TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 42 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    semanur1234 Avatarı

Son Giriş
    10.03-2020
    Saat
    19:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ya arkadaşlar Ben size Fi danışacağım benim işe ihtiyacım var nerelere başvurabilirim aynı zamanda KPSS uzanıyorum Ama şu an ihtiyacım var yani engelli birimlerinden Nereye başvurabilirim

Üye
    GÜNEY_666 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    16

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    işkurun sayfasından kamu ve özel sektörde ki iş ilanlarına bakıp takip edin şartlarınızın uyduğu yere başvuru yapabilirsiniz...
    işsizlik zor çalışmak para kazanmak daha da zor ... bende bir fabrikada çalışıyorum ama işimden gücümden hiç memnun değilim...

Üye
    ugur10 Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    1

Bende iş araştırıyorum henüz bulamadım işkur da başvuru yaptım bakalım haber gelirmi bilmiyorum

Üye
    GÜNEY_666 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    16

Allah yardımcımız olsun bizim için en iyiisi uygun şartlarda bir devşet işi olur ....

Üye
    StratoS Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:57
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    626
    Verilen Beğeniler
    158

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @ugur10 @semanur1234

Selamlar,

Daha öncede yazmıştım. İşkur tamam ama kariyer sitelerine başvuru yaparak iş aramayın. İstanbul'da olmanız büyük avantajdır. Sevdiğiniz, ulaşım olarak yakın bulduğunuz, iş disiplini ve sektörü ile size uygun olan şirketlerin genel müdürlüklerinin hepsi istanbulda. Uygun bir zamanınızda elinize CV'nizle gidin. Danışmalarından engelli olduğunuzu İnsan Kaynakları ile görüşmek istediğinizi söyleyin.

Mutlaka sizi bir İK Yetkilisi ile görüştürüyorlar. Engelli açığı olup olmadıklarını sorun, CV'nizi verin, çalışabileceğiniz işleri mutlaka belirtin. Ve olumlu/olumsuz ne zaman dönüş yapabileceklerini sorun.

Bu şekilde inanıyorum işe alınırsınız. En azından ben çevremi bu şekilde yönlendirip işe alındıklarını duyuyorum.

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    06.06-2020
    Saat
    22:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    175
    Verilen Beğeniler
    95

@StratoS

Hocam artık kimse CV ile falan uğraşmıyor.
    Ya tanıdıklar vasıtasıyla başvuruyorsun yada kariyer sitelerinden arayıp tarayıp ordan seçiyolar.
    Gidip görüşme olayları çay içmeden öteye gidemiyor malasef.

Tabi bunu kurumsal şirketler için söylüyorum.

Üye
    StratoS Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    626
    Verilen Beğeniler
    158

@Mami Junior

Ben tam tersini düşünüyorum. Ben dahil çevremde böyle iş bulup giriyor. (Engelli arkadaşlarım) (Kurumsal Şirketlere)

Hele kariyer siteleri aman aman, 3 yılda geri dönerlerse öp başına koy...

Üye
    Nurtan Avatarı

Gerçek Adı
    Schrödingerin Kedisi
    Son Giriş
    04.07-2020
    Saat
    09:40
    Yaşadığı Yer
    Nefes aldığı heryer
    Alınan Beğeniler
    95
    Verilen Beğeniler
    10

İşkura müracaat edin netten de işkur alımlarına bakabilirsiniz.
    Konu Nurtan tarafından değiştirilmiştir (11.12-2019 Saat 11:17 ).

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    06.06-2020
    Saat
    22:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    175
    Verilen Beğeniler
    95

@StratoS

Bi çok firmanın kariyer sitesiyle yakinen çalıştıgını biliyorum.
    Defalarca da çağrıldıgımıda biliyorum.
    Tabi buda herkes kendi tecrübelerini aktarıyor.

Üye
    StratoS Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    626
    Verilen Beğeniler
    158

@Mami Junior

Daha öncede açıklamıştım. Kurumsal firmalar sözde etik kuralları gereği belli bir hacimden yüksek bir iş bulma sitesiyle zaten çalışmak zorunda. Ancak çok fazla başvuru ve çok fazla Danışmanlık Kurumlarının araya girmesi ile İK'daki arkadaşlar o sitelere aktif bakamıyorlar ve ilgilenemiyorlar.

Ancak aylar sonra geri dönüşler olabiliyor. (İstisnalar kaideyi bozmaz.) Hızlı aksiyon ve sonuca ulaşmak isterseniz, olumlu/olumsuz hemen geri dönüş yapıldığı için benim yöntemimi öneririm.

Gerisi size kalmış.

Askıda Üyelik
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalnızlar bulvarı
    Alınan Beğeniler
    492
    Verilen Beğeniler
    247

@StratoS...hocam bu site de engelli sorunları ve çözümleri için topik açan kişisin,ama ülke insanının iş arama bulmadaki zorluk adamına göre muamele, akraban dayın tanıdık akp li üye vekil varsa her şeyin okk olduğunu göremeyen veya görmek istemeyen biri olman(üstte yorumların bunu gösteriyor kusura bakma)çok ilginç geldi bana açıkçası!!??..benim tanıdık arkadaşlarım bu şekilde buldu derken, bence nasıl girmişler iyi araştır derim,bu hükümet le artık bu tür işler çok ama çok zor!!?

Üye
    StratoS Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    626
    Verilen Beğeniler
    158

@deathless

Ben siyaset konuşmam. Neyin ne olduğunuda bilir ve görürüm.
    Kamu Kadrolarının bile fiyata bağlandığı bugünleri herkes herşeyi görür ve duyar...

Zaten umutsuzluk üzerine açılan bir başlıkta bunları konuşmanın anlamı olmadığını düşünüyorum. Burada yapılması gereken kendi deneyimlerinizle yol göstestermektir.
    Bende nasıl işlerime girdiysem ve çevremdeki engelli arkadaşlar nasıl girdilerse o şekilde yol gösteriyorum.

Bence sizde, böyle araştırmalara girmektense, elinizdeki ile nasıl mutlu olabileceğinizi ve çaresiz insanlara nasıl yol gösterebileceğinizi bir düşünün...

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    75
    Verilen Beğeniler
    185

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    şu anki işimi engelli istihdam fuarından buldum.bır cok fırma ıle gorustum hepsıde cok buyuk fırmalardı su an kı ıse abd nın onde gelen kuruluslarından bırı.fuara herkesın gıdecegın bıldıgım ıcın farklılık yaratmak adına bırseyler yaptım.ve ofarklılıgı yarattımkı gorustugum tum fırmalar davet ettı son asamaya kadar gıttım.fakat calıstıgım fırmayıda onceden katılacagını bıldıgım ıcın daha ıyı bır hazırlandım ama gıttıgımde o gun yoklardı.maıl attım yurtdısındakı merkezlerıne 1 saat sonra arandım ertesı gun gorusmeye davet edıldım ve ılk gorusmede ısı kaptım.ıkı sonra ıse basvurdugum pzıyondan daha ıyı bır pozısyon ıcın benı sectıklerını ve sartlarını yapmam gerekenlerı anlatmak ıcın bır daha cagırdılar ve su an o pozıyonda calısıyorum.dıger fırmaların teklıflerıne tesekkur ettım.her gorusme sonrası maıl attım benım olumlu gectıgını sızınle calısmaktan mutluluk duyacagımı belırten tesekkur maılı gıbı.
    aslında demek ıstedıgım standarttan oteye gıtmek gerek ıs beklemekle ıs gelmez..

Üye
    umetinn Avatarı

Gerçek Adı
    Ünal
    Son Giriş
    02.07-2020
    Saat
    15:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    30

@deathless yine boş bi yorum yapmışsın iş aramak sadece oturduğumuz yerden kariyer sitelerine girmek veya işkurdan telefon beklemek değildir. İŞKUR toplantıları biz engelliler için bulunmaz bir fırsattır iş gelmiyor diye evde beklemekte yapılmamalıdır bir sürü internette online ücretsiz eğitimler vardır kendinizi geliştirin ben engelliyim evde oturayım iş bulayım aa iş gelmedi diyip isyan ediyonuz ve yukardaki örnek yorum gibi AKP'li amcan dayın yoksa hiçsin gibi yorumlar yapıyorsunuz kendi kendinize %48 osteogenesiz İmperfecta hastasıyım herhangi bir siyasi partide amcam dayım halam yengem eniştem yok. Ön lisans mezunuyum Engelli ofis görevlisi olarak girdiğim iş yerinde 6,5 yılda insan kaynakları şefi oldum

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:21
    Alınan Beğeniler
    70
    Verilen Beğeniler
    30

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İş-Kur'un girişimcilik eğitimine katılıp hem nasıl iş kuracağınızı öğrenip hemde günlük cep harçlığınızı çıkartabilirsiniz. Sonrasında kendi yetenekleriniz dahilinde yapabileceğiniz bir iş projesi kurup İş-Kur'dan hibe parayla kendi işinizin patronu olabilirsiniz bu zamanda başkasının yanında ancak amelelik yaptırırlar karnınızı zor doyurursunuz 3-5 bin TL ile...

Sayfa 1 / 3 123 SonSon