TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 1 / 6 12345 ... SonSon
Toplam 89 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    paloco Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:18
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba 25 yaşındayım askerlikten f43.2 uyum bozukluğundan muaf oldum işe girmede engel olacak yerler nelerdir sözleşmeli er alımı vardı başvuracaktım başvuru klavuzunda askerliğe elverişli değildir raporu ile terhis olmamış olmak yazıyordu başvurmadım aynı şekilde jandarma ve sahil güvenliktede yazıyor bekçilikte askerlik şartını kaldırdılarmı ona bari başvurim polislikte istemiyorlarda sadece bu yerlere girmememi engel olur başka yerlere girmeme engel olurmu

Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:26
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    99
    Verilen Beğeniler
    0

İyi yapmamışsın kardeş yakında beğenmediğin şirket işlerinde bile karşına cıkacak

Üye
    GaribanÖğretmen Avatarı

Gerçek Adı
    Emin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    309
    Verilen Beğeniler
    60

Burası Türkiye dostum, dur bakalım daha yeni başlıyorsun. Moralini bozmak istemem ancak özel sektör tamamen kendi tekeline göre adam aldığı için başvuranları elemek adına en ufak problemi olanı aradan çıkartıyorlar.

Yasaklı Üye
    Poyraz_ Avatarı

Gerçek Adı
    yılmaz
    Son Giriş
    13.05-2022
    Saat
    23:28
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    19

dostum askerlikten muaf olan kişi asker polis bekçi jandarma v.s OLAMAZ.....

moralini bozmak istemem ama daha birçok yerde karşına engel olarak çıkar naczane tavsiyem engelli raporu alıp engelli kadrosundan işe girmen en kolayı bu olur.....

Üye
    paloco Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Engelli raporu verirlermi küçüklükten beri bu hastalığım devam ediyor

Üye
    GaribanÖğretmen Avatarı

Gerçek Adı
    Emin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    309
    Verilen Beğeniler
    60

@paloco

Hastalığın nedir? Hastalığındaki durum nedir, hepsi oran cetvelinde belirtilmiştir.

Üye
    paloco Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Anksiyete bipolar bozukluğu sosyal fobi içine kapanıklık kekemelik kendi kendime konuşuyorum durup dururken boş yere gülüyorum insan içine çıkamıyorum yüzüm kızarıyor konuşamıyorum bağıramıyorum kalabalık yerlerde duramıyorum bunalıyorum en ufak şeyde sinirleniyorum kırıp döküyorum evden dışarı çıkamadığım hiçbir işte çalışamadığım için ailem bakıyor bana hastalığım bunlar

Üye
    GaribanÖğretmen Avatarı

Gerçek Adı
    Emin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    309
    Verilen Beğeniler
    60

@paloco

Psikiyatri servisi karar verecek belli ki. Normal durumda gözün bozuksa şu kadar değere şu oran verilir diyebilirdim ancak ruhsal bir sıkıntıda oran ne olur bilemem. Daha önce aynı durumdan rapor alan varsa yardımcı olabilir sana.

Üye
    Sardonyx35 Avatarı

Gerçek Adı
    Eva
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:24
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    59

@paloco

en kısa sürede psikiyatriye gitmeni ve tedavi olmanı tavsiye ederim. belli bir süre sonra engelli raporu da talep et. iş için home office yani evden çalışma işlerini yapabilirsin böylece ailene yük olmaz ve insanlarda uzak durabilirsin. Sinir kontrolü için destek al

Üye
    karapanter Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    18.08-2022
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

öncellikle geçmiş olsun Allah şifalık versin ancak rahatsızlığından dolayı yukarıda bahsettiğin hiç bir işi yapamassınki yani arkadaşların dediği gibi rahatsızlığının durumuna göre engelli raporu alman gerekecek ancak ruhsal rahatsızlıklardan rapor alabilmen için kullanmış olacağın ilacı nelli bir süre kullanmış olmak gerekir

Üye
    Alman Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:00
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    232
    Verilen Beğeniler
    150

Ben engelli olduktan sonra daha rahat iş buldum. Öncesi daha sıkıntılıydı benim için.

Üye
    paloco Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Psikiyatriye gideceğim bakalım ne karar verecek birde asker jandarma bekçi hariç diğer iş ilanlarında askerlikle ilişiği olmamak yapmış tecilli veya muaf olmak yazıyor ne sebeple muaf olduğunu soruyorlarmı askerlikten muaf olupta devlet veya özel yerlerde işe giren varmı
    Konu paloco tarafından değiştirilmiştir (12.08-2021 Saat 21:44 ). Gerekçe: Düzeltme

Üye
    GaribanÖğretmen Avatarı

Gerçek Adı
    Emin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    309
    Verilen Beğeniler
    60

Henüz işe girmek nasip olmadı ama devlette sormazlar. (Elbette hastalığın yapacağın işin önüne geçmedikçe)
    Özel sektör için bir şey diyemem ben bir defa denedim "engelli iş ilanı" başvurduğum halde engelimi fabrikada bana yaptıracaklarına uygun bulmadıklarından reddedildik. Özel sektör tamamen özel yani herhangi bir neden göstermelerine gerek yok.

Kimse bana gelip işte bilmem şu kadar engelli çalıştırmak zorundalar demesin adamlar onun da yolunu buluyorlar sonuçta her engellinin durumu aynı değil.

Üye
    Mağdur çocuk Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Siirt
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bu ülkede askerlikten muaf olanlar iş bulamıyor neden böyle bir durum var kimse işe almak istemiyor engelimiz var diye neden böyle bir ayrımcılığa maruz kalıyoruz bu konu hakkında görüşü olanlar lütfen paylaşsın işe giremeyenler veya işe girenler nasıl girdiği hakkında bilgilendirirlerse çok iyi olur.

Üye
    Alman Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:00
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    232
    Verilen Beğeniler
    150

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben 2007 ya da 2008'den beri muafım. 2013 te engelli oldum. 2014 te engelli raporu aldım. Engelli raporum yokken iş bulmakta zorlanıyordum. Raporu aldıktan sonra daha kolay iş buldum. Büyük şehirde yaşamanın da etkisi var tabiki. Engelliyken başvurmadığım halde ekpss kursunda iken doğa koleji iş teklifinde bulundu nerden buldular onun hakkında da bilgim yok. 2 ay doğa koleji sonra 2 ay da denizbank genel müdürlükte. En sonda halen yapı kredi bankasında 7,5 senedir halen çalışıyorum. Emekliliğe 6 yıl 4 ay 19 gün kaldı. Emekliliğim gelse bile emekli olmadan çalışmaya devam edeceğim. Emekli maaşı çok düşük olunca emekli olmayı düşünmüyorum. Tabi o zamana kadar banka tutarsa.

Sayfa 1 / 6 12345 ... SonSon