Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mustafa_86 Avatarı

Son Giriş
    03.12-2014
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    daha önce bu konu açılmıştı fakat sağlıklıbilgiler alamamıştık şimdi bilgisi oanlardan yardım istiyorum.önceden engelli olarak çalışmış ve sigortası yatırılmış biri şimdi başka bi şirket bünyesinde normal olarak işe başlayabilirmi.işe başlarken bunu belirtmesi gerekirmi yoksa onlar sigortyı başlatırken herhangi bir sorunla karşılaşılırmı? teşekkürler

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    3

İşe başlarken zaten sizden Sağlık Raporu, eski iş yerinizden ssk bildirgesi isteyecek..
    Sağlık Raporunuz eğer % 40 üzeriyse nasıl engelli statüsünden değil de normal statüden işe başlamayı düşünüyorsunuz?

Diyelim ki Sağlık Raporu istemediler. Demek ki önemli değil.
    Eğer sorun çıkarırlarsa "Sağlık raporu istemediniz herhangi bir engelin var mı diye de sormadınız ben de geldim işe başladım" dersiniz.

Üye
    Mr.No Avatarı

Gerçek Adı
    Erol Taş
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: mustafa_86 Mesajı Gör
    daha önce bu konu açılmıştı fakat sağlıklıbilgiler alamamıştık şimdi bilgisi oanlardan yardım istiyorum.önceden engelli olarak çalışmış ve sigortası yatırılmış biri şimdi başka bi şirket bünyesinde normal olarak işe başlayabilirmi.işe başlarken bunu belirtmesi gerekirmi yoksa onlar sigortyı başlatırken herhangi bir sorunla karşılaşılırmı? teşekkürler
    sorunuz çok net anlaşılmadı: açarmısınız