Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kemalce Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal çelik.
    Son Giriş
    18.05-2010
    Saat
    12:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/sefaköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Öncelikle bu siteyi kuranlardan bize bu fırsatı verenlerden allah razı olsun.
    Ben kendi hayatımdan bir kaç bişey paylaşmak istedim...

bundan yaklaşık 3 sene önce özel bı hast gittim %25 engelli raporu aldım. bu sankı benım dönüm nokdası gıbıydı, çünkü bu rapor iş hayatımı tamamen yerınden oynatacak bişeydi.
    Şuankı sistemde %40 engelli olmadığınız zaman bir vergi ındırımınden tutunda bır çok yararları var
    Benim bahsetmek ıstedığım konu bana %25 engellı olduğumdan dolayı iş bulmada zorluk çekiyorum.. Büyük firmalar iş vermekden kacıyorlar kuçuk işletmeler ise ssk yapmayım bu hayatı bıze sunmaktal
    ar suanda ben çalışmıyorum calısamıyorum doğrusu cunku bır kaç fırmaya gittiğimde geri çevriliyorum zor durumdayım
    bu raporumu nasıl yukseltebilirim bunun hakkında biri bana yardımcı olabılırmı! gercekden karişığım

şimdiden teşekkür ediyorum saygılar...

Üye
    bylunatic Avatarı

Son Giriş
    15.08-2012
    Saat
    17:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşım zaten sağlık bakanlılığının engellilik ölçütü ile ilgili dosyası belli engelin herneyse bunun ne üstünde alabilirsin nede altnda verebilirler sana. Raporumu yükseltmek diye bişey olmaz. sağlık durumun ilerleyen cinsten bir sorunsa herhangi bir hakem devlet hastanesine giderek özürlü raporu almak istediğini söyle tekrardan heyete gir sonra ne verirler Allah bilir.

Sana tek tavsiye özel hastaneden böyle bir rapor almaya çalışma. çünk aldığın raporun yasal olarak hiç bir geçerliliği yok. Ne vergi indirimine başvurabilirsin nede kamu kuruluşlarının özürlü sınavlarına girebilirsin.

Başlığın Etiketleri