Sayfa 5 / 16 İlkİlk 12345678915 ... SonSon
Toplam 227 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Meb,Bimer ve meb personel daire başkanlığına yazdım ama hala bir cevap yok 1 ay oldu ya..

Üye
    destan6638 Avatarı

Gerçek Adı
    destan1984
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    663806
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben ha bire paspas atıyorum

Üye
    heroeraser Avatarı

Son Giriş
    07.01-2017
    Saat
    01:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

uzun zaman oldu siteye yeni girebildim okula atandım ama bilgisayarım vs iyi olduğundan ilçe milli eğitim müdürlüğünde büro memuru olarak görevlendirildim şimdi iyi gidiyor bir çok işi çözdüm kültür eğitim öğretim öğrenci işleri program geliştirme web sitesi vs . bölümlerine bakıyorum yorucu ama güzel diyebilirim.Çalışma arkadaşlarımla ve müdürlerle aile gibi olduk hertürlü mhabbet ederbiliyor veya ortak işler yapabiliyoruz herkese iyi sağlıklı bol maaşlı çalışmalar

Üye
    pierre35 Avatarı

Gerçek Adı
    tansu
    Son Giriş
    02.06-2011
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    lüleburgaz
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BaY_Cin;

bay cin mesala cumartesi geldik çalıştık, buna istinaden çalışma ücreti almıyoruz ama 1 gün izin kullanabiliyoruz...

söylediğinden bunu anlıyorum, doğrumudur...

birde bu perşembe günü saat: 13:00 dan sonra resmi tatil ama okulda tadilat işi war dışardan demirciler gelicek, bunun için bana başlarında kal diyebilirler...

buna mecburiyetleri varmıdır, kal derlerse kalacakmıyız???

bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirmi??

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Meb den gelen cevap;
    Bakanlığımıza hitaben yapılan 14/10/2010 tarihli temizlik şirketinin görev yaptığı İlköğretim Okullarında görev yapan engelli hizmetlilerin görevlerine ilişkin başvuru dilekçeniz incelenmiştir.
    Okullarda görev yapan hizmetlilerin görevleri Okul Müdürlüğünce belirlenir.

Bilgilerinizi rica ederim.

Üye
    seaman83 Avatarı

Gerçek Adı
    HAYDAR
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:46
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/ETİMESGUT
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

selam merhaba dostlar ben haydar türk ankara etimesgut lisesinde hizmetliyim ben de.. bekarım vergi indirimim yok dil makam tazminatım şu anda hiçbir şey yok ama 1153 tl net maaşım var sizce gerçekten normal mi yoksa düşük mü alıyorum ben gereğinden..

Üye
    lvntglcn Avatarı

Son Giriş
    09.11-2015
    Saat
    22:21
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engelliysen lise mezunuysan hiç normal değil haydar... ben bu şartlarda 1200 tl. alıyorum.

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilker sana ilk baştantada söylemiştim okul müdürü ne derse o olur benim çalışdıgım okulda hizmetli ben temizlik yapmam deyince adamı gece bekcisi yaptı okulda adam nereye başvuru yaptıysa birşey yapamadı sistemde bir yanlışlık var eger okula hizmetli alıyorsan beden işidir bunu normal insanlar yapabilir her türlü pisligin oldugu yerlerdir her türlü detarjan vs kullanılıyor yani meb hatası engelileri okullara hizmetli olarak atamak bence sizlere tavsiyem şirket elemanlarıyla kordineli çalışarak günü kurtarmak arkadaşlar iyi geceler herkeze bunlar

Üye
    yesil_izmit Avatarı

Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Adam okul müdürüyse Orada illa onun sozu gececek diye saçma bir şey olurmu ? devletimiz biraz saçmalamıs bence

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Jon abicim senin dediğin vatandaş sağlam bir adam ben ise engelli devlet bazı kanunlar koymuş ve bu kanunlara göre beni kafasına göre çalıştıramaz...
    colyak kardeşim kimse işten kaçmıyor sadece engelini zorlamayacak kullandığı protezlere zarar vermeyecek ve engelini artırmayacak iş istiyor....
    Aynı kurum aynı düzeyde ilk okul birinde çalışan kardeşimiz sabah 7 akşam 7 evine gidiyor her türlü işi yapıyor (okulun açılması-kapanması, temizliği,boyası,evrak işleri,evrak götürme getirme,ufak tefek tadilat işleri,çay servisi,vs aklıma gelenler)ama öteki okulda çalışan ise sabah 8 akşam 5 çıkıyor ve tek iş yapıyor..
    NEDEN????

Üye
    hakanaca Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan CANTÜRK
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:33
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

bence daha uygun şartlarda çalıştırmak zorundalar hakkını ara kardeşim gerekirse milli eğitim müdürüne git anlat dilekçe ver olmazsa getir götür işi veriliyorsa sınıf temzileme işini başkasına vermeliler hakkını ara sabredecek bir durum yok eski kafaya göre yaşamayın millet

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilker ben sana bilgi ve gördügüm şeyleri yazdım nereye şikayet edersen et degişmiyor meb topu müdüre atıyor ben engelli arkadaşların temizlik degilde pc başı yada masa başı işlerde menmum olacaklarını tahmin ediyorum asıl engelli hizmetli alımı yapan meb suçudur bu nedeni sizler okula hizmetli olarak gidiyorsunuz hizmetli nedir temizlik vs işler sonra genelge yayınlıyor diyorki hizmetli üstüne engelli hizmetli temizlik yapmıycak ama ne mevzuata uyan var nede genelgeye şikayet ettinmide topu ilçe ile ilde meb atıyor ilker o okula düşmen şansızlıgın her okul öyle degil şirket elemanları temizlik yapıyor hizmetli ise evrak tabiki yapıyor ama müdür isterse ne isterse yapmak zorundasın yapmadınmı şikayet ediyor ve yerini degiştiriyorlar sana gelen yazıyı resmi yazıdır topu direk müdüre atmış Okullarda görev yapan hizmetlilerin görevleri Okul Müdürlüğünce belirlenir bu şekilde yazıyor yani müdür ne derse o benimde dedigim gibi senin yerinde olsam diger arkadaşlarla kordineli çalışırdım

Üye
    hayati_islam Avatarı

Son Giriş
    27.06-2016
    Saat
    15:53
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar iyi akşamlar arkadaşlar işe giren arkadaşlarıma hayırlı olsun diyorum Allah kolaylık versin tabiki her işin bir zorluğu ve kolaylığı var ileride daha iyi olur inşl ilk zamanlar biraz sıkıntı olur zamanla bizde yaşadık ama sonra birşeyler öğreniyorsun nasıl yapacağını vs derken bakmışsınki yaptığın iş senin tatmin etmiyor daha iyi iş yapayım kendimi geliştireyim vs derken hayat akıp gidiyor
    Bu arada maaşlarda başlangıça göre gayet güzel Allah bereket versin hayırlı harcamalar nasip etsin

Üye
    dostadoğru Avatarı

Gerçek Adı
    faruk
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

selam.a bende bir okulda hizmetliyim müdür yardımcularının yanında getir götür işleri yapıyorum akşamda temizlik şirketinin elemanlarıyla sınıfların temizliğini yapıyoruz ayaklarım mahvoldu 2 ayda hayırlısı olsun napalım.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ya hala anlamış değilim bu temizlik şirketi elemanları neden çalıştırılıyor maden hizmetli bu işi yapacak ne gerek var bu şirket temizlik görevlilerine...

Sayfa 5 / 16 İlkİlk 12345678915 ... SonSon