Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    NaftalinKokusu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben Karabük MEB'e Hızmetli olarak atandım fakat orada yapmak istemiyorum benim öz abim Marmara Ereğlisinde [Tekirdağ] öğretmenlik yapıyorum bende ona yakın bir yerlerde göreve başlamak istiyorum.. Yani bu mumkun mu?

Daha yeni atandım, Karabük'te calısmıslığım falan yok 20 yaşındayım..

Üye
    gercexs Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2016/1 Engelli Personel (EKPSS-Kura) yerleştirilmeleri ÖSYM tarafından 24/08/2016 tarihinde gerçekleştirilmiştir. İlimiz emrine yerleştirilen personeller göreve başlatılmadan, istemeleri halinde bir defaya mahsus olmak üzere iller arası yer değişikliği hakkını kullanabilecektir.

İlimiz emrine atanıp göreve başlamadan il değiştirmek isteyenlerin, görev yapmak istedikleri ili belirten dilekçeleri ile ÖSYM yerleştirme sonuç belgesinin personel34@meb.gov.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

NOT: ÖSYM yerleştirme sonuç belgesi gönderilmesi zorunludur. Dilekçelerin imzalı olması gerekmektedir. İmzasız dilekçeler işleme alınmayacaktır.

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:31
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    8

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Atandığınız ilin il milli eğitim müdürlüğüne dilekçe ile başvuracaksınız, abiniz ile aynı ilde de görev yapabilirsiniz dilekçenizde o ili belirtirsiniz.