Sayfa 3 / 8 İlkİlk 1234567 ... SonSon
Toplam 120 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    srkn41 Avatarı

Son Giriş
    31.08-2016
    Saat
    19:40
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Peki arkadaşlar diyelim ki bir ilde meb hizmetli olarak atandım. Ben nerede çalışacağım? Hangi ilçe, hangi okul? Bu nasıl belirleniyor? Benim tercihim veya oturduğum yer dikkate alınıyor mu?

Üye
    Smilemisty Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:35
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    72
    Verilen Beğeniler
    4

Evet sana en yakın kurumu ayarlamaya çalışıyorlar

Üye
    Matrix31 Avatarı

Son Giriş
    15.10-2017
    Saat
    12:50
    Yaşadığı Yer
    ????
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Cevap veren herkese tekrar tekrar teşekkür ederim allah razı olsun. Ben bi 10tane memurluk 20tane hizmetli yazmayı düşünüyorum evet 2014e baktim hizmetli kadro sayisi ve il cok az memur biraz daha iyiymis ama puanlari yuksekmis memurluğun. Busene meb fullemis kadroyu hesapladim kaba taslak 81 il herhalde açılmış ortalama 20 alsa 1500 1600 kisi demek oyuzden 83 ve uzeri rahat atanacak gibi duruyor. Ekmek parası atanirsak tabiki işimizi kaçırmamak gerek bu fırsat herzaman gelen birşey değil.

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    160

matrix,hiç kafanı karıştırma kardeşim,okudugum kadarıyla maddi anlamdada bu işe ihtiyacın var,hizmetli o kadar kötü bişey degil,tabiki kuruma göre degişiyor,belki şansının yardımıyla mutlu olacagın bir yere atanırsın,bence elindeki fırsaatı kaçırma,yarın ne olacagını kimse tahmin edemez,herkesin şartları bütcesi düşüncesi farklıdır.1 yıl beklesen atanamzsan kaybedecegin parayıda düşün,ona göre karar ver,hakkında hayırlısı olsun inşallah kardeşim..

Üye
    UFUK ARAZ Avatarı

Gerçek Adı
    TORULLU
    Son Giriş
    05.10-2017
    Saat
    15:05
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Arkadaşlar 2016 ekpss puanım 81 sıralama 2629. Ortapetik engelliyim.Sağ bacak diz üstü ampute. Protez kullanıyorum..
    Ekpss sıralamalarını yaparken nasıl bir yol izlemeliyiz.Hizmetli kadrolarından tam bir bilgim yok.meb ten onaylı bilgisayar işletmeni sertifikam var.konu ile ilgili daha önce atanmış arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Üye
    ahmet uslu Avatarı

Son Giriş
    18.07-2016
    Saat
    23:37
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Meb de engelline Gore iş verilir temiz lik yapacak durumdaysan temizlik yaparsın okulun o anki ihtiyacina bağlı adliyede temizlik işlerini mahkumlar yapar hizmetliler genel de evrak işleri ve mübaşir olarak değerlendiriliyor

Üye
    Matrix31 Avatarı

Son Giriş
    15.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ????
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar 86.85 puan aldık memurluk kadrosu cok azdı 2.atama da riskli diye kalktik hizmetli tercih ettik ve atandik. İşe başladık bahçe temizliği dendi tamam rahat yapıyorduk sonra birde hem bahçe temizliği hemde bir hizmetiyle birlikte bize bir kat verdiler sinif temizliği koridor temizliği başlamak için öğrencilerin çıkması gerek sabah 8de gel aksam öğrenciler 18 30 da çıksın temizliği bitir saat 20.30 oluyor belim kırıldı neyapacam bilemiyorum ne olacakta? Lütfen hizmetli kadrosu seçmeyin aklınız varsa hele mebte ne masa basi is ne bisi tuvalet sinif bahce temizliği bunu nasil engelleriz amire gittim sabah 10da gel diyor ozaman yine 10bucuk saat yapar ben 8de gelip 5 5bucukta çıkmak istiyorum doktoruma gidip agir is yapamaz diye rapora yazdırmak zormudur neyapabilirim?

Üye
    Agustin Avatarı

Son Giriş
    06.07-2017
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Allah kolaylik versin Matrix31 baya geç cikiyormussun.

Arkadaslar bende 2. Atamayi bekloyorum. Ortaogrtim puanim 77.6 hizmetli tercih etcem. Sizce atanabilirmiyim. Olur mu.

Üye
    turkuaz06 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:16
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    5

@Matrix31

içişleri kadrolarını yazarsanız,memurluğa geçme olasılığınız çok yüksek olur.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    13

Arkadaşlar raporunda efor gerektiren ve ağır işlerde çalışamaz yazmayan kişiler beklentilerini yüksek tutmasın yani masa başı iş beklerken kendini temizlik yaparkende bulabilirsiniz bu bakımdan hizmetli birazda amirinize bağlıdir geçen dönemlerde bukadar şikayet olmuyordu tek tük vardı ama bu dönem atanan arkadaşların çoğu şikayetçi yukardaki yazan arkadaş raporumu değiştirip ağır işler yapamaz yazdırabilirmiyim diyor durumun böyleyse yazılabilir ancak durumun temizlik yapmaya getir götüre musaitse dr. Sana bu raporu vermez

Üye
    ZAFERKEN Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:53
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    2

@sarasota benim ağır iş yapamaz raporum var.Lakin müdür hala daha temizlik yaptırıyor.

Üye
    Matrix31 Avatarı

Son Giriş
    15.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ????
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Doktor yazdirabilecegini soyledi ama busefer mudurle arami bozup daha kötü olmasın diye beklemeye aldım. Birisi gorevden uzaklastirildi bu sefer beni sadece bahce temizliği ve bir erkek wc si temizligi verdiler 8 5 çalışıyorum şimdilik şükürler olsun buna da şükür etmekten başka çaremiz yok seneye halk eğitim merkezine gecicem

Üye
    Zamanî Avatarı

Gerçek Adı
    Önder
    Son Giriş
    07.02-2017
    Saat
    22:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım şöyle belirteyim. Bende devlet hastanesinde tekniker olarak çalışıyorum. Burada hizmetli kadrosunda bir çok arkadaşım var ve hiçbirinin bu güne kadar temizlik yada getir götür işi yaptığını görmedim ki zaten hizmetli demek temizlikçi yada getir-götürcü demek değil. Arkadaşlarımdan biri veznede çalışıyor bir diğeri evrak kayıtta. Maaş konusunda memurdan düşük olabilir 150-200 TL civarı ama onunda sebebi kademe ve derecesi oluyor. Hizmetli kadrosundan girersen 12-1 den başlar kademe derecen. Bence tercihlerinde ilk birkaç sırayı memurluk diğerlerini hizmetli olarak seçmen iyi olur. Maddi sıkıntında varmış Allah yardımcın olsun inşallah. Ama bence bu tercihleri boş geçme. Bir sonraki alımlarda atanabileceğin garanti değil böyle de düşün bu şansı kaçırma.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    13

@ZAFERKEN amirini uyarabilirsin raporunu gösterip bu işler bana ağır geliyor diyebilir ve baktın olmadı bir dilekçeyle ilgili maddeyide ekleyerek ver bak nasıl düzeliyor haaa temizlikten kasıt nedir sana ufak bi temizlik yaprırıyorsa buna ağır iş denmez zaten ama yok bayagı bi temizlik yapıyorsan o başka
    @ZAMAN bu problem zaten sadece meb de var kardeşim diğer kurumlarda zaten hizmetli memur hemen hemen aynı işleri yapıyor

Üye
    ZAFERKEN Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:53
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @sarasota 5-6 sınıfın temizliği,tuvalet temizliği,50-60 metre koridorun paspası ve birde bulunduğum katın merdiven temizliği.

Sayfa 3 / 8 İlkİlk 1234567 ... SonSon

Başlığın Etiketleri