Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    meralmiz Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    01.02-2015
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Slm arkadaşlar ben özel bir hastanede arşiv personeliyim ama 2 kişi engelliyiz 2 kişi de normal nedense burada engelli normal çalışan ayrımı yok hatta engelliler normallerden fazla bile çalıştırılıyo kaldıramayacağım yükler yükleniyo zorla mesaiye kaldırılıyorum saat 23lere kadar bide mesaiye para olarak değil izin olarak kullandırıyolar çok mujdar lütfen benim haklarım ne ise bana yardım edin memurluğa geçene kadar sesimi çıkarmayayım diyorum ama iyice çileden çıktım yaa

Üye
    agider Avatarı

Gerçek Adı
    Adnan
    Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yapamayacağın işi kesinlikle yaptırmazlar ama özel sektör olduğundan bu durumu şikayette bulunursan durum senin aleyhine işleyebilir üstlerinin sana cephe almasına yol açabilir. İş aradığım dönemlerden hatırlıyorum bana bildiğin hamallık teklif etmişlerdi ve işine geliyosa demişlerdi. Şuan kamudayım hem mesleğimi yapıyorum hem tüm haklarımdan faydalanıyorum.

Üye
    meralmiz Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    01.02-2015
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben şuan işten çıkmayı dahi göze aldım yalnız buraya bi ceza yedirmeden çıkmak da istemiyorum nasıl birşey yapayım ki bunlar benden sonraki gelecek engeldaşımınızı ezmesinler bizim gibi hem onların da aklı başına gelsin..

arkadaşlar lütfen yardım