Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim yigen bu sene liseyi bitirdi lise mezunlarının girdigi kpss tarihini bilen varmı acil lazım bu sene yapıldımı yapılıcakmı acil bilgi lazım lise mezunlarının girdigi kpss tarihi lazım bu sene yapıldımı yoksa yapılıcakmı her sene yapılıyomu ve hep aynı tarihtemi yapılıyor bu konuda detaylı bilgisi olan varmı lise mezunlarının girdigi kpss sınavında sorular sayısalmı sözel agırlıklımı

Üye
    ceyrantirikçi Avatarı

Gerçek Adı
    bülent
    Son Giriş
    25.06-2017
    Saat
    14:42
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

tamamda arkadaşlar güzel anlatıyorsunuzda peki işe yerleşmek bu kadar kolaymı .ha işe yerleşelimde deneme süresi kolay.ama denemeyi bırakın işe girmemiz mümkün değil
    ben 93 yılında endüstri meslek lişsesinden mezun oldum.okadar sınava girdim okadar başvuru yaptım sayısını bende hatırlamıyorum.ama biyerlerde dayım olmadığı için bu işlerde hep torpille olduğu için anlarsınızya.yani kısacası artık devletin ne sınavıyla nede iş vermesiyle ililenmiyorum.

Üye
    savas19 Avatarı

Gerçek Adı
    savaş
    Son Giriş
    05.11-2010
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ceyran tirikçi bizimde çabamız kamuya işsiz arkadaşların rahatça girmesi için bunları yazıp sonuç alıyoruz,bundan önce sistem o kadar kötüydüki kamuda çalışmasına rağmen adam gitmeyeceği halde bütün alımlara başvurup mülakata bile gitömiyordu bu yüzden diğer insanlara sıra gelmiyor aynı kişilerin isimleri nihali listede yer alıyordu şimdi alım olduğu zaman bunların başvurusu engellenecek gözden kaçanlarada yargı yolu açılacak. eskiden hiç bir düzenleme yoktu ve bu kişiler istediği gibi at koşturuyordu,bunların önü şimdi kesildi,biraz olumlu düşün eski düzenlemeye bakarak yeni düzenleme daha iyi ama eksikleri daha var .özellikle özürlü kontenjanlarını doldursalar inanın birtek özürlü buralarda iş aramaz.birde arkadaşın biirsi kpss tarihini sormuş benim bildiğim 2010 eylül ayında

Üye
    Mürekkep Avatarı

Son Giriş
    14.08-2010
    Saat
    10:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya arkadaşlar bu düzenleme güzel oldu gerçekten ama benim kafamda halen bazı soru işaretleri var geçen gün Çanakkale TSD başkanıyla konuştum Ümit Bey gerçekten çok canayakın bir insan ordaki belediyelerden birine eleman alıcakmış hatta işkurdada yayınlandı isminide söyledi fakat şuan aklında değil listeye girenlerin hiçbiri mülakata gelmemiş 1 kişi gelseydi alıcaktık dedi gelde kahrolma ama o listeye girenleri aramış ve tepkisini dile getirmiş bunuda bırakın Çanakkale Orman işletmesine girenlerden 3 kişinin istifa ettiği öğrendim ve 2 kişi daha istifa edecekmiş yani gelde kahrolda biz ne güzel bir memlekette yaşıyoruzda insanlar böyle rahat davranabiliyorlar anlamış değilim.Şimdi bu kişiler tekrar ilanlara başvurabilecekler.Benim kafamdaki en büyük soru işareti benim gözlemlediğim bu adamlar kamuda çalışmasa bile önüne gelen ilana başvuruda buluyor ve mülakata gitmiyorlar bence bu düzenleme başvuruda bulunupta gitmeyenleride kapsamalıydı diyorum çünkü aslında bunu yapan insan daha çok çalışsın çalışmasın mülakata gitsin gitmesin puanı iyiyse ilana başvuruyor örneğinide gittiğim mülakatta açık bir şekilde gördüm arkadaşlar bence bunun içinde bi çözüm yol aramalıyız işin kilit noktası bu bence.

Üye
    savas19 Avatarı

Gerçek Adı
    savaş
    Son Giriş
    05.11-2010
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet mürekkep isyanında haklısın ama bu insanlar okadar yüzsüzki,memurnetteki forumda bir çoğu ile bunu tartıştım.bu adamların vicdanı yok adam açıkça diyorki ben mülakata gitmesemde başvururum, devlet bana bu yetkiyi vermiş diyor,devletimizin saten işine geldiği için köklü bir çözüm yerine küçük düzeltmelerle günü ğeçiriyor,bu adamlara beddua edmekten ve allahın adaletini beklemekten başka çaremiz kalmıyor.

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:09
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bilgilendirme icin tesekkurler ben memurlukta dahil edilmistir diye soylemistim.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12