Sayfa 3 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 95 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Tuba Avatarı

Gerçek Adı
    Tuba
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:26
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    poly rosha;

İnternet ve çeşitli ürünlerin tanıtım ve satışı için evden çalışacak kişiler aranıyor. Ancak diksiyonun iyi olması ve biraz da sabırlı olmak gerekiyor. Bir de öyle söylendiği kadar yüksek rakamlarda kazançlar elde etmek çok zor. Kolay kazanç ele edilmiyor.
    El işlerini de artık insanlar facebook sayfalarına koyup beğeni görürlerse sipariş alıyorlar. Daha detaylı bilgi alabilirsin.
    Evde Nasıl Para Kazanılır? | Fiskosta.com: Kadına dair her şey & Güzellik ayrıntıda gizlidir

Üye
    ebrars Avatarı

Son Giriş
    03.08-2014
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

işkurda böyle birşey varmı gerçekten.civi bırakıp evde iş veriyorlarmı ne işler mesela

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

MUM

arkadaşlar, çok az parayla evde mum yapabilirsiniz.
    gerekli olan malzeme ;
    1-eski bir tencere
    2-parafin
    3-kalıp veya kalıp yapmak için lateks.
    burada para ile alacağınız sadece parafin. kalıp olarak dik duran herşeyi kullanabilirsiniz. hatta küçük pasta kalıplarını dahi kullanabilirsiniz. kalıp yapmak isterseniz ben nasıl yapılacağını anlaşılır şekilde açıklarım çok kolaydır kalıp yapmak. küçük heykelleri, kalın halatları, evinizde bulunan tuzluklar bile size kalıp olabilir. çok satan modellerden biriside ''bar mumu''dur. 10 cm yüksekliğinde, 4 cm çapında düz bişeydir. marketlerden mum alıp onlarında kalıbını çıkartabilirsiniz. başlamak için 1 kğ parafin almanız yeterli. kalıp yapmak isterseniz, yarım kğ. sıvı lateks almanız yeterlidir. ilgilenen olursa geniş açıklamasını yaparım.
    kalıp için silikonda kullanabilirsiniz bu biraz tefarruatlı ama lateksten daha iyidir isteyene herşeyi açıklarım.

yapılacak iş ; parafini tencereye koyup isitmak. ve cezve ile alıp, kalıba dökmek. bu kadar
    Konu yelpaze tarafından değiştirilmiştir (04.03-2014 Saat 00:09 ).

Üye
    Sâ'fî Avatarı

Gerçek Adı
    Furkan Özsoy
    Son Giriş
    13.09-2017
    Saat
    04:11
    Yaşadığı Yer
    Elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

magus2120;
    Basit bir wordpress sistemi kurarak, ayda 10 tl bile kazanmak imkansız.

Net dünyasında kazanmak tabii ki imkansız değil, bu piyasada sadece site aç para kazan sistemi yok. Bir çok yol, yöntem var. Sadece site açarak köşeyi dönebilir insan, ama facebook gibi bir site açarak.

Hatta site açmadan da milyoner olabilir, ufak bir Whatsapp'ı Facebook'a satarak mesela.

1 ayda uzman olamazsınız hocam net piyasasında.

Kazanmak mümkün, ama anlattığınız kadar kolay değil. Google bir gün boş yere gelir hesabı kapatır, alacağınız da elinizde patlar.

Bunları boş biri olarak değil, nette çalışarak ayda 2000 lira dahi kazanmış biri olarak söylüyorum. Nette kazanmak kolay, ama küçük balık olmamak için büyük şeyler bilmek lazım.

OturanBoğa;
    Ağzınıza sağlık hocam. Sanki bu site masrafsızmış gibi konuşmak insafsızlık olur.

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

yaw bu site masraflı veya masrafsız. para kazanır veya kazanmaz. kime neee. eğer para kazanıyorsa ne mutlu. bizler sıkıntılarımıza çare bulmak için buradayız. buradan aldığımız bilgileri ne doktordan, ne avukattan nede sağlık bakanlığından alıyoruz. site para kazanıyorsa bize mutlu olmak düşer. çok daha fazlasını hakediyor aslında.

gerçekleri yazdığınız için sizide kutluyorum sa'fi.

Üye
    shiva Avatarı

Gerçek Adı
    Arif
    Son Giriş
    05.02-2016
    Saat
    16:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bir ay boyunca gece gündüz konu hakkında makaleler okudum seo, backlink, wordpress, blog, adsense, partner şirketleri ne varsa öğrendim
    ikinci ay deneyim süresi geçti
    üçüncü ay her geçen gün artan bir istatistik elde ettim. Artık haftada bir kaç saat çalışıyorum o kadar.

Dünkü kazancımın capsı internetten para kazanılmaz diyenlere en güzel cevap

6EqRtIw - Evde çalışmak istiyorum. Fikri olan var mı?

Üye
    Sâ'fî Avatarı

Gerçek Adı
    Furkan Özsoy
    Son Giriş
    13.09-2017
    Saat
    04:11
    Yaşadığı Yer
    Elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yelpaze;

Öncelikle teşekkür ederim.

Zaten para kazanabilmek için en büyük etken, üstte sizin yazdığınız. Google'da tam anlamıyla bunu istiyor. Siteyi yapan para kazanmak için değil, kullanıcıya zevk versin diye yapsın, ben de kazanayım o da diyor.

Ama inanın web aleminde bir facebook değilseniz hiç bir şeyin garantisi yok. Mesela ben şu anda boştayım ve EKPSS için çabalıyorum.

Ki ben asla emir komuta altında çalışmak istemeyen biriyim.

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

Yaw hıçbışey anlamdım once sıte mı kuruyoruz blogmu kuruyoruz .ınternetım var ,zamanım var, aklım var, özellıkle fınans , işlerınden anlarım ,fınans uzerıne bı blogmu kurabılrımyım mesela ?
    Google uyelıgım çoktan var zaten ama neyapacam bılmıoyrum.

Üye
    shiva Avatarı

Gerçek Adı
    Arif
    Son Giriş
    05.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Önce internette temiz bir araştırma yapıyorsun, sayısız makaleler okuyup konuya hakim oluyorsun, konuya hakim olduğunuz da neyi hangi sırayla yapacağınızı bilirsiniz az biraz ticari zekanız varsa doğru kategorilerle doğru reklam ilişkisini sağlayıp yattığınız yerden para kazanıyorsunuz ama bir ay temiz bir kafa yormak lazım.

1 ay 30 gün eder, 30 gün 720 saat eder.

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

yelpaze;

Ben bu işi partime olarak yapmak istiyorum ,parafinin kilosu ne kdar ve ortalama bir mum ne kadara mal luyor ,bilgi verirmisin ,belki yapıp izmirde ki barlara satarım ,sayende aklıma güzel bir extra iş fikri gelmiş oldu

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

serafim ve diğer arkadaşlar.
    part-time değil, istediğin zaman yapılacak bir iş. bir defa gösterirsen babaannen bile yapar aldığın parafini ocakta eritip kalıba dökeceksin hepsi bu kadar.
    ben mum imalatcısı değilim. daha önce siparis üzerine heykel ve antik sütunlardan (çapı 20-28 cm) mum yapmıştım. oldukca basit bir iş. parafin şimdi ne kadar bilmiyorum ama oldukca ucuz olduğunu biliyorum. fiyatını internette bulabilirsin. denemekte fayda var derim. ne kaybedersinki. hiç bişey yapamazsan evde kendin kullanırsın. eminimki para kazandıracak bir iş.

sizler bu maliyet konusunu araştırın. bana asıl sormanız gereken şey, kalıbın nasıl yapılacağı hususu olsun. bu işteki en önemli konu budur.

siz bir başlayın. daha sonra nasıl şamdan yapılır onuda anlatırım burada

özel mesajlara hiç gerek yok. soracaklarımızı buradan soralımki daha çok arkadaşımız faydalansın.

parafini 1 kğ almanızda şart değilki. yarım kilo alın evinizdeki mumu kendiniz yapın

bir örnek vereyim. ; küçük plastik toplar vardır. onun üst tarafından çok az kesin (portakalın üstünü keser gibi) içine parafin dökün. (tabiikide pamuklu ipi unutmayın.) alın size yuvarlak bir tane mum

Üye
    yesil_izmit Avatarı

Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mum yapma işi güzelde kime satacaksın

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

şimdi nerelerde mum satılıyorsa oralara satabilirsin. bakkallar, marketler, barlar, restaurantlar. cafeler.

bu mumlara koku ekleyebilirsiniz. boyama yapabilirsiniz. seçenekler çok fazla.

yada yapmayın kardeşim. ben sadece bir seçenek olarak yazdım. ister yaparsınız ister yapmazsınız. benim bu işten bir çıkarım yok. yapmaya karar verecek kişiye elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım ve benim vazifem burada biter.

Üye
    NETBUS Avatarı

Gerçek Adı
    Megalodon
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    02:08
    Yaşadığı Yer
    Karadeniz
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

magus2120;

yaptığın sitelerin adreslerini yazda bakalım neler var. trafiğini artırırız

Üye
    shiva Avatarı

Gerçek Adı
    Arif
    Son Giriş
    05.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar, ben size bir yol açtım. Benim yaptıklarım kendi tecrübelerim sonucudur ve bunları bilmek sizin hiç bir işinize yaramaz çünkü kabiliyetinize göre inanılmaz korkunç paralar kazanabileceğiniz gibi günde 1 lira da kazanabilirsiniz. Size bir yol gösterdim google adsense üzerinden araştırma yapıp google'un kendi blog sitesi olan blogspot üzerinden işe başlayın. "Nasıl blogspot açabilirim?" "Adsense nedir ?" diye sorularınızın cevabı yine google da ayrıntılı olarak var. Aranızdan bazıları: "Benim o kadar para ve emek döktüğüm, binlerce ziyaretcisi olan site var zar zor kazanıyorum basit bir blogtan nasıl para kazanılır" diye sormuşta işi bilmezsen kazanamazsınız. İşte yetenek burada ortaya çıkıyor google sitenize reklam verir ama gelen ziyaretçiler çoluk çocuk gelir düzeyi alt olursa isterse 10,000 ziyaretciniz olsun 5 10 lira anca kazanırsınız ama mesela moda yada tatil yörelerini tanıtan bir kaç tane blog açsanız toplamda 300 500 ziyaretciniz olsa 50 doların üzerinde günlük para kazanırsınız çünkü tatil yörelerini okuyanlar yanda ki otel reklamlarına tıklayacaktır. Yani gelir düzeyi yüksek kesime yönelik siteler yaparsanız kazanırsınız. Bu gibi şeyleri araştırıp kendinizi geliştirin emin olun çalışırsanız çok güzel paralar kazanırsınız.

Nasıl kazanabilirim diye size teknik bir yol :
    Önce kendinize iki üç tane alan belirleyin, 4 tane gmail hesabı açın, gmaillerin hepsini telefon onaylı yapın ve her gmail adresine 5 tane blogspot açın daha fazla açmayın spama düşerseniz. Şimdi 20 tane patlamaya hazır hiç bir maliteyi olmayan blogunuz oldu. Aslında blogspot'u doğru şekilde kullanabilirsiniz com ve net li para verilerek açılan forumlardan, bloglardan daha kıymetli olduğunu bilirsiniz; düzenli ve özgün bir çalışmayla bloglarınızı bir ayda yılların binlerce hiti olan comlu netli blogların üzerinde görürsünüz çünkü blogspot, google'un yavrusudur ne demişler önce can sonra canan.

Bir hatırlatma daha google, kopyadan nefret ediyor dolayısıyla içeriği kendiniz hazırlayabilirseniz iyi olur ama hazırlayamazsanız başka sitelerden kopyaladığınız konuların başlığını ve içeriğini biraz değiştirin yoksa spama düşerseniz. Google un çok gelişmiş algrotması var ve onu kandırarak para kazanmanız mümkün değil.
    Konu shiva tarafından değiştirilmiştir (13.03-2014 Saat 11:45 ).

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon