Sayfa 7 / 16 İlkİlk ... 34567891011 ... SonSon
Toplam 227 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bensalih1131 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    10:41
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlarben hizmetli kadrosunda girdim. bulundugunuz yerin m.e.m ve şube müdürlerinin tutumları cok önemli allaha şükür ben hiç sıkıntı çekmedim 3 hafta ilçe mem de kaldıktan sonra bir ilk okula görevlendirme yaptılar memur olarak.yani devlet bana oda verdi koltuk verdi pc verdi otur işini yap dedi

Üye
    yunus_can Avatarı

Gerçek Adı
    Yunus
    Son Giriş
    09.01-2014
    Saat
    09:43
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili Arkadaşlar siz YHS görevlisiyken size sağlık durumunuza göre iş yaptırmıyorlar bana da memurken YHS görevi yaptırıyorlar. Sabah saat 7 den akşam 17.30 a kadar işe erken gelmek, sabah çöpleri almak, odada eşyalarımı koymak için ne dolap var ne'de kendime ait masa 2 tane bilgisayar işletmenliği sertifikam olduğu halde masa başı iş yapamıyorum. YHS görevi yapan arkadaşada toplu taşımdan yararlanması için serbest kart verildi. bilgisayarı var, interneti var yemekhanede öğle arası sadece 12:00 13.30 arası fiş kesmesi kaydıyla ayda 150 tl para ücretsiz yemek yeme, rahat iş ortamı gibi hakları var. Diğer tarafdan şöföre lojman, özel kimsenin karışamayacağı kendine ait odası pc internet. dekanlıktan istediği kadar içecek (çay,oralet,nescafe vb) ayda akşam 1 saat geç çıktığından dolayı 450 tl para. Kaloriferci arkadaşın yine kendine ait kimsenin karışamayacağı odası, televiyonu, pc interneti, duş alabilmesi için banyosu dinlenebilmesi için kanepesi(aynı otel odası gibi). Elektrikçi arkadaşın bağımsız kendine ait odası pc interneti, sonradan teknisyenlik kadrosuda verdiler. Serbest pasosu, daha fakültede bir çok kişi idare tarafından böyle imkanlardan yararlandırlıyor. ya bana yapılana ne demeli suçumuz engelli olmakmı amire arkadaşlarıma saygılı olmakmı? YHS işi yaptırılıyor denetim altındayım sürekli iş yüküm arttırılıyor. Memur olduğum halde siz benim çalıştığım kurumda çalışsanız arkadaşlar kendinize öz güveniniz kalmaz. Kanunlara yönetmeliklere bakarsak bizim haklarımız daha geniş gibi gözüküyor ama uygulamada hiç bir şey yok. ADALET ADALET ADALET diyorum başkadabir şey demiyorum.

Üye
    zozanax Avatarı

Gerçek Adı
    BaYram
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    23:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul / kadıköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yunuscan kardeşim.. senın durumunu dıger konubaşlıgındada okudum. gerçekten senı çok ıy anlıyorum...arkadaşlarımız sana yol göstermısler saolsunlar ama...ancak senın durumundakıler anlar adalet hukuk bazı yerlerde yerıne getırılmıyo..sen amırı ust makama sıkayet etsen ne olur it iti ısırmaz derler orada organıze halınde şerefsızlıkler dönuyor tek basına başa cıkarmısn bılmem ama çıkarsanda helal olsun. kımsenınde pc basında klavyeden atıp tutmasına bezemıyo ınsan dusmeye görsun ekmegın için çırpındğının farkındayım. kardeşim moralını bozmak gıbı olmasın amır ön yargılı egoyıst ve sana takmış durmda bu konuyo mutlaka yetkılı bırılerıne taşı yoksa ağzınla kuş tutsan yaranamasın sölım sana ALLAH kolaylık versın..

Üye
    rotinda Avatarı

Gerçek Adı
    gülcan
    Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    15:17
    Yaşadığı Yer
    Şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selamlar ben ağır işlerde çalışamaz raporu almama rağmen müdürümün umrunda değil. Ben ruhsal olarak da mahfoldum. İnanın lokan ayvayı aradım asistanu ile görüştüm bayan hekes aynı sıkıntı ile arıyor. Siz bilmiyormuydunuz ne il tapacağınz istersen istifa et dedi . İş bulmussun çalışabildiğin kadar çalış dedi daha çok altüst oldum. Dedim benim özür oranm artsın daha çok hasta olyım diyemi b işe girmeye mücadele verdim dedim. Ama netce yo. Sıkıntı daha da büyüyor.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Arkadaşlar
    2 Mayıs 2011 tarihi itibariyle Cumhurbaşkanı tarafından KHK yetkisi onaylanmıştır.
    http://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k6223.html
    Bu kanun ile hükumet Kamu kurumlarında köklü değişiklikler yapabilecek şimdi sıra bizde Gİh sınıfına alınmamız için gekli girişimleri yapmamız gerekli sesimizi duyurmalıyız...

Üye
    bensalih1131 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    10:41
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İzlenmesi gereken yolu iyi tesbit etmemiz lazım

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

BU MESAJ GECELERİNPRENSİ TARAFINDAN GÖNDERİLMŞTİR..

Yunus_can;
    Sevgili kardeşim senin kadron MEMUR ve sen YHS işlerini yapıyorsan amirini şikayet et kimse kimsenin hakkını yiyemez ve engelli diye hor göremez.

rotinda;
    Almış olduğun raporu bir dilekçe ile okul müdürlüğüne ver dilekçede de mağduriyetini belirt senin dilekçeni göz önüne almak zorunda kurum müdürü

ilker;
    Kardeş kHk ya baktımda inşallah bizler içinde bir takım haklar çıkar buradan..

Üye
    hakanım Avatarı

Gerçek Adı
    why
    Son Giriş
    06.01-2016
    Saat
    11:38
    Yaşadığı Yer
    AKDENİZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

son görevde yükselme nisan 2010 da yapılmış ve bazı özel şartlar verilmiş kamu hizmetinde 5 yıl çalışmış olmak son 5 yılın sicil notu 76 altında olmamak gibi şeyler... yani gih için görevde yükselme sınavlarını bağlı bulunduğumuz kurum mu yoksa bakanlar kurulu kararı ile mi oluyor ? ayrıca burdan anlaşılacağı gibi tahmini 5 yıl sonra olacak görevde yükselme sınavları....
    mebde lise mezunu olmak yada farklı kurumlarda; pc de yada evrek işlernde takibi sağlamak için yeterli bir tahsilatı sağlayamıyorsa yazıklar olsun 11-12 yıllık eğitim sistemine
    ben y.okul terkim şimdi ne kadar pişmanım bıraktığıma...
    bence 2000 kişilik kadronun giH olması için bişeyler yapmalıyız...
    SAYGILAR....

Üye
    crazycem25 Avatarı

Gerçek Adı
    cem kaplan
    Son Giriş
    16.10-2013
    Saat
    10:09
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ticet77;

slm bende halk eğitim merkezine yardımcı hizmetli olarak atandım ama tek başıma inanılmaz zorlanıyorum acaba halk eğitim merkezleri gibi yerler özel temizlik şirketlerinden yararlanabilir mi

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Cem zannetmiyorum bizim okula 1 kişi geldi en az 3 kişi gelmesi gerekir di ama 1 kişi geldi seneye belki daha farklı olabilir..Biz şimdi esas KHK den bizler için bir şeyler çıkmasını umalım...

Üye
    crazycem25 Avatarı

Gerçek Adı
    cem kaplan
    Son Giriş
    16.10-2013
    Saat
    10:09
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekür ederim ilker abi hayırlısı bakalım neler olacak khk derken kanun hükmünde kararnağme mi demek istedin abi seneye senin tahminlerince neler olabilir ki abi 1 yıl daha bekleyelim diyosun abi bu konularda beni aydınlatırsan çok sevinirim abi görüşmek üzere

Üye
    iskocyalim Avatarı

Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mustafa kardeş sakın sesini çıkarma otur oturduğun yerde. Alırlar başka yere verirler arkadaşların durumuna düşersin.
    İnternetten yabancı dilini geliştir. Web sitesi yapmayı falan öğren kendine başka uğraşlar bul. Bende senin gibi oldukça iyi eğitimim var ama gerçekten çok yoğun kurumda çalışıyorum.

Üye
    gulay_06 Avatarı

Gerçek Adı
    gülay
    Son Giriş
    09.04-2016
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Hayırlı olsun işe başlayanlara darısı çalışamyan engelli arkdaşlarıma bende bu sene gircem sınava açışırsa inşallah kazanırım

Üye
    yilmaz64 Avatarı

Son Giriş
    14.10-2011
    Saat
    17:39
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selamünaleyküm arkadaşlar bende %40 özürlü olarak 2011 martında hastanede göreve başladım ilk çalıştığım görev yerinde çalışma arkadaşlarımla çok iyi idik fakat daha sonra yerim değiştirildi yeni yerde 10 kişi çalışıyoruz ve tek hizmetli ben olduğum için bütün evrak getir götürler bana bakıyor ve bu iş sağlık açımdan zor oluyor siz arkadaşlardan bu konuda ne yapmam gerektiği hakkında akıl danışmak istiyorum yardım ederseniz sevinirim cevaplar için şimdiden teşekkürler

Üye
    ha.faydinli Avatarı

Gerçek Adı
    fatıma
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm arkadaşlar birlik olmalıyız ki tüm engellerin üstesinden gelelim...
    bizlerde işçi kadrosundan emniyetlere ve milli egitimlerenorm kadrodan geçiş yapıyoruz. benimkisi de ilçe milli egitim ama yerim belli olmadı müdürler kurayla yapılack diyor ne... yiyecem bilmiyom eşimde engelli kadrosunda memur eve uzak olursa iş yerim yada kaldıramayacagım iş verilirse napcam bilmiyom ... inşallah olmaz ama olursada aklıma il mebe valilige dilekçe yazmak sendikayla görüşmek geliyor inşallah işim rast giderde ugraştırmazlar temennim o

Sayfa 7 / 16 İlkİlk ... 34567891011 ... SonSon