Sayfa 4 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 103 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Aysun Yaşar Avatarı

Gerçek Adı
    Yaşar
    Son Giriş
    08.08-2016
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar ben de sizinle aynı durumdayım ve bu konu uzun süredir aklımda ve kalbimden geçen tek şey aynı durumu paylaşan bir toplulukla sesimizi duyurma.Cumhur başkanına kadar yazdım hepimizin anlatmaya çalıştığı durumu.Zaten konumuz aynı henüz bir cvp gelmedi.Ama biz biraz çogalırsak eminim bir cvp verirler.

Üye
    Hatice 45 Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben de aynı durumdayım sağlık kuruluna itiraz edicem bakalım faydası olacak mı ?ne sağlam ne çürük kaldım ortada

Üye
    exelans Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    1

itiraz etme poliolu isen bişey farketmez cetvele göre oranımız bu

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

23 gün yattım ruh sağlığım bozuk psikotik bozukluk var tanı atipik psikoz yani anlarsınız epikriz raporumdan neden girdiğimi epikriz raporum: hasta atipik psikoz ile sesler duyma,yerinde duramama,durgunluk,içe kapanma garip hareketler yapma,intihar girişimleri,gırtlağa bıcak dayama nedeniyle hasta kendi isteğiyle yatırılmıstır.kendi isteğiyle basvurmus ilk yatıs poliklinikten izleniyor ilaçlar 2007 den beridir kullanıyormus bilinç acık koopare oryante görünümlağan duygulanım duygu durum:künt:algılama:işitsel hal +kendi kendine konusmalar emir veren sesler düşünce akışı paranoid sanrılar hasta hastanemizde psikotik tanısıyla izlendi ve hasta hastanemizden salah halinde babasına taburcu edildi bana ne verirler arkadaslar sizce

neden kimse bişey söylemiyor

Üye
    yusufyüreklim Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    01:53
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Ne yapabiliriz nasıl sesimizi duyurabiliriz ki bende sağ gözden engelliyim, sağ gözümü 13 yaşındayken arkadaşın attığı bir cisim sonucu kaybettim.Göz küçüldü, hiçbir görme yok ve kötü bir görüntü olarak görünüyor, bu benim psikolojimi de çok aşırı etkiliyor, kimseyle konuşmak gelmiyor içimden, bomboş düşüncelere dalıp gidiyorum. %32 olan raporuma itiraz etmiştim, bugün psikiyatriye girdim, bunları anlattım bana bir sürü test uyguladılar, haftaya salıda kardiyolojiye gircem ritim bozukluğum var oranı tamamlayabilcekmiyim bilmiyorum. Tam haziran ayından beri bu raporla uğraşıyorum devlet hastanesine gönderdiler itiraz sonucunda sonrasında ise üniversiteye sevk ettiler bu kadar uğraşın sonucu ne olacak bakalım.Bu durumdan kurtulmamız için birşeyler yapmalıyız gerçekten biz engellimiyiz, değilmiyiz biri buna bir netlik versin artık.Bimer'e başvurum sonucunda beni 20 gün önce aradılar, anlattım durumu biz sakatmıyız, sağlammıyız belli değil dedim, işe giremiyoruz, iş bulmakta çok büyük güçlükler yaşıyoruz dedim, adam bana bu konuyla ilgili çok fazla başvuru var ama bu bir iki günde olacak birşey değil bununla ilgili yönetmelik çıkması lazım diyor, engelli vakıflarına başvurun onlar yukarıya yetkililere bu konuda sürekli baskı uygulasınlar o zaman birşeyler yapılabilir belki diyor anlayacağımız, bizim birşeyler yapmamız gerekiyor gerçekten arkadaşlar

Üye
    Nikiforenko Avatarı

Son Giriş
    07.12-2015
    Saat
    23:15
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar temmuz ayında motosikletle kaza yaptım. Omurgam kırıldı bel noktasında. 8tane titanyum vida takıldı kalıcı olarak. Direkten döndüm, yürüyebiliyorum. Omurilik mucizevi bir şekilde zedelenmedi. %13 rapor verdiler devlet hastanesinden. Askere gidicektim fakat muaf oldum. İşe girmek çok sıkıntılı, çok zor zamanlar geçiriyorum. Evet hakkımızı duyurmamız için sosyal medyada yaygınlaşmamız gerektiğini düşünüyorum. Burada bir karara varalım bunu uygulayalım sesimizi duyurmak için.

Üye
    akın16 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:54
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    3

Arkadaslar burda ancak bir birimize hak verir dururuz ben surekli bimere yaziyorum lutfen sizde yazin

Üye
    mtunc52 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed Tunç
    Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    00:49
    Yaşadığı Yer
    Ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tweette bedelli askerlik bekleyenler 1 yıl grup oluşturup her yerde sesini duyurdular ve istediklerini aldılar .

Üye
    akın16 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:54
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    3

Arkadaslar bu engelli dernekleri siteleri ne is yapar okadar sorun var hic biri çözülmüyor ve engelliler için dahada zorlaşıyor

Üye
    musametin Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    5

sen sakatsın askerlik yapamazsın...
    sen sakatsın çalışamazsın..
    ama devlete gidiyorsun sen sağlamsın çalışırsın. öte yandan özürlü olan bölgen ağrıyor sana engel oluyor flan ne yapalım ki tamamen saçma bi düzen devlet yetkilileri bu konu ile alakalı bi yasa çıkatrlamarı gerekiyor %39 sağlam %40 özürlü kesin konu bu.

Üye
    toprak 24 Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    07.01-2016
    Saat
    15:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

polio sekeli olan arkadaşlar yılmadan usanmadan uğraşın,ben yıllarca uğraştım. önceleri % 40 olan raporum % 25 oldu, % 36 oldu..ama pes etmedim en sonunda % 40 raporum ankarada onaylandı..inşallah allah hepinizin yardımcısı olsun.

Üye
    harrun Avatarı

Gerçek Adı
    harun
    Son Giriş
    01.04-2017
    Saat
    12:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu konunun düzeleceğini hiç zannetmiyorum çünkü hep üstüne kapatıyorlar görüyorsunuz,ama buraya yazıyorum bu türkiye cumhuriyetinin vatandaşına çektirdiği bu eziyet yüzünden allah'tan çok büyük bir tokat yiyecek ve yerin dibine batacak!!!!sigortası olmayanın sağlıktan yararlanamazsın politikasınında uygulandığı bir devletten beklenirki,insanlara hiç acımıyorlar hiç çok vicdansız bir ülkede yaşıyoruz maalesef!!!!!!paran varmı sağlığın yerindemi hiç düşünen yok,ama siyasetçiler kendilerine zam yapmayı iyi biliyorlar ne diyeyim boğazınızda kalsın inşallah.

Üye
    exelans Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    1

ya arkadaşlar burada sitemden başka bir şey yapmıyoruz gerçekten bu konu hakkında ne yapabiliriz kanayan yaramız oldu artık bu konu

Üye
    harrun Avatarı

Gerçek Adı
    harun
    Son Giriş
    01.04-2017
    Saat
    12:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım daha ne yapalım bimere şikayet yolluyoruz bizi arayıp ukalaca şuraya git buraya git demekten başka ne yapıyorlar,gerçek bir çözüm üreten varda bizmi başvurmadık ne yapalım daha,bimere bu konuyla alakalı ne kadar şikayet gittiğini hep gizli tutuyorlar açıklamıyorlar,sağlık yönünden tam bir katliam uygulanıyor bu ülkede insanlara acımıyorlar,bizimde allahtan başka yardımcımızmı var ne yapalım allaha yalvarıyoruz.

Üye
    Nikiforenko Avatarı

Son Giriş
    07.12-2015
    Saat
    23:15
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kaç aydır işsizim artık sabır sabır bir yere kadar allah sonumuzu hayır etsin.

Sayfa 4 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon