Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    rgndmr Avatarı

Gerçek Adı
    ergin
    Son Giriş
    15.05-2017
    Saat
    12:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benim rapor oranım % 40 olduğu halde imzaladım, madur durumda olan pek yok herhalde.

Üye
    hakanoncul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Öncül
    Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    11:03
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

5. Kişiyim, tam destek

Üye
    Ümit Kurtuluş Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bosna
    Alınan Beğeniler
    66
    Verilen Beğeniler
    2

twitter da yüksek takipçisi olan hesaplar var bunlardan en bilineni @odunherif. Konuyu açıklayacı bir yazı yazalım ordan başlayalım.

Üye
    lider77 Avatarı

Gerçek Adı
    erdem
    Son Giriş
    11.09-2017
    Saat
    11:47
    Yaşadığı Yer
    Yalova
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

ARKADAŞLAR SİZİ İMZAYA DEVET EDİYORUM MUHARREM ARKADAŞIMIZ TARİF ETMİŞ.

T.C / Pasaport No Geçici No E-Dilekçe No Adi Soyadi Dilekçenin Kısa Konusu Kayıt Tarihi Durum Detay Karar
    KAYIT NO: 60984 Erdem KOÇKAR VERGİ İNDİRİMİ HAKLARI 12.01.2016

Üye
    muharremmer Avatarı

Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    23:37
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    7

İmzalayan Herkese çok teşekkür ederim.

Böyle bir sorunu olmayan kişilerde destek vermek isterse minnettar oluruz.
    Dilekçe'ye cevap geldi zaten. Dün yayınladım. Okumuşsunuzdur.

Toplumsal yarar gördükleri konuları Milletvekillerinin bilgisine sunuyorlarmış.Kitapçık halinde konuları milletvekillerine dağıtıyorlarmış. Esastan Dilekçe Başkanlığında görüşemiyorlar. Esastan görüşülecek yer özellikle kanun değişikliği konular TBMM Genel Kurulu.

Bizim yapmaya çalıştığımız bir FARKINDALIK OLUŞTURMAK.

Dün denk geldi 2013 yılında bir Milletvekili bu konuyla ilgili bir yasa taslağı hazırlamış aslında ama sonuca gidememiş heralde.

ŞU LİNKTE GÖRDÜM

http://www.engelliler.biz/forum/cali...azirlandi.html yine bu sitede paylaşılmış yani bir milletvekili İSTEDİĞİMİZİ 2013 yılında yapmak için bir girişimde bulunmuş.
    Adı geçen milletvekiline emailde attım ben. Dilekçe yazdığımı tekrar bu konuda bir düzenleme yapılması konusundaki görüşlerimi
    ilettim.

Eğer yoğun talep kendini hissettirirse diğer milletvekilleride düzenleme için daha gönüllü olacaklardır kanımca.

Ümit arkadaşım Twitter'ı bende düşündümde dediğin gibi yüksek takipçili bir hesap gerekiyor gündem için. Nasıl anlatabilirz durumu. Yardımcı olabilirler mi ki. Yani hesabından bu konuyu paylaşması için rica etmek lazım.

Arkadaşlar Ümit arkadaşımızın dediği gibi twitterda yüksek takipçili bir hesaptan rica ederek gündem oluşumu için çalışılabilir.
    Zaten o paylaştıktan sonra zincirleme bir etki yapacaktır.
    Ama paylaşacak kişiye durumu anlatmak lazım. Ben birkaç hesaba özelden mesaj yazarak ricada bulunucam.
    Kabul ederler umarım.

ERDEM BEY konu kısmından arattım sizin dilekçenizi daha işleme alınmamış alınınca imzalayacağım.
    Engelli Hakları konusu bir bütün sonuçta gündeme gelince sıkıntılı gördükleri yerleri toptan düzeltirler inşallah.

ŞUAN TBMM SİSTEMİNDE GÖRÜNEN İMZA SYS:6 arkadaşlar imzalayanlara tekrar teşekkürler.
    Konu muharremmer tarafından değiştirilmiştir (12.01-2016 Saat 12:16 ). Gerekçe: sitede problem mi var paylaştıklarım son yazdıklarımla aynı yerde çıkıp duruyor

Üye
    muharremmer Avatarı

Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    23:37
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    7

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar şu an itibariyle TBMM sistemine tekrar baktım. Enson baktığım gibi 6 imzada kalmışız. Aslında 6 veya 16 olması çok farketmiyor. Çok büyük anlam ifade edebilmesi için 200-300lü rakamlardan bahsetmemiz gerekir. 3-4 gün oluyor dilekçenin işleme koyulalı ama bu gidişata göre yüksek rakamları bulması zor.

Yinede amaç hasıl olmuştur. Resmi rakamlara duyurduk. Toplumsal haklılığı olan bir konu olduğu için umarım gönderdikleri dilekçe cevabındaki milletvekillerine bilgi veriyoruz kısmı uygulanır ve bir milletvekili şu soruna bir eğilelim diyerek istediğimiz şekilde bir yasa düzenlemesinin adımını atar.

Bu konuda kayda değer bir gelişme veya haber alırsam veya görürsem burda paylaşacağım yine. İmza veren arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12