Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 28 mesajın 16-28 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Alman Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:00
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    37

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    DenizBankta daha önce operasyon destek elemanı çalışmış biri olarak iş bulamıyorsan gir derim yoksa bulaşma. Genel müdürlük binasında çalışmıştım. Ücret dolayısı ile çıktım. Şu an da yapı kredi bankasındayım. Oprasyon destek elemanları tabir-i caizse getir götür işi yaparlar. Sınavda mantık soruları her aklı başında biri rahatlıkla çözebilir. Tek diyeceğim yüksek şeyler beklemeyin. Yükselmeyi unutun yan hizmetli olarak alıyorlar kadro da değilsiniz yani. İyi günler!

Üye
    mdursun Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    16.11-2017
    Saat
    21:58
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    7

Merhaba,

Arkadaşlar konuyu tesadüfrn gördüm bende bir 2 yıldır bankacılık sektöründeyim ortopedik engelliyim Öncelikle her banka için sölemiyorum bunu ama bankalar da engelliler pek fazla bir konuma gelemez terfi edemez bunu resmen bana İ.K yetkilim söyledi üzücü evet biliyorum, bir diğer soru ise buda pozisyon ve çalıştığın bankaya göre değişir örneğin ben geçen sene Hsbc Bankası Kart Operasyonların da görev yaparken aldığım net maaş 1022 tl gibi birşeydi Sodex yemek kartı vardır servis ( servis genel müdürlük çalışanları için geçerlidir genelde ) pazar demez getirirlerdi işe nerdeyse gece vardiyasına koyup 24:00 kadar çalıştırcakları bunun yasak olmasına rağmen. Şuan bir arap bankasında çalışıyorum teklif geldi değerlendirdim ve net 1400 TL maaş alıyorum Ayrıca ek bir para olarak 170 TL daha alıyorum toplamda 1570 TL Sodex + Servis + yıllık prim genelde böyledir olabildiğince bankalarda engelliler engellerine uygun işlere verilir istisnalarda var tabi olumsuz yönde.
    Konu mdursun tarafından değiştirilmiştir (04.12-2014 Saat 14:16 ). Gerekçe: Hatalı cümleler yazım karakterleri

Üye
    leda100 Avatarı

Son Giriş
    28.08-2016
    Saat
    16:59
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

maaşla ilgili bilgi vermediler ticket ne kadar sölemediler terfi olamayacağını sölediler şube olabileceğimi çalışma saati sabah 9 akşam 6 dediler kafam karıştı
    özel sağlık sigortası yokmuş ayrıca şartları böle

Yasaklı Üye
    pesimist57 Avatarı

Gerçek Adı
    XFactor
    Son Giriş
    06.08-2015
    Saat
    17:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Selçukcuğum dikkat et Şükrü Bey görmesin senin buralarda gezdiğini

Üye
    Alman Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    37

Erdinç ben hem geziyor hem işimi yapıyorum sen rahat ol o konuda

Üye
    alp_karak Avatarı

Gerçek Adı
    alpaslan karak
    Son Giriş
    24.11-2015
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bnde özel bir bankada calısıyorum calıstıgın birim ve calıstıgın insanlara göre değişir maas konusu ben ilk işe baslangıcımda 1100 tl alıyordum bu ikinci senem su an terfi aldım ve zamda geldı

Üye
    leda100 Avatarı

Son Giriş
    28.08-2016
    Saat
    16:59
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bankalara göre değişio terfi olayı sanırım kafam daha çok karıştı bu durumda şuan denizbankta çalışan arkdaşlar keşke yardımcı olsa

Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

Alman arkadaşımız herşeyi açıklamış..birebir doğru destek demek heryerde kullanılan demek..her iş yaparım diyenler destek....köstek

Üye
    alp_karak Avatarı

Gerçek Adı
    alpaslan karak
    Son Giriş
    24.11-2015
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah yolunuzu açık etsin kardeşlerim önemli olan şükretmek şükür sabrıda kanaatıda huzuruda getirir

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    126
    Verilen Beğeniler
    74
    Blog Mesajları
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    eğer iş bulamıyorsanız önünüze çıkan fırsatı değerlendirmelisiniz, en kötüsü 6 ay çalışır, bunu cv 'nizde gösterirsiniz. Zaten banka deneyimi yaşayan arkadaşlar çalışmanın ne denli zor olduğu konusunu belirtmişler. Bankada hiç çalışmadım ama bankada çalışan ve engeli olmayan yakın bir arkadaşım haftada 3gün mesaiye kaldığında seviniyor, en azından 2 gün normal saatte çıktım diye

Üye
    seeyoulater Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    15:00
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    gunaydın bende bır banka çalışanıyım 8 yıldır bankacayım ve engellı kadrosunda çalışıyorum maasım cok cıddı derecede ıyı ve duzenlı olarak terfı mide aldım bu zamna kdr ıyıkı bankacı olmusum dıyorum gercekten ortamım çalışma arkadaşlarım ve kesınlıkle engelli olarak gorulmemekten gurur duyuyorm bu aılede

Üye
    ismail3838 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bankada çalışan arkadaşlar tam olarak ne iş yaptıklarını anlatabilirler mi aceba

Üye
    Alman Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    37

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: leda100 Mesajı Gör
    bankalara göre değişio terfi olayı sanırım kafam daha çok karıştı bu durumda şuan denizbankta çalışan arkdaşlar keşke yardımcı olsa
    İlk bankacılık hayatına bu bankada başladım fazla da uzun sürmedi (2 ay) aynı zamanda işkurun engelsiz bankacılık adı altında uzun süren eğitim dönemine katıldım. Yaklaşık 2,3 ay kadar eğitim aldık. Eğitimde bize her şey poh pohlanarak anlatıldı. Yoksa özel sağlık, kadroya geçeceksiniz, şöyle iyi banka böyle banka... Gözümüzü boyadılar eğitim sonrası 2 hafta ara verilldi sonra sınava tabi tuttular herkes geçti.

Sertifika verildikten sonra asıl olan meseleye gelindi mülakat. Gİrmeden önce heyecan ve merakla beklenilen durum kim mülakattan çıktı ise yüzü asık bir şekilde dışarı çıktı. Verdikleri sözün tam tersini devreye soktular çünkü. Özel sağlık sigortası, yok kadro yok. Sözleşmeli personelsin. Asgari ücretin altında maaş (agi ile birlikte asgari oluyor) bende bozuldum hali ile bu şekil şartların oluşması dolayısı ile mülakat sonunda kabul ediyorum ama dedim iş aramaya devam ederim bilginiz olsun dedim. Bulunca da ayırılırım dedim tamam dediler anlaştık.

Genel müdürlük binasında çalıştığım için şubelere nazaran daha rahat işti şimdi ki çalıştığım şubeden de kat kat rahattı. Ama her şey ona bağlı olmadığı için çıktım ve pişman da değilim. 2 ay içerisinde işte iken sürekli işim var deyip izin alıp mülakatlara gidiyordum. Çoğu firmaya gittim sonuç olumsuz oluyordu. Hevesim kaçmış iken en son işte iken telefon geldi. Ve şu an 3 yıldır çalışıtığım bankanın ik sı aradı şartları görüştük, konuştuk anlaştık. Öğle yemek arasında gidip şubenin operasyon yönetmeni ve müdürü ile görüştükten sonra anlaşıp çalışmaya başladım. Genel müdürlükte aynı pozisyondaki arkadaşa da 2 sene sonra özel sağlık sigortası yapmışlar kadroda mısın diye sordum hayır hala sözleşmeli, şubede çalışan arkadaşa sordum. Ayrılmak için yeni iş bakıyor.

İşin özeti şu ; asgari ücret, sosyal - yan hak yok, sadece boşta kalmamak için çalışacaksan çalış derim. Onun dışında beş para etmez benim gözümde. Ben boşta kalmamak hemde referans olsun diye 2 ay çalıştım sonra istifa ettim.

@selda*
    Eskiden mesai vardı şu an da kalktı selda mesaiye kalmak yok. İşe girdiğimden beri teftiş zamanları hariç mesaiye kalmadım sabah 9 akşam 17:50 fikstir. Erken çıkma sebebim de servis için genel müdürlüğün oraya kadar 15-20 dk lık yürüyüş mesafem olduğu için. Hiç sorun da çıkarmadılar sağolsunlar.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12