Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    prograssive Avatarı

Son Giriş
    27.04-2011
    Saat
    20:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar birbirimize yaptıklarımızı ve istenen şeyler hakkında edindiğimiz bilgileri aktarırsak hepimiz açısından faydalı olur diye düşünüyorum. bu şekilde gereksiz yere önümüzü kesenlere gösterebilecek örneklerimiz olur ve bilgisi olmayan içimizden arkadaşlar için de iyi bir kapı olur
    yeni kazanan yada daha önce girmiş arkadaşlar hepinizi tecrübelerinizi paylaşmaya çağırıyorum

Üye
    prograssive Avatarı

Son Giriş
    27.04-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yok mu baska kımse

Üye
    susamlı_seker Avatarı

Son Giriş
    23.01-2013
    Saat
    09:15
    Yaşadığı Yer
    karadeniz
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yanlış hatırlamıosam sen sınavı kazanmıstın deılmı?nasıl hazırlandıgını bızımle paylasırsan bızede yol göstermıs olursun

Üye
    prograssive Avatarı

Son Giriş
    27.04-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla aslında arkadaşlar bu konuda tam olarak belırlı bı calısma konusu yok yanı genel olarak ınkılap tarıhı ve vatandaşlık bılgısı genel cografya matematık turkçe tarıh ve bırde bu konuda hıc bır bılgı yoktu bende bıraz kendı ozel bılgımle bu kısmı gecebıldım ama guncel sosyal ve polıtık konulardan cıkıyor sınav soruları ayrıca en son benım gırdıgım sınavın sorularına da milli eğitim bakanlığının özel eğitim teknolojileri sıtesınden ulasabılırsınız bu daha acıklayıcı olur sızler ıcın sanırım

Üye
    herdem Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar %70 i mesleki alandan çıkacak diyorlar soruların ama İnşaat Mühendisliği ile ilgili mesleki alan sorusu ne olabilir fikriniz varmı

Üye
    ibrahimc Avatarı

Son Giriş
    15.05-2017
    Saat
    11:50
    Yaşadığı Yer
    bursa\yıldırım
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selam.bende daha önce bu sınavlara girdim.istanbul il özel idaresinde ve kütahya belediyesinde.iki kurumda bilgisayar işletmeni talep ediyorlardı.size sorulacak soru tarzı tamamen kurumun insiyatifine kalmış.istanbulda ki sınavda bilgisayar soruları vardı.çanakkalede yoktu.sorular kpss tarzı genelde.ama giren kişi sayısı çok.kütahyada iki üniversiteli kadrosu için 137 kişi başvurmuştu.çalışmadan bu sınavlara girmek macera aramaktan başka birşey değil.