Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 34567
Toplam 95 mesajın 91-95 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    denre Avatarı

Son Giriş
    13.09-2015
    Saat
    10:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben CashFiesta’ya üye olalı daha 1 ay olmadı yani daha çek isteme talebinde bulunmadım.
    Şuan için 25.000 Puanım var ve istatistikler ay sonunda açıklanacağı için daha kaç dolarım olduğunu bilmiyorum.
    Sponsor sitelere kayıt yaptırdım ama kaç sponsor üyeliğim olduğunu da ay sonu göreceğim,
    En az 6 sponsor üyem olduğunu varsayarak yaklaşık 25 Dolarım vardır diye tahmin ediyorum,
    Çeki isteyip elime ulaşmadan önce kimseyi üyem yapmak istemedim ve ya girişimde bulunmadım çünkü Eğer ben asılsız bir şeyle uğraşıyorsam, sizleride boşuna uğraştırmak istemem,
    Bu yüzdendir ki sizleri üye yapabilmek adına bu konu hakkında çok iyi, süper gibi yorumlar yapamam, sizleri üye yapmak adına size vaadlerde bulunamam,
    Ama şunu da belirtmemde yarar var; CashFiesta’yı çok araştırdım ama olumsuz bir şeyle karşılaşmadım diyebilirim,
    Üyelik İşlemleri ve Üyelik Yardımı; Free money making opportunity
    yukarıdaki referans linkine tıklayın ve Aşağıdaki adımları izleyerek kaydınızı tamamlayın;

DİKKAT: üyelik bilgilerinizi kesinlike türkçe karakter kullanmadan yapın. (ı,ğ,Ğ,Ü,ü,Ş,ş,İ,Ö,ö,Ç,ç) bu karakterleri kullanmamanız gerekmektedir.

Login: (kullanıcı adınız)
    Password: (şifreniz)
    Verify password: (şifre tekrar)

First, tell us where we can send your checks (Bu alandaki bilgiler önemli, doğru yazın. Gönderilecek çek bu bilgiler ile gelecek)

First name: (Adınız)
    Last name: (Soyadınız)
    Street address: (Adresiniz)
    City: (Şehir)
    Zip/Postal code: (Posta Kodunuz)
    State: (Bu alan olduğu gibi kalsın)
    Province: (Bu alan Boş kalsın)
    Country: (Ülke)
    E-mail address: (E-Mail Adresiniz)
    Verify e-mail address: (E-Mail adresini tekrar yazın)
    Old e-mail address: (Burası boş kalsın)

Now, please tell us more about yourself (kişisel Bilgilerin)

Year of birth: (Doğum Yılınız)
    Education: (öğrenim Durumunuz)
    Annual household income: (Yıllık Geliriniz)
    Industry: (Çalıştığınız Dal)
    Title: (İşyerindeki Ünvanınız)
    Additional Information (fazladan Bilgi)
    Please tell us about your interests. (İlgi alanlarınızı İşaretleyin, hepsini işaretlerseniz daha iyi olur)
    Please tell us what you search for or buy online and our partners will send you third party offers targeted to your interests*. (İnternet üzerindeki ilgi alanlarınız Bunuda Çok İşaretleyin)
    Earn cash by subscribing to receive special offers and announcements from our partners. Please read our Privacy Policy and be assured that your e-mail address will not be shared without your permission. (Bu Bölüm işaretli olsun)
    Payment Information (Ödeme ile ilgili Ayarlar)
    Preferred check size: (Çekinizi kaç dolar olduğu zaman isteyeceğiniz 50$ işareli olması yeter)
    Referral Information

Referred by:
    Sharing your opinion pays off! (Bu alan İşaretli olsun)
    I have read and understand the Member Agreement. (Bu alan işaretli olsun )
    Bu alanları doldurduktan sonra SUBMİT REGİSTRATİON Butonuna tıklayın Üyeliğinizi tamamlayın.
    Üyeliğinizi tamamladıktan sonra Açılan sayfada download a tıklayarak programı bilgisayara indirerek çalıştırın. Formda belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifreyi girerek Para kazanmaya başlayın.
    CASHFİESTA İLE PARA KAZANMANINN İNCELİKLERİ:
    Şirket puan sistemi ile çalışıyor.
    Ay sonunda kazandığınız puanlar Dolara çevriliyor.
    Potansiyel üyelerine her 1000 paun için 1,666 $ veriyor.
    Siz ilk etapta belki biraz az kazanabilirsiniz buda size bağlı birşey. Sakın pes etmeyin. (Emek ve çaba göstermeden hiçbir şey kazanılmaz.)
    Cash Fiesta, Bizlere kendi bünyesinde tam 7 çeşit para kazanma seçeneği sunuyor.
    Bunlar;
    1. Fiesta Bar : Reklam İzleme Yöntemi
    2. Bonus Point : Extra Puanlar
    3. Fast Money : Sponsonsor Şirketlere üye olarak (Önemli)
    4. Referral Program : Üyelik Sistemi
    5. Affilicate Program : Webmaster lar için hazırlanmış
    6. Mail Okuyarak
    7. Oyun Oynayarak : Bu sistem daha çok yeni ve deneme aşamasında
    Konu ile ilgili püf noktaları ve önemli detayları öğrenmek için bana yazabilirsınız. Önemle cevaplanacatır.

Üye
    nasip53 Avatarı

Son Giriş
    11.11-2015
    Saat
    13:52
    Yaşadığı Yer
    rize/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mesela forex..girafik okumayı siyaseti takip şirketleri takip ve dünya hakkında bilgi yeterli.. tabi helallik yada haramlık durumu nerede nekadar olduğu tam bilinmediği için uzak oluyoruz.

Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    01.05-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Plumeria
    sizi uyarmak istedim,,mazur görün,,Avon hayvanlar üzerinde dehşetengiz testler yaptırıyor Çin tesislerinde....öğrendiğimden beri ben satın almıyorum....ama sorarsanız asla ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmiyor derler....tüketiciyi alenen kandırıyorlar çünki Çin de satışı olan her kozmetik ve ıtriyat ürünü Çin kozmetik direktifince piyasa öncesi hayvan deneyi yapılmasını yasal olarak şart koşuyor,,,konu çok hassas ve derin..lütfen hayvan deneyleri yada animal testing on cosmetics diye aratarak google üzerinde,,,önünüze gelen her görseli ve youtube videosunu izleyin.....vicdanınız kaldırmaz,,,o hayvanlara ne işkenceler yapılıyor test aşamalarında,,,o kimyasalları üzerlerinde ,derilerinde gözlerinde test ediyorlar( kanlı rantiyer Avon gibileri

@Sirine

şu makale yazma ve yayınlama işine biraz açıklık getirebilecek arkadaş var mı?,,,makale siparişi veren bir site mesela....şu konuda bir araştırma yayınlamak istiyorum desin,zaman versin ve bizde sunalım...beğenilir ve kabul edilirse,ücret ödensin,,,mantık bu mudur acaba?

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Özel mesaj attım

Üye
    Mediha Avatarı

Gerçek Adı
    mediha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    14

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben ek iş olarak Farmasi ürünleri satıyorum. Kendim kullandığım için başladım ama sonradan çevremdeki insanlarda bu ürünleri kullanmaya başladı. Kar oranı %30 civarında her ay hediyeleride var. Birde ek olarak siz ve ekibinizin yaptığı satış rakam toplamına göre her ay prim alıyorsunuz. Çok fazla olmasa da yine kazanıyorsunuz.
    Eğer düşünürseniz linkten üye olabilirsiniz.
    Farmasi Danışmanı Olun

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 34567