TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    P.o.l.i.c.e Avatarı

Son Giriş
    29.03-2021
    Saat
    16:08
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben bundan 2 hafta önce bir özel güvenlik eğitim kurumuna kaydımı yaptırdım ve benim kekemelik problemim olduğunu gördüler fakat burdan 2 kişi bu şekilde sertifika alıp özel güvenlik oldular dediler yani sıkıntı yapmamam gerektiğini ve devlet hastanesinden sağlık raporu (özel güvenlik olabilir kararı olan) alabilirsin dediler. Ayrıca özel güvenlik kanununda kekemelik ile ilgili hiçbir şey yazmıyor.

Şimdi benim hala merak ettiğim bişey var. Kbb en fazla %28 psikiyatri de %25 veriyormuş bunların toplamı da %40'ı geçiyor. Hastanede böyle bişey olursa ben özel güvenlik olabilir miyim? %40'ı geçmemesi mi lazım? Konu hakkında deneyimi olanlar yazarsa çok sevinirim.

Üye
    nostaljik Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:33
    Yaşadığı Yer
    rize
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    32

Merhaba, bende de kekemelik var. Özel güvenlik ile ilgili bildiğim kadarıyla birçok alımda ''kekemeliği , konuşma bozukluğu olmaması'' şartı mevcuttur. özel güvenlik kanunu veya yönetmeliğinden bahsettiniz, onu okumadım ama google de özel güvenlik alımlarındaki şartları inceleyin göreceksinizdir. ama işkur typ den geçici olarak girilen özel güvenlik pozisyonlarında bu şart yoktur. daha çok işçi (4a veya 4d)işçi-daimi işçi bu alımlarda konuşma bozukluğunun olmaması şartı aranır. bu şart var diye de pes etmemek gerek tabi ki. çünkü kekemeliğiniz hafif ise zaten sorun teşkil etmez bu durum. kekemelik dereceniz nedir acaba?

Üye
    (Gölge) Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    398
    Verilen Beğeniler
    780

Pisikiyatrik rahatsizligi olan güvenlik olabilirmi bi tanidik var pipolar sertifikasi var
    @nostaljik

Üye
    nostaljik Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:33
    Yaşadığı Yer
    rize
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    32

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tam bilmiyorum ama psikiyatriden uygundur raporu istenebilir.