Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yolcu66 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:12
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar gecen sene 100/61 raporla emekli oldum (seker-koltıkanıklıgı tansiyon vb) su an is arıyorum ama bulamadım.. MERAKIM SU is ilanlarına bakıgımda genelde ÖZEL GÜVENLİK personeli alınıyor.bunun icinde bir SAGLIK RAPORU isteniyor...
    SORUM SU:
    100/61 raporum var silahlı yada silahsız güvenlik sınavına girdigim zaman ve SAGLIK RAPORU almak istedigimde bunu etkilermi..
    Raporum iptal olurmu cevaplarınız icin simdiden tskler saolun saglıklı günler dilegiyle

Yasaklı Üye
    Sculptor Avatarı

Gerçek Adı
    Bir isim
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bir yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

. . . . .
    Konu Sculptor tarafından değiştirilmiştir (22.07-2015 Saat 16:29 ).

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:19
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    83
    Verilen Beğeniler
    75

Sağlık Raporu kursa kayıt olurken istenilen evraklardan biri olup, kursa başlamadan önce alınması gerekmektedir. “Silahlı Özel Güvenlik Olur” ibareli sağlık raporunun Devlet hastanelerinden ve heyetten alınması gerekmektedir. “Silahsız Özel güvenlik olur” ibareli sağlık raporu devlet hastanelerinden veya heyet oluşturan özel sağlık kurumlarından alınabilir.
    Silahsız Özel Güvenlik Olur ibareli sağlık raporu için Psikiyatri, Nöroloji, Göz, Kulak Burun Boğaz, Silahlı için bunlara ilave olarak Ortopedi servisinden sağlam raporu almak gerekmektedir. Engeliniz özel güvenlik personeli olmak için herhangi bir sorun teşkil etmiyorsa özel güvenlik için rapor alarak başvuru yapabilirsiniz.

Üye
    poyrazöztepe Avatarı

Son Giriş
    14.06-2017
    Saat
    02:36
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba hocam bir sorum olacaktı engelli raporu olan biri güvenlik sertifikası ala bilmek için devlet hastanesinden ala bilir değilmi yani sonuçta sağlık raporu ve sağlık diğelim ameliyatlıyım vere bileceklermi ki raporu verdiler diyelim askerikte sıkıntı çıkarmı güvenlikçi oldu askerede gider deseler askere göndermezler değilmi zaten muayene oldum 22 yaşındayım askerlik için muaf edi verdim birden bilgi gelse raporun kesilmiş askere gideceksin demezler değilmi bununla ilgilide bilg vere bilirmisin rica etsem ve son bir şey koları kesik biri psikiyaride sağlık taporu isterse kollara bakarlarmı acaba sıkıntı çıkarmı bir şey söylemezsem sağlık raporunu alıp çıksam kimseye bir şey demeden olurmu acaba şimdi kol kesik mallık yapıp eskiden üç beş çizik attık bakmazsalar bir sorun olmaz değilmi lütfen bu konuda cevaplarınızı bekliyorum bu arada raporumun puanı %40

Üye
    erkan medeni Avatarı

Gerçek Adı
    erkan
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    22:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    17

@yolcu66 arkadasim bende seker hastaligi gogus hastaliklari noroloji rahatsizligi var bende silahsiz guvenlik gorevlisiyim seker ve tansiyon hastaligi guvenlik olmaniza mani degil bu calismis oldugum is guvenligi uzmani tarafindanda onaylandi hatta ben emekli olup ayni is yerinde calismaya devam ediyorum

@poyrazöztepe guvenlik icin aldigin saglik raporu ile askerligin hicbir alakasi yok silahli guvenlik sertifikasi alacaksan mecbur devlet hastanesinden alman sart eger silahsiz guvenlik sertifikasi almak istiyorsan özel hastanelerden aldigin saglik raporunuda kabul ediyor e.g.m
    Askerlikten muaf olduysan bir daha geri cagirma gibi birsey yok icin rahat olsun kollar kesik derken uzuv kaybimi degil sanirim ciziklerde guvenlik icin hicbir sikinti olmaz
    NOT: guvenlik kimlik karti almak icin en az orta okul mezunu olmak sart ilkokul mezunlarina kimlik vermiyorlar sinava girip sertifika alinsa bile kimlik kartini alamasiniz

Üye
    shuul111 Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    8

merhaba benimde sag kolumda doguştan kısalık kas güçsüzlügü yüzde 60 raporum var dogru düzgün iş bulamıyorum bir güvenlik firması ile görüştüm hafif işte şantiye vb işlerde güvenlik işleri var sonuçta güvenlik olupta taş taşıtmıyorlar sizce ben alabilirmiyim nereye gitmem gerekir selamlar

Üye
    nurrcan Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    18:25
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    55

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    güvenlik görevi kolaymı sandınız insanların hayatı sizin dikkatinize bağlı üstünde çelik yelek belinde tabanca elinde uzun namlulu sıcak soğuk demeden saatlerce ayakta bekle.....

Üye
    AzizHan Avatarı

Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    22:17
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Mrb şeker hastasıyım özel güvelik için heyet raporu alabilirmiyim bilgi verirseniz çok sevinirim