TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hakanyildiz Avatarı

Son Giriş
    15.04-2022
    Saat
    12:30
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    11

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    işçilerin üye oldugu sendikayı ögrenin,hemen sizde üye olun,maaşınız 4000 den aşagı olmaz,ayrıca 4 tam maaş ikramiye alırsınız,tabi ben bizim kurumdaki işçilere göre söylüyorum,az miktar fark olabilir bu ücretlerde,ayrıca sendikaya üye olmanız şart,yoksa ikramiye veya bazı haklardan faydalanamazsınız.bizim kurumda işçide memurda ayni işi yapıyor,masada oturan işçide var,çay dagıtan odacı işcide var ama işçilerin imkanı bizden biraz fazla,ama kurumdan kurumu farkedermi onuda bilemiyorum tabiki..

ayrıca sendikalar bazındada maaş farkı oluyor,sanırım siz hizmet iş sendikasına baglısınız,önce onu ögrenin,sendikalar arasındada maaş farkı olabiliyor azda olsa..

Üye
    Özüm24 Avatarı

Son Giriş
    04.10-2019
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Hakan bey öğrenemiyorum çünkü diğer hizmetliler mevsimlik işçi bitek ben kadroluyum okulda 😞

Arkadaşlar merhaba konuyla ilgili platformdamıyım bilmiyorum ama benim bi kaç sorum olucak ben MEB de sürekli işçi kadrosundan mulakatlara grip İŞKUR üzerin den okula hizmetli olarak görevlendirildim beş gün oldu daha ama hiç bi hakkımı bilmiyorum daimi işçi maaşım ilk ay asgari ücret sanırım ve ikramiyelerle ilgili hangi kanuna tabi işçi kadrosu oluyorum bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim yada hangi platforma yazmam gerekiyor tesekkürler

Arkadaşlar merhaba konuyla ilgili platformdamıyım bilmiyorum ama benim bi kaç sorum olucak ben MEB de sürekli işçi kadrosundan mulakatlara grip İŞKUR üzerin den okula hizmetli olarak görevlendirildim beş gün oldu daha ama hiç bi hakkımı bilmiyorum daimi işçi maaşım ilk ay asgari ücret sanırım ve ikramiyelerle ilgili hangi kanuna tabi işçi kadrosu oluyorum bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim yada hangi platforma yazmam gerekiyor tesekkürler

Üye
    hakanyildiz Avatarı

Son Giriş
    15.04-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    11

büro işçiisi yani daimi işçi çogu memurdan iyiidir,sizi yanıltmak istemem,kurumlara göre degişirmi bilemiyorum,ben memurum yan masadaki arkadaşım işçi ama o benden fazla maaş alıyor,aynı işi yapıyoruz,o maaşının yarısı kadar fazla mesai alıyor ben daha az alıyorum,velhasıl kamuda işçi olmak gözünüzü korkutmasın,ankarada böyle mardinde şartlar nasıl,iş nedir bilemem tabiki...

Üye
    Özüm24 Avatarı

Son Giriş
    04.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Anladım ben izmirdeyim inşlh iyi olur bi ayım dolduktan sonra görücez artık 🙏

Üye
    hakanyildiz Avatarı

Son Giriş
    15.04-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    11

özüm24 beyefendi,okul yönetimine sorun,yada çevrenizdeki okullarda çalışan kadrolu illaki vardır,oralardan bilgi alın,hangi sendikaya üye olmanız gerekiyor onu bulsanız onlar size bilgi verir,hizmet iş sendikası olabilir,gogleden telefonunu alın arayın onlar sizi yönlendirirler.

Üye
    Özüm24 Avatarı

Son Giriş
    04.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim ama ben bayanım çevremdede okul bi bizim ilk öğretim var müdürlerde bişey bilmiyor pek bende sormak istemiyorum yeniyim diye 🙈

Üye
    hakanyildiz Avatarı

Son Giriş
    15.04-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    11

pardon o zaman ben siz bey sanmıştım hanımefendi özür bence sorun bir an önceki hak kaybınız olmasın,ilkokul yada lise farketmez,kamuda işçi hizmetliler genelde aynı sendikaya baglııdr,sorup bir an önce ögrenmeniz sizin yararınıza olur,işiniz hayırlı olsun kolay gelsin size..

Üye
    Özüm24 Avatarı

Son Giriş
    04.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim çok 🙏😊

Üye
    sneyper Avatarı

Gerçek Adı
    süleyman
    Son Giriş
    10.06-2022
    Saat
    08:13
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    98
    Verilen Beğeniler
    339

İşçi 657 sayılı kanuna tabi değildir

Üye
    Özüm24 Avatarı

Son Giriş
    04.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Onu biliyorum sadece maaş olarak ve ikramiye gibi sendika vs seyleri öğrenmek istyrum

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12