Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345
Toplam 63 mesajın 61-63 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    15.09-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arrkkadadsımmm ..bence ünüversitee okummakk succ değilll ünüeversiteyii türkiyede okuyupp çalışmak suççç.....

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:35
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

bende universite okurken kaza yaptım, sonrasında cok mucadeleler verdim okuluma devam ettim bitirdim ama malesef iş bulmak cok zor.

Yasaklı Üye
    Makri Avatarı

Son Giriş
    02.08-2013
    Saat
    01:02
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Eski bir söz vardır; '' Ben sana ünversiteyi bitiremezsin demedim. İş bulamazsın dedim'' diye. Boşaltılan köylere, mezralara bile fakülte, yüksekokul açılıyor. Açılsın. Genç bir nüfus biraz daha oyalansın. Bu güzel yurdumun güzel bağında, bahçesinde kurulu bulunan okullardan mezun olanlar '' ee okulda bitti, hani iş'' dediğinde ulubahtlı yöneticilerimiz '' git işine kardeşim'' cümlesini, gönül rahatlığı ile, yürek ferahlığı ile kurabilmektedir. İstihdam ile eğitim arasındaki makas git gide açıldığı sürece korkum odur ki '' evinizi istimlak ettik, fakülte kuracağız'' deyip bizleri evlerimizden de kovacaklardır. Okul ile iş arasındaki bağ ise, boş kümenin içinde boş boş konuşan ve her cümlenin sonu ''-eceğiz, -acağız'' cümleri kuran poltikacıların söyleminden öteye gitmeyecektir.

(3.gün)

Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345