Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nefise Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İşitme engellilere göre çalışamaz birşey demez raporda üzerine yazılan işitme engelliye gerektiren işlerde çalışamaz diye yazıyor geride ne olursa olsun her yerde çalışır ben yüzde 66 iş gücü kaybıyla çalışıyorum bir sıkıntılı yok

Üye
    harbi_biri Avatarı

Son Giriş
    01.03-2017
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    6

arkadaşlar bende 2022 alıyorum kulaktan yüzde 43 engelli olduyu için
    şimdi kafama takılan şu bilen iyi niyetli abilerimize ve ablabıza soruyorum cevap verirseniz cok sveinirim

1020 3 ayda bir alıyoruz
    ben şimdi isteye baglı sigorta yaptırsam serbest iş yapacayım işime güvenip güvenmeme konusunda kararsızım
    her neyse iş yaparsak ssk gittim erken emeklilik olurmu dedim önce başla görelim dediler başka bir şey demediler
    başlayıp bird erken emekli yapmazsa cok sakat durum olur sizce bu şartlarda 2022 alıp keyfime bakayım mı yoksa isteye baglı sigorta yaptırıp emekli olayım daha iyi maaşmı alırım

sigorta olursa cebimden 300 cıkacak ama alırsam hep 300 almış olacayım aylık olarak diyorum sizce siorta yaptırmak dahamı avantajlı yoksa böyle maaşı almak dahamı avatatajlıdır kafam cok karıştı

Üye
    harbi_biri Avatarı

Son Giriş
    01.03-2017
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    peki normal emekli olsak yani yüzde 40 özürlü raporuyla 20 yıl emekli olsa şuanki şartlarda ne kadar maaş alıyorlar kesin bilgi verecek olan varmı kimisi 400 kimisi 600 diyorlar cok düşük aylık isteye baglıda saglık raporuda yararlanamıyormuş bu ne kadar doğruduır cevaqplandırısanız seviniriz.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12