Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karadırbahtımkara Avatarı

Gerçek Adı
    tamer altun
    Son Giriş
    10.09-2017
    Saat
    12:34
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    engelli işçi alımları ilköğretim mezunu olanlar için bi bilen duyan varmı acaba

Üye
    LugaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    13:49
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaras
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    4

sevgili tamer kardesim özel firmalarda ara ara engelli alımı yapılıyor (zorunlu olarak) 60 isci çalıştıran bi firmada 60 işçiden en az bi tanesi engelli olma zorunlulugu var ve bu firmalar işkur aracılıgı ıle engelli personel alıyorlar senin işkurda kaydın varsa ınternet uzerinden arastırarak iş bulabilirsin eğitimin önemli degil ilkokul ortaokul farketmez işkur kaydın olsun yeterli eger yoksa bulundugun ılın ıskur müdürlüğüne giderek engelli kaydını oluştur...

Üye
    devran29 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaslar ılk ogretım mezunları bankalarda yada her hanıgı bı kurumda işe girebiliröi

bır cok banka ılanı acılıyor ama hepsşi lise mezınu isştiyor

Üye

Gerçek Adı
    tamer altun
    Son Giriş
    10.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili ahmet ilgine teşekkür ederim ama bu konuda devlet neden engelli işçi alımlarına sıcak bakmıyor özellikle ilköğretim mezunlarına ve neden anayasamızın 61 maddesini ihlal ediyorlar seçim zamaını geldimi laf çok icraata geldimi yok ben hem iş kazası geçirdim hemde meslek hastalıklarına yakalndım tek başıma mücadele ediyorum işkur benim engelli olmama rağmen hem cumhurbaşkanımız hem başbakanımız talimat veriyor ama devletin kurumu devletin başındakileri yok sayıyor acaba nedendir*ispatlandığı halde verilmeyen % 85 balthazard 65 2,ci derece 5 50 3,cü derece balthazard 41,68 engelliyim ama en ağırdan da ağır engelliyim % 150 den daha fazla memleketteki doktorların allah belesını versin adam gibi olanlar hariç

Üye
    devran29 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

allah yardımcın olsun kardesım bende orta okul mezunuyum vallahı kapı calmadıgım yer kalmadı yok iş yok bankalarda falan ısler cıkıyo oda en az lıse mezunu ıstıyo ama nısanda kura alımı olcak ınsallah cok az alıyorlar sen gır sansını dene belkı sana bı ekmek kapısı acılır ınsallah

Üye

Gerçek Adı
    tamer altun
    Son Giriş
    10.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ALLAH hepimizin yüzüne baksın çoluk çocuğumuz yüzü suyu hürmetine iki cihan yüzü suyu hürmetine amin

engelli olarak % 41,68 daimi raporla ve 1800 gün ile engelli emekli olurmuyum varmı cevabını bilen