Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nakres1 Avatarı

Gerçek Adı
    SERKAN
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    KIRŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    BÜLENT ABİ SANA Bİ SORUM OLACAK YARDIMCI OLURSAN ÇOK SEVİNİRİM
    1999 dan beri bipolar (manik depresif)+ obsesif kompülsif bozukluk hastasıyım. 2008 de askerde 2 ay hava değişimi raporu aldım. sınıf öğretmenliği mezunuyum. ayrıca zihinsel engililer seritifakası da aldım. şu an bir rehabilitasyon merkezinde çalışıyorum

yıllardır ataklarım devam ediyor. özürlü öğretmen alımından rapor alırsam yararlanabilir miyim
    aldığım rapor öğretmen olmam için engel teşkil eder mi
    doktralar ''çalışabilir'' diyor fakat milli eğitim kabul eder mi? aldığım rapor benim ilerde gireceğim kpss lisans sınavına engel teşkil eder mi

bildiğim kadarıyla bipolarlar ( POLİS SUBAY PİLOT) OLMAZ DENİLİYOR sizce rapor almam yararımıa olur mu??
    yardımcı olursanız sevinirim ...

ilimogren
    Misafir Üye
    ilimogren Avatarı

bende OKB den %40 özürlüyüm öğretmen olmaya çalışıyorum bende çalışabilir ibaresi yer alıyor..........şu anda öğretmen olupta OKB hastalığı yakalananlar var.....Kimse bu konuda kesin bir bilgisi yok İnşallah yeni yönetmenlik bizleri teğet geçmez

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Burada önemli olan şey raporda "çalışabilir" ibaresinin yer almasıdır. Görev yapmaya mani bir durumunuz olmadığını düşünüyorsanız, başvuru yapmaktan çekinmeyin...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    007fatihname Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    18.03-2015
    Saat
    10:50
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nakres arkadaşın durumunda olup atanan var mı acaba?

Üye
    Clara00 Avatarı

Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    15:41
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim de bipolar teshisim var ne ilac raporu ne de engel raporu aldım. yalnız ben tedavimden memnun değilim bipolar değil daha çok takıntı ve depresyon geçiriyor gibiyim 100 kiloya kadar ciktim ve kadin olarak egom dibe vurdu dogal olarak hareketsiz hale geldim. ayrıca doktorun bipolar geçmez demesi sonra da ama yine de tedaviye bağlı demesi benim moralimi daha cok bozdu. doktorum yeni bir test verdi ama teshis degisse de tedaviyi birakmama siddetle karsi cikiyor.zaten agir durumlar gecirdim devaminda duzelir diye beklerken daha problemli hale geldim ve duygusuzlastim ilaclarla .henuz isim de yok tedavime son versem hastane problem cikarabilir mi? sadece psikoterapi alabilecegim bir yer bulabilir miyim?

ozel veya devlette ise girerken hastalik geçmişim problem olur mu? aslında tedaviye başka yerde devam etmek istiyordum ama bu ilaclarin hep kilo aldirmasi ve aşırı uyutmasi olan sağlık problemlerini tetiklemesi beni daha sorunlu hale getiriyor cevabınız bekliyorum.

Üye
    Meryem u Avatarı

Son Giriş
    16.04-2017
    Saat
    20:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Vergi dairesine gelen rapor 2 haftadir isyerine yollanmadi bu agirmi isliyor