Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    smhyzgn Avatarı

Son Giriş
    15.11-2017
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    22 yaşındayım işsizim sağ kulağımda ileri derece kayıp var hiç duymuyor sol kulak orta derece.4 üncü ameliyatımı 2 ay önce oldum kulağımdan ameliyat sonrası yüz felci bell parazilsi gelişti .tedavi oldum şuan yüzde 80 iyileşmiş durumdayım.dizimde damar tümörü hemanjiom vardı onu aldırdım uzun süreli ayakta duramıyorum.ve 6 aydır iş arıyorum kulağım duymuyor ve dizimden ameliyatlıyım diye beden işçiliğine bile alınmıyorum.muhasebe bitirdim önlisans adamlar ah ulan keşke engeeli raporu almış olsan boslugu doldururduk dıyıp alay ediyorlar.engelli raporunu hiç denemedim ama olmıcagını tahmın edıyorum yanı yüzde 40 a ulasamıcagımı iş bulabılmem ıcın ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin düşüncelerinizi tavsiyelerinizi merak ediyorum.lütfen yardım

Üye
    buyucu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

Denemeden bilemezsin.Şansını dene derim

Üye
    çamlıca Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Geçmiş olsun. Mutlaka denemelisin rapor işini. Belki çıkar raporun kullanırsın.