşın verdiği bilgi

http://www.engelliler.biz/forum/ilan...de-imkani.html