TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bayezid Avatarı

Son Giriş
    17.01-2020
    Saat
    01:33
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,
    Uzun bir süredir bipolar tedavisi görüyorum ve doktor engelli raporu alabileceğimi söyledi? Ancak bazı çekincelerim var:

1 - Diyelim ki özel sektörde bir iş buldum ve benden işe giriş için sağlık raporu istediler. Alacağım sağlık raporunda psikoloijk rahatsızlığımdan ötürü engelli raporumun olduğu yazacak mı?
    2 - B sınıfı ehliyetim var. Bipolardan engelli raporunun olması ehliyete bir zarar verir mi? Yani ehliyet iptal edilir mi?

Teşekkürler.

Üye
    bipo8787 Avatarı

Son Giriş
    02.04-2020
    Saat
    19:09
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Kardeşim bu sorduklarınA bİr cvp bulabİldİnmİ ehlİyyet falan ne yaptın bende merak ettİm @bayezid

Üye
    ismira86 Avatarı

Son Giriş
    20.03-2020
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba;

1)Özel sektörde çok sıkıntı olabiliyor psikolojik rahatsızlıklar. Malum önyargılar. Ben İşkur üzerinden Engelli kadrosundan iş başvuruları yapmama rağmen işe alınmamıştım.ÖZel sektör sıkıntılı. Sonra EKPSS ile kamuya atandım.

2)Ehliyet hiç alınmadı benden. Herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Lakin yenilerken belki psikiyatri doktorunun onayı gerekebilir. (Bence bu konuda devletin büyük bir açığı var, atak dönemlerinde ehliyete el konulmalı.)

3)Tavsiyem rapor alacaksanız sadece yakın çevreniz bilsin durumu ve hastalığınızı.