Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:16
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Başka bir bakış acısı ile yaklaşayım ben bu tekel işçileri için
    Türkiye sınırları içerisnde 450 500 tl aylık ile geçinmeye çalışanlar var bu bir gerçek...
    Adamların gözü aç neden daha fazla isitiyorlar ben kendi adıma onların yaptıgı işte çalışmaya razıyım ve benim gibi düşünen bir çok arkadaş vardır. (göreceğiz bu konunun devamında) 850-1000 tl arası maaş alacaklar bnu begenmiyolar yahu..... işsiz olanlar ne yapsın asgari üçretle çalışan ne yapsın
    Ben başbakan olsam hepsine yol veririm....

Üye
    sahaf1972 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet salıh
    Son Giriş
    26.10-2014
    Saat
    06:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Bahçelievler /van merkez,
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar .dayanışma ve beraberlık guzel şeyler zaten toplumsal talep olmayınca bıreysel kazanımlar olamaz.
    onun icın kendımızı tekel işcılerı gıbı görmeyelım .cumku onların arkasında farklı gerekcelerle sıyasılerın destek sağlandığınıda unutmayalım arkadaşlar.
    öte yandada bır caba göstermeh hıc caba göstermekten daha ıyıdır .soğuksuz kış gecelerı dılerım herhese.

Üye
    emr-osm Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    28.05-2012
    Saat
    09:56
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülentbey başımızda olsun ilker bey başımızda olsun bizde sesimizi duyuralım valla ben gelirim antalyadan

Üye
    ALİ DOĞAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    11:35
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet katılıyorum arkadaşlar bızım de sesimizin duyulması ve bızlerinde var oldumuzu topluma hissettirmemiz lazım onun içindirki kenetlenmemiz ve rbir olmamız lazım ben herzzaman için vaırım.

Ilker guzel kardeşim mahelle arkadaşım tekel işçileri için eleştiri yapmısın guzel ama kımse duzenı bozup başka bır sısteme gırmez ve talep lerinde haklılar .

"engelsiz bir yaşam için el ele"

Üye
    SABO Avatarı

Son Giriş
    05.04-2017
    Saat
    11:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yaa illa ki tekel işçileri gibi yapacak değiliz.iyi bi slogan ve organize edilmiş bi çalışma yaparak gerek valilikten gerek sivil toplum örgütlerinden.işadamlarından derneklerden.vakıflardan kim yardım edebilirse...neden koyun gibi olanı bitene şükür diyip geçiştirelim yani şu internet koyunlaştırmaktan başka bişe yapmıyo insanı herşeyi internet aracı ile yapmak zorunda değiliz...ilk adımı atacak gönüllü var mı kendine güvewnen ve kitleleşme çabası ile hareket edecek inanın başarabiliriz istediklerimiz hakkımız olan çalışmalardan ibaret.

Üye
    SABO Avatarı

Son Giriş
    05.04-2017
    Saat
    11:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öyle boşboş sitede gezmekle ona buna laf yetiştirmekle armut piş ağzıma düş mantığı ile hareket eden zihniyeti bırakalım artık...neden her konu açıldığında mangALDA KÜL BIRAKMADAN SALLIYORUZ....SONUCUNDA İSE BİŞE KAZANAMADAN Bİ SONRA Kİ GÜNÜ BEKLE BAKALIM NE OLACAAAK...

Üye
    Asmina81 Avatarı

Gerçek Adı
    Asmina
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir-Buca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet Tüm Ülke çapında sırf Tekel işçileri hakkını alsın die (!) ne hakları varsa onuda çözmüş değilim (!) Grev vardı ve ben o kadar mağdur oldum ki...
    Bu gün işe giderken otobüs şöförleri grevde olduğu için 2 saat boş münibüs bekledim, direk araba olmadığı için 2 münibüsle 3 saat rotarlı işe geldim, Otobüs beklediğim durakta kızın biri ağlıyordu işe gidemiyor diye patronu bir sürü fırça kayıyordu kıza, bir başkası hastaneye gidecek nasıl gitsem diye sorup duruyordu... vs.vs.vs.

Evet bu konudaki mantık çok doğru, Tekel İşçileri gibi olmak, onlar gibi olup bu gün tüm hayatı durdurmak, bizim ne haddimize, Allah aşkına söylesin biri bizim için hangi belediyenin hangi otobüs firması sabahleyin yollarca onca insan zebil olduğu halde eylem yapar, yada geçtim onları kendi kaderdaşlarımız var kamuda çalışan, bir sürü zorluklarla oraya girmiş yıllarca uğraşmış olanlar hangisi der ki kader arkadaşlarımın hakkı verilinceye kadar bizde onlara destek olalım... Yada yüzlerceyi geçtik binlerce dernek var hangisi bi eylem planlıyor ki... Sendikaların bir araya gelmeleri gibi neden derneklerde bir araya gelip bir şeyler yapmıyorlar...
    Sadece konuşuruz biz... Konuş dur... 38 bin özürlü alınacak mış, müş, miş, Özürlü haklarıymış, İşlerine gildiği gibi rapor oranlarıyla oynamak mış... hadi biri çıksın bunu organize edebilecek biri bir eylemde biz yapalım... Yok ki... Hangi dernek, hangi vakıf, hangi sosyal kurum bu konuda çıkıp bize destek verecek ki... Düşünce güzel Lakin Eyleme geçirmek Boş Lakırdı...

Üye
    ensar metin Avatarı

Gerçek Adı
    Ensar
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul eyüp
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şu ana dek kimse yazmadı herhalde istanbuldaki eyleme seve seve katılırım tabii gerçekten böyle bir eylemi organize edecek birileri varsa sevgili büyücü.

Üye
    Asmina81 Avatarı

Gerçek Adı
    Asmina
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir-Buca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben izmirdeyim geniş çaplı bir ve organizsyonlu bir eyleme katılırım kesinlikle... nerede olursa olsun hakkımızı istemk için varım...

Üye
    huso07 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    11.04-2010
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    antalya/ kepez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tekell işçilerinii haklıı bulmuyorumdaa neysee.. Bizde eylem yapsak chpde kesin arkamızdaa olurr fırsatt kaçırmazlar

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12