Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    anlamıyorum ki neden firma nın ismi ve bilgileri verilmiyor. benim çalıştığım şirkette de 2 engelli alımı var. ben insan kaynakları bana söyledi. ben buraya bütün bilgileri yazdım. bazı arkadaşlar neden gizlioyrsunuz anlamıyorum.

http://www.engelliler.biz/forum/ilan...-alinacak.html

tşkler..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Bence de yazılmalı... Her şeyden önce internetin bir inandırıcılık sorunu var ya malum, onu bertaraf etmek adına...
    Yani, x biri çıkıp asılsız bir ilan ve e-mail adresi verse bunun doğruluğunu nasıl teyit edebiliriz değil mi?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    banderas Avatarı

Son Giriş
    31.12-2014
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Göndermiş oldugumuz cv'lerimize olumlu veya olumsuz yanıt alamamaktayız ki bu gayet normal; olabilir , yanıt gelmediyse bu durumun kimlik avı dolandırıcılıgı oldugunu mu düşünmeliyizki masumiyet açısından engelliler çok çabuk kandırılabiliriz,

İşe seçme ve yerleştirmenin ;

Ne kadar ciddi ve saygın bir iş oldugunun anlaşılması adına gizlilik koşulları ve ilkesine sadık kalınamayacak bir tutar sergilenmesi ki bu olumlu veya olumsuz geri dönüşün olmaması baz alındığını düşünerek hiçbir garanti vermediğiniz ve bizlerinde sazan gibi atlayıp cv lerimizi gönderdiğimiz bu ortamda kullanılmış olunan e-mail adresi ve adeslerine neden güveniyoruz;

Benim önerim hotmailde bulunan Kimlik avı dolandırıcılığı sekmesine ilgili e-maili kayıt aldırmak sizlerinde düşüncelerini okumak isterim.

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:05
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İlanlardaki e-mailler kesinlikle firma ismi uzantılı olmalı.Öyle rastgele hotmail,webmail,gmail,mynet uzantılı şahsi mail adreslerine itibar etmeyelim derim.