Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    TopaLihtiyaR Avatarı

Gerçek Adı
    Cankat
    Son Giriş
    21.08-2017
    Saat
    13:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamün Aleykûm Kardeşler
    Ben Polis Akedemisine Girmek İstiyorum
    Meslek Olarak 8.Sınıftan Bere 2 Meslek Düşünüyorum Yapmayı Hayal Etiğim ve Gerçek Olarak İstediğim Ve İkiside Birbirine Bağlantılı Ama Bunun Hakkında
    Fazla Bilgi Alamıyorum
    1)Adli Psikolog Olup Buda Niye Katillerin Profillini Çıkarmak İçin
    2)Olay Yeri İncleme Buda Katiller Anlamak İçin
    Ve Ben Şuan 11.Sınıftayım 3 Seneden bere Sadece Bu Meslekler Var Kafamda Ve İki Şeçeneğide Gerçekleştirmek İstiyorum.
    ve 5.Sınıftan Bere Herkez Karşı Cinsleri İlgim Olmadı Sadece Bilgisiyar Autopsy-Ameliyat Videoları Ve Seri Katil Kitabları Ama Roman Gibi Olanlarıda Okudum Ama Tercihim Gerçek Seri Katiller Yazan Kitaplar Mesela A'dan Z ye Seri Katiller Ansiklopedisi Veya Fikret Topallının Seri Katiller Serisi Gibi Ama Şuan 3 Serisini Almak Daha nasip olmadı Yani İşin Açıkçası Merak Ediyorum Polis Akedemisine Engelli Alımı Var Ama Öğretmeler İçin Ve Polislerde Engelli Alım Kontejanı Var Ama Ve Bunun Geri Alım Yani Polisken Gazi Olanlar Alınıyor.
    Benim Merak Etiğim Engelliler Olay yeri İncelleme Girebiliyorlar Mı 2014 Kanunları Engelliler Polis Akedemisinde Bazı Kısıtlamarı Kalmış Ama Bunların Ne Olduğunu Bilmek İstiyorum Ve Olay Yeri İnceleme Girebiliyor Muyum
    Bazılarının Kafasında Şu Soru Olabilir Niye Adli Tıpçı Olmuyorsun Onu Olmak İstemememin Sebebi Katilleri Bulmak Öncelliktir Biliyorum Ama Ben Onları Anlamak İstiyorum Ve bu Adli Tıpçının Anlıya Bilceği Bi Olay Değil

Yasaklı Üye
    pesimist57 Avatarı

Gerçek Adı
    XFactor
    Son Giriş
    06.08-2015
    Saat
    17:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Yazını okumadım ancak başlığa göre direk cevap verebilirim. HAYIR...Burnun yamuk olsa yine alınmazsın. Bilg.

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    21:31
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    76

Polislik ve askerlikte sağlıklı olmak ön şartlardandır, bu nedenle engellilerin polis olması gibi bir durum söz konusu değil. Ancak, bu kurumlar memur ihtiyaçları doğrultusunda kadro açarlar ve engelli memur alımına karar verirler ise EKPSS ile alım yapıyorlar. Engelli polis memurluğu için kontenjan açacaklarını sanmıyorum

Üye
    TopaLihtiyaR Avatarı

Gerçek Adı
    Cankat
    Son Giriş
    21.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yanlız Ben Polis Olmak istemıyorum okuyun lütfen!!!...

Yasaklı Üye
    pesimist57 Avatarı

Gerçek Adı
    XFactor
    Son Giriş
    06.08-2015
    Saat
    17:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Olay yeri inceleme polislerden olusmuyor mu? Kriminal de oyle diye biliyorum

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    76

Anladım siz kriminolog olmak istiyorsunuz. Olay yeri inceleme ekibinde yer almak istiyorsunuz. Olay yeri incelemede de polis olmak şartı var mı bilemiyorum, en doğru bilgiyi Emniyet Genel Müdürlüğü'ne Sayfalar - Giriş bilgi edinme başvurusu yaparak edinebilirsiniz. Başvurunuzda engel durumunuzu belirtmeyi unutmayın. Gelen cevabı bizlerle paylaşın lütfen.

Üye
    TopaLihtiyaR Avatarı

Gerçek Adı
    Cankat
    Son Giriş
    21.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Polis kimliği yok olay yeri incelemecilerin polis değiller ve engelli kontejanina engelliler güzel sanat mezunları gidebiliyor robot resimler için ve akademide öğretmenlik yapanlarda var lütfen iyi araştirin polislik illa olay gitmekle dill masa başı çalisanlarda var ama benim merak erişim 2014 kanunları göre askeriye ve polislerde engelli kontejanin artmadiği hala %06 ve engelli alimlarin %04 geri çağrilma olduğu yani anlami gazi olan polis ve askerlerin alindigi dosyalandirilma calismalari için buna karsi Dillim hatta güzel bisey ama onları kontenjandan sayilmamasi gerek bence onlarin en doğal haklari ve türkiyede de böle bi imkan varken hala engelliler hala azinlikta

Benim bildiğim YGS geçip lys biyoloji ve kimya puan yapmaniz gerekiyor Ama iste daha detaylı bilgiler ariyorum onun için buraya yazma gereği duydum ama Sizin gibi boyle okumayip actigim konu basligini okuyup otomatik cevaplar vermeniz beni kırıyor YAZDIKLARIMI 5 dakikanizi ayirip okumanizi isterdim

Üye
    ayaslym Avatarı

Gerçek Adı
    şenol
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Yorum Yapan Arkadaşlara Kızman Gereksiz. Araştırsan Engelli personeli Bırak Sivil Kimseyi Almadıklarını Sende Görürsün bu linki Bir İncele..
    Kriminal Polis Laboratuvarlarında Nasıl Çalışabilirim?

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    76

Arkadaşım okumadığımı nerden çıkardın, elbetteki bilgim dahilinde seni bilgilendireceğim sitemkar cevaplar yazmak yerine açık ve öz olarak olay yeri inceleme memuru olmak istiyorum polis olmak şart mı ya da şartları nelerdir? gibi bir soru sorabilirdin.

Bilinen şartları şöyle ancak daha önce söylediğim gibi en doğru bilgiyi bilgi edinmeden alabilirsin.

35 yaşını doldurmamış olmak,
    Başka bir branşta olmamak,
    Sağlığı olay yeri incelemede çalışmaya engel bir durumda olmamak,
    Olay yerinde kurssuz çalışanlar tercih sebebi,
    Biyoloji fizik kimya arkeoloji otomotiv öğretmenliği resim gibi bölümlerden mezun olanlara öncelik tanınır.

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:09
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Polis Akademileri kapatılıyor bakınız; Öğrenciler işletme, iktisat fakültelerine gönderilecek - Memurlar.Net
    içişleri bakanının açıklaması burada!

3-5 Nitelikli emniyet personeli vardı artık onlarda olmayınca tam olarak Texasa döneriz.