Sayfa 9 / 16 İlkİlk ... 5678910111213 ... SonSon
Toplam 227 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    soner81 Avatarı

Son Giriş
    14.01-2013
    Saat
    19:13
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar MEB'deki amirlerin hepsi kral ne derlerse o oluyor kanun diye birşey sözkonusu değil denetleme yok kimi kime söylüycen çingeneye beylik vermişler babasının kolunu kesmiş bunlara da azıcık yetki verdin mi önce kendi elemanından kıyıma başlıyor kendini ispat etmek için gücünü göstermek için. Müfettişlerin bile geldiği tarihler belli neden söylemeden denetleme yapmıyorlar geliyorlar bir engelliye derdin nedir diye soruyorlar mı adamlar gelip yeyip içip gidiyorlar sen sağ ben selamet sonra meydan 2-3 tane kendini bilmez idareciye kalıyor gelmeden ortalık iyice bir temizleniyor herşey hali hazır yapılıyor hadi sen denetle bakalım hiç diyorlar mı buradaki ortam engellilere uygun değil mimarisi çok kötü engelliye verilen iş ağır diye kısacası geldin mi geldim denetledim haydi eyvallah sonra idareciler istediği gibi at koşturuyor.

Üye
    fatih76 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    26.04-2017
    Saat
    11:48
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

lker bey; seni hizmetli işini ortopedik engelliler yapmakta zorlanıyolar demeni beklerdim..Ama senin işitme engelli olupta hizmetli işini yapmakta zorlanıyorum demen bir nevi kaytarmak olduğunu düşünüyorum...

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

fatih76,
    Biz engelli olarak görmüyormusunuz yazık size hemde çok yazık düşünceniz bile ırkçılık içeriyor...

Üye
    designer__07 Avatarı

Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    TÜRKİYE/ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

fatihe katılıyorum işitme engelilini problem ederek yaptıgı işten hayıflanması onun sadece kaytarması vede onun hazımsız oldugunu gösterir ....bunun iş hayatında daha agır tanımlamaları varda yazmıyorum engellenirim...

Üye
    iyilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    ilhn
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

designer__07, sen bunu diyebiliyorsan karaktersizsin bu forumda işin yok git militarist sitelerde yorum yap herkezin sıkıntısını herkez kendi bilir sen kimin ne şartlarda yaşadığını hangi şartlarda çalıştıgını nerden biliyorsun da kaytarıyor diyosun burda eli kolu bacağı gözü kulağı sağlam adam bu işi yapmaya zorlanıyorumdiyor burun eğriyor sen kimsin de kaytarıyor diyosun.. Bu arada ben kimsenin avukatı da değilim bende hizmetli kadrosundayım müdür bana şurayı tamizle dediğinde kara kara ben bu işi nasıl yapacam diye düşünmek nedir, sitresi nasıldır nedir bilirmisin de kaytarmak değimini kullanıyosun.

Üye
    fatih76 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    26.04-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilker; nasıl ırkçılıkla itham ediyosun.
    1)İşsiz olsan bize bacakları sağlam 3000 tl maaşlı kit lere khk ile memur alacaz dese bak nasıl koşuyosun.
    2)kulakları duymayan adamı santrale koyarlarsa orada itiraz edilmesi gerekir.
    3) engeline göre iş planlaması yapılmalıdır ama sen işitme engelinle memurluk kapmaya açlışıyosun.
    4) ben hizmetli değilim memurum ama ortopedike engelli hizmetliye üzülüyorum.

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdi ben burda işitme engellileri engelden saymadığınızı düşünmeye başladım...

herkes işgal ettiği kadronun gereğini yapmak zorundadır.. hizmetli kadrosu hizmetliliğini ( tekerlekli sandalye ile girdim nasıl çalışayım diyorsa) sabretcek okuyacak üniversite mezunu olup memur kadrosuna girince masa başı görev talep edebilecek..
    memur kadrosunu işgal eden isterse işitme engelli olsun.. kimse kanun dahi sen kalk hizmetli görevi yap diyemez..
    bazı kurumlarda hizmetlilik işlemleri özel sektöre taşeron firmaya verildiğinden müdürlerin insiyatifi ile masabaşında hizmetli kadrosunda olsada çalıştırılabilir..
    ve kanunen memurların çalışma saatleri bellidir.. hiç kimse benim raporum var diyerek işten erken çıkmaya kalkışmamalı..
    eğer ki memur yada hizmetliler bir yüksekokul yada eğitim olanağına sahip olduysa okuduğu okuldan yazı getirmek şartıyla eğitim hayatından geri kalmamak için idari izinli olarak okuluna gider derslerini alır..hava şartları dolayısıyla bulunduğu ilde kamu tatili ilan edilmişse engellilerden ayrım olmaksızın bu haklardan yararlanır..
    bunun dışında rapor öne sürerek çalışma şartlarından şikayetçi olmak mantık ve kanun dışıdır..

Üye
    iyilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    ilhn
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

designer__07 sen engelli bi arkadaşımıza kaytarmak,hazımsız .... gibi kelimeler kullanarak kendi karekterini belli ediyosun aslında burası Engelliler.biz adında bi site farkındaysan "BİZ "diye bi kelime geçio içinde eğer buraya gelip de engelli bi arakaşımızı aşağalayacak sözler kullanırsan kusura bakma bende seviyemi belli ederim anlayana tabi ...

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

designer____ ali bey hayırdır bu tepkiye nasıl maraz oldun.. kusura bakmayın ama bende sizi yadırgadım..sizden beklemezdim..

Üye
    fatih76 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    26.04-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

işitme engellide engellidir ama duyma ile ilgili iş verilmemelidir çünkü verimli olmaz.Engelliden saymıyosunuz diyen hanım okuduğunuzu anlayın lütfen

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fatih76____ işitme engelliyiz die memurluk yapamayacağımızımı düşünüyorsun..ayıp ettin karşındakini tanımadan bilmeden bu kelimeleri kullanmanız çok yanlış.. her işitme engelli bir değildir..nice işitme engelliler var kendilerini ne yazıyla nede sözlü olarak ifade edebiliyorlar ve ben bu yaşıma kadar bu katagorideki hiçbir kişiyi kamuda çalışırken görmedim..
    dikkat edin ki bende işitme engelliyim ve 16 yıldır bi fiil aynı kurumda telefon hariç kişilerle iletişimimde sorun yaşamadan halen devam ediyorum...

Üye
    iyilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    ilhn
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fatih76 al işte lafa bak fatih kardeş Maaşımı ver geçimimi sağla sınava girmim bende senin şu yaptığını ayıplamaktan başka yapacak bişeyim yok.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

yazıklar olsun size engelli bireyleri de kendi arasında ayırdınız ya bir şey demiyorum kardeşim yasa işitme görme ortopedik diye ayırmamış demiş ki engelli ve bu kanun ile belirtilmiştir.. hadi benim Coclear impalatım var ise ne olacak bırakın saçmalamayı bunu konuşmanız bize anayasanın bazı kanunlarına göre suçtur.

Üye
    designer__07 Avatarı

Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    TÜRKİYE/ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

frivdevs sen beni az bucuk biliyosun benim kimseyi aşagılamak gibi düşüncem olmaz ama iş ortamında engelli bahane ederek ama engelli o işi yapmaya engel değilse bunun kelime olarak açılaması hazımsızdan başka ne olabilirki.işe girerken ne yapacagını bildiği halde ben bu işi yapamam nedemek..bir yemek yerken bu senin midene gittiginde mideni ağrıtacaksa o yemegi yemiyeceksin.... çünkü hazmı sana zor gelir işgençe verir...ondan sonra soda içeyim dersin belki gecer...buda öyle bişey işte engelli bahane edim bu işte belki yırtarım demekle aynı şey....

Üye
    iyilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    ilhn
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    fatih kusura bakmada sınava girip kazamayan sonrada kazananları kıskanan biri görüntüsü çiziyosun yada sen bencil ırkçı bi insansın ayıp ya sus bence.

Sayfa 9 / 16 İlkİlk ... 5678910111213 ... SonSon