TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Pride Avatarı

Gerçek Adı
    Yasin
    Son Giriş
    17.08-2018
    Saat
    14:54
    Yaşadığı Yer
    Amasya-Merkez
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    9

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba,

Özel sektör de asgari ücretle çalışıyorum. Hafta sonlarım boş geçtiği için hem cüzdanım biraz daha para görsün hemde kendime uğraş olsun diye ek iş kurayım - yapayım diyorum. Yaklaşık 10 bin lira bütçem var %52 de rapora sahibim devletin bize bu konuda verdiği bir destek var mı? veya ne önerirsiniz paramın boşa gitmeyeceği bir iş fikri?

Askıda Üyelik
    Love Master Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    26.09-2018
    Saat
    14:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    853
    Verilen Beğeniler
    682

Samet kardeşim Allah hayırlı etsin. Beni yanlış anlama Ama sen kendin tamamen tercih ederek yap. Verilen tavsiye işi kazançlı bile olsa sen tutturamazsan sorumluluk kalır. Ondan kendinin tercih etmesi daha mantıklı kardeşim. Allah bol kazanç nasip etsin yapacağın işte .

Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    29.12-2017
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hafta sonları bulunduğun belediyeden izin almaya çalış birşeyler alıp satarsan daha karlı olur zira o izin içinde torpil lazım torpil olmazsa o izni alamazsın mesala mısır simit simitte kar %50 dir.200 tane satarsan 100 lira kazanırsın en azı bu..farklı işlerde yapabilirsin.Allah yardımcın olsun kardeş

Başlığın Etiketleri