Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    safranboluyavuz Avatarı

Son Giriş
    10.04-2010
    Saat
    11:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar ismim Yalçın ben AS hastasıyım halk arasındaki adıyla kanburluk şimdilik fizksel anlamda bir sorunum yok ama belim tutuk ve ağrılı bir hastalık,
    %30 özürlü raporum var...

Amacım bir hastaneye işe girmek bunun için:

Arel Üniversitesinden Tıbbi Sekreterlik eğitimi ve sertifikası aldım, Veterinerlik M.Y.O. mezunuyum bilgisayar sertifikam ve 10 parmak F klavyem var, hastanede bir çok bölümde çalışabilirim...
    ben hastanelerde ki taşeron firmalara gttim ama buralarda işe girmek için bir tanıdığınızın olması gerkiyor, yardımcı olursanız sevinirim...

Üye
    valeciraptor Avatarı

Son Giriş
    17.01-2012
    Saat
    15:03
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

İnternet üzerinde kariyer.net yada yenibiriş .com a engelli olarak üye ol burada engelli alan hastaneler var acıbadem memorial vs gibi

Üye
    safranboluyavuz Avatarı

Son Giriş
    10.04-2010
    Saat
    11:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben engelli statüsünde başvuru yapamıyorum %40 olmsı lazım, %40'ın altındakileri almıyorlar, onun dışında kariyer net, yenibir iş, secret com hepsine başvurdum ama cevap alamadım...