TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emrekarakoc Avatarı

Gerçek Adı
    Cihat Emre
    Son Giriş
    30.11-2019
    Saat
    19:23
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar, iki kulağımdan doğuştan ileri derecede işitme kaybım var. İki cihaz kullanıyorum. 28 yaşındayım. Elektrik mühendisiyim. Engelli raporu alırsam iş imkanlarım azalır mı artar mı karar veremiyorum. E-kpss ye girmek istiyorum ama 2018 e kpss mühendis alımlarında elektrik mühendisliği alımı göremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Üye
    umetinn Avatarı

Gerçek Adı
    Ünal
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    29

Engelli raporu aldığında sana hiç bir zararı olmaz aksine çok faydasını görürsün zaten kalifiye personelsin işletmelerin seni almaları'da sağlıklı bir insana göre daha çok işine gelir tabi aynı işi yapabilecek güçteysen

Üye
    emrekarakoc Avatarı

Gerçek Adı
    Cihat Emre
    Son Giriş
    30.11-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende öyle umut ediyorum

Üye
    jack72 Avatarı

Son Giriş
    12.12-2019
    Saat
    13:15
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba,

engelli iş imkanları rahat ama maaşlar genelde asgari ücret üzerinden veriliyor.Mühendislik firmalarına engelli kadrosu için başvuru yap onlar sen mühendis olduğun için asgari ücretten daha yüksek maaş alman mümkün tabi mühendislik alanında tecrübeniz varsa asgari ücretten daha yüksek maaş alman çok yüksek @emrekarakoc

Üye
    emrekarakoc Avatarı

Gerçek Adı
    Cihat Emre
    Son Giriş
    30.11-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2015 te mezun oldum 4 yıldır inşaat firmasında mühendis olarak çalışıyordum. Ancak ihale olmadığı için bizi çıkarttılar. 5 aydır işsizim. O yüzden alıp almamakda kararsız kaldım.

Üye
    umetinn Avatarı

Gerçek Adı
    Ünal
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    29

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bakınız, okumuş mühendis olmuşsunuz yani bunu burada sormanız bile tuhafıma gitti işi gücü bir tarafa bırakın engelli raporunun bayağı faydası var çevrenizden hiç mi duymadınız kararsızlığınıza'da anlam veremiyorum. işveren zorunlu engelli çalıştırma kapsamında değerlendirecek bir mülakata girdiğinizde kendi mesleğinizle alakalı 1-0 önde başlayacaksınız sürekli aynı cevaplar geliyor. konuyu kapatalım bence alın raporunuzu indirimli internet, su faturası gibi haklardan yararlanın ücretsiz ulaşım imkanını kullanın vergi indiriminden yararlanarak cüzzi bir miktarda olsa vergi iadesi alın erken emekliliğin tadını çıkartın daha ne denmesini bekliyorsunuz rapor çıkartmak için anlamış değilim