Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    DuyguB Avatarı

Son Giriş
    07.03-2014
    Saat
    12:52
    Yaşadığı Yer
    Kıbrıs
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Evet Arkadaşlar Kimlerin işsiz oldugunu ve ne kadar süredir çalışmadığınızı ve nasıl bir iş aradıgınızı söyleyelim ve iş bulmada yardımcı olalım elimizden geldiğince..
    Evet Arkadaşlar İşsiz olan arkadaşlarımızı parmak kaldıranları görelim : )

Üye
    adempeh Avatarı

Son Giriş
    25.07-2014
    Saat
    15:07
    Yaşadığı Yer
    kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 25 yaşındayım bilgisayar bilgim var daha önce un fabrikasında müşteriye peşin satışta calıştım kalorifer ateşciliği yaptım 2 senedir işsizim acilen işe ihtiyacım var

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Eğer orta öğretim mezunuysanız MEB onaylı sertifkanız var ise jandarmaya memur alımı var başvuru yapabilirsiniz.

Üye
    Sertuğ Avatarı

Gerçek Adı
    Sertuğ Bakırcı
    Son Giriş
    21.07-2015
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben 23 yaşındayım, açıköğretim lisesi mezunuyum, 2008 yazında Engelsiz Meslek Eğitimi Projesi (EMEP) kapsamında Namık Kemal Üniversitesi tarafından verilen İşletme ve Muhasebe ve Anadolu Üniversitesi tarafından verilen Muhasebe Bilgi Sistemi kurslarını başarılı bir şekilde bitirdim. İş tecrübem yok. Evden çıkamıyorum. Serbest muhasebeci olan babamın muhasebesini tuttuğu bir işyerinin önmuhasebe işlerini evdeki bilgisayarımda 1,5 yıldır yapıyorum. 14 yaşımdan beri bilgisayar kullanıyorum. Ofis programlarını ve Photoshop programını biliyorum. Photoshopta fotoğraf rötuşlama, fotomontaj ve çeşitli fotomanipülasyon tekniklerini uygulayabiliyorum. Bu bilgiler dahilinde evden çıkmadan yapabileceğim bir iş arıyorum.