TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 19 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    jumanji Avatarı

Son Giriş
    25.10-2021
    Saat
    09:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    15

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yeni kat sekreterliği görevine başladım. Yıllarca evde sessiz sakin sükunete alıştım, şimdi hemşireler fln ortak alan olduğundan pek rahat olamıyorum. Zaten sessiz biriyim konuşkan değilim dolayısıyla garip bakışlar.oluyor genelde. Bu durum için ne önerirsiniz işimi kaybetmek de istemiyorum bu zamanda.

Üye
    Limooon Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:05
    Yaşadığı Yer
    Neptün
    Alınan Beğeniler
    64
    Verilen Beğeniler
    72

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Zamana bırakın bence... İnsanlar bakar yani... Zamanla biraz samimiyet oluşursa etkilenmezsiniz belki...

Üye
    POWER_ Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    48

DOSTUM bak benzer şeyler bendede oldu insan uzun süre çalışmaynca birden iş hayatına girince çalışmak insanın zoruna gidiyor zamanla alışırsın birde anladığım kadarıyla işin kolay rahat bir iş nacizane tavsiyem işinin değerini kıymetini bil bak bende engelliyim nerde ağır angarya işler var hep o tip yerlerde çalıştım çok zorlandım eğer çalıştığın yerde bayan çoksa birde bekar san eşde bulursun olaya iyi tarafından bak...

Üye
    jumanji Avatarı

Son Giriş
    25.10-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    15

O enerjim ve isteğim epey azaldı. Eskiden kız arkadaşlarım oldu, gerçi internetten tanıştım genelde. Ama şimdi özgüvenim hiç kalmadı yıllardır. Hiç konu bana gelmesin hiç kimse odaklanmasjn istiyorum. Sanki yanlış bir şey diyecekmisim gibi bir rahatsızlık sürekli. İş rahat tabi. Ama zihnim rahat değil. Alışmamışım ki işte. Çok eğreti oluyorum. Bilmiyorum ayak uydurabilir miyim insan ilişkilerine sosyal yaşama. Antidepresan alıyorum almadan daha da zor olur muhtemelen. İşte durum böyle. Ancak yılmak yok napalim sonuna kadar. İş eş çocuk döngüsü çağırıyor insanı. Mecburen gerçekleştirmelidir çünkü o eksiklik hissi gecmiyor.
    Hakkımızda hayırlısı Allah'tan yardım etsin güç kuvvet versin mental olarak. Her şey kafada bak çok ciddiyim. İki eli ayağı yok insanların ama nasıl azimli istekli. O mental sağlamlık lazım işte. Belki yarısi bile...

Üye
    karapanter Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    24.11-2021
    Saat
    09:51
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

öncellikle merhabalar yeni bir iş olduğu için belli bir süre sıkıntı çekmen çok normal ortama alışman yeni arkadaşlar edinmen zaman alabilir ama bu sende herhangi bir problem olduğu anlamına gelmez çekingen ve sessiz biri olduğunu belirtmişsin çekingenliğini zamanla atacaksın buna inan sessiz olma konusunda ise bu senin için olumlu dönüş olacaktır zamanla buna inan insanlar yeni bir kişi geldiğinde her zaman ve her konuda rakip olarak görürler ama zamanla seni tanıdıkça ona göre bir rol benimserler ayrıca iş yerinde herkesle iyi anlaşacaksın diye bir şey yoktur çalışma arkadaşlarına saygı duyacaksın ve sende saygı bekleyeceksin yani anlayacağın zamanla her şey yoluna girer etrafa ve kendine zaman ver

Üye
    GaribanÖğretmen Avatarı

Gerçek Adı
    Emin
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:01
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    183
    Verilen Beğeniler
    17

İş konusunda hiç sıkıntı yaşamazsın merak etme, olabilecek tek problem hemşireler bak buraya yazıyorum Her yerde olduğu gibi oturmuş bir sistemin içine girdiğinden kendini adapte etmeye bak, o zaman eğreti durmadığını anlayacaksın.

Üye
    RssCip Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya - Deniz - Güneş
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    34

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    Şimdi işsizler görmesin konuyu iyice moralini bozarlar demedi deme. Zamanla alışacağına inanıyorum. Her şeyin ilacı zaman.

Üye
    POWER_ Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    48

@jumanji

Allah yardımcınız olsun inşallah herşey istediğiniz gibi olur hobi edinmeye kitap okumaya çalışın bu ara ...
    bakın beterin beteri var bende biryere iş başvurusu yaptım 3 hafta geçti ses seda yok kamu kurumu taseron firma olduğu için işe siyaset bulaştı ne olacağı belirsiz yaş oldu 32 iş yok eş yok para yok hiçbir halt yok sizin gene durumunuz iyi benden keşke ben öyle biryerde çalışsam hemşire kız bulup evlenirdim beee....

Üye
    jumanji Avatarı

Son Giriş
    25.10-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    15

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    Tşkler herkese.

Bugün bir haftayi bitirdim. MS hastası olduğumdan cesitli ilaçlar içiyorum onların bazı pozitif etkileri oluyor psikolojik. Uropan ozellikle. Bunların da yardımıyla alışmaya çalışıyorum. İyi kotu çevreye katılmaya çalışıyorum ama pek faal değilim. Bu kısım biraz karakter sanirim. Önceliğim İş de uyum sağlamak yine de.

Nispeten rahat tabi ama maaş bildiğiniz asgari ücret. Evli olsan bir ev gecinmez bununla.

Şimdilik böyle gidiyor işte. Umarım herkes başarılı ve mutlu olur. Başarılı olmasa da mutlu olur umarım. Önemli olan bu.

Üye
    jumanji Avatarı

Son Giriş
    25.10-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    15

Merhaba

On gün sonra iki ay olacak. Şu an genel olarak evrak işleriyle ilgileniyorum. Birikmiş evrakları düzenleyip teslim ediyorum. Daha sonra ya sabit kat sekreteri ya da boşluk dolduran joker gibi düşünülüyor olabilirim. Devam ediyoruz işte, maksat para kazanmak.

Aşırı derecede dedikodunun döndüğü bir yer. Gerçi hep böyle. Erkeği kadını sürekli dedikodu. Elbette senelerin yalnızlığı olunca girdiğimde afalladim. Ayak uyduramadim. Bu yüzden çok fazla dedikoduya maruz kaldım. Hem.bakislardan hem hareketlerden belli. Sosyal olarak uymak zorunda değilim. Yemekhanede hep tek başımayım. Napalim.boyle.alismisim. kimse sorun yaratmasın kâfi. Para kazanayım yeter. Ayak uyduramam ki ben. Ancak bu kadar dedikodu kötü tabi. Sürekli dedikodu. Çogu lise.mezunu atanamamis kişiler. Öyle çok eğitimli kimseler sadece doktorlar. Onun dışında çok bir seviye yok. Ama dediğim gibi kimse ilişmesin yeter. Kötü bakanlari kötü hissettirenleri eliyorum ve ilgilenmiyorum. Zaten hastalığından dolayı bir sürü şey yaşamışım yani çekemem.

Hasılı biraz daha açıldım diyebilirim fakat. Ama bir kere dedikoduya maruz kalınca o kötü intibayi yayiyorlar herkese. İşte dedikodu. Konuyu da bilmiyorum üstelik. İlginç. Neyse. Yemekler güzel. Epey güzel. O yönden iyi. Ama maaş asgari ücret. Bilmiyorum daha yüksek bir yer bulursam tabi ki çıkarım. Bazen trilyonluk işlem yapılıyor bir günde ama verdikleri asgari ücret. Ülke bu!

Umarım herkes için iyi gider her şey. Tekrardan yazarım, burası iç dökme gibi oldu, böyle de gitsin madem.
    Herkese iyi günler.

Üye
    Nurtan Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    1.655
    Verilen Beğeniler
    1.028

@jumanji

Mrb özel hastanede mi görev yapıyorsunuz?

Üye
    jumanji Avatarı

Son Giriş
    25.10-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    15

Evet aynen

Üye
    sokrates Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    580
    Verilen Beğeniler
    304

Sosyal fobi olayı çok sakat bir durum gerçekten sallama falan der millete söylemek kolay gelir yaşayan bilir doktora git belki faydası olur .

Üye
    tapasya Avatarı

Gerçek Adı
    Tapasya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    💓💓
    Alınan Beğeniler
    2.191
    Verilen Beğeniler
    2.838

Yapmanız gerekn tek şey aralarına bomba koymak ve izlemek eminm olun o tip insanlar sadce ii yerinizde değil hsryerde var maalesef dedikodunun yalnız eğitim ile değil kişilik ile ilgili bir durm inanın.. Siz sanırım şuan ssce izleyici ve eğreti pozisyondasınız işe qider qitmz bir paket çiğdem alıp yanlarına qidirsenz eminim sizden iyisi olmaz işin şakası bir yana siz onlara ayak uydurmak yerine onalr size ayak uydururlar zamanla böyle tipler birbirlerinndr dedikodusunu yapıp ters düşerler ve sizde böyle insanlar için sadce kurtarıcı olursunuz onyzüdrn çizginizi bozmayın ve sonuçta orada para için ordasınz aslaak insanlar için deqil bu sitede ebile ne dedikodular var bir bilseniz ne bombalar... 😂😂🤣

Üye
    jumanji Avatarı

Son Giriş
    25.10-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    15

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tşkler

İki buçuk ay oldu bugün yaklaşık. Aynı şekilde devam etmekte. Bir kaç başarısız karşı cinsle iletisim girişimim oldu. Olmadı. Zaten yaşları küçüktü. Bundandır ki bazıları daha da nefretle bakar.oldu. halbuki yetişkin insan sonuçta. Çocuk değil kimse. Zaten ortalama yaş küçük ben napayım. Her neyse. Dosyalama sürecim devam etmekte. Bu konuda ilerledim. Bunların dışında bir şey var sayılmaz. Öylece devam ediyor. Ancak genel olarak dediğim gibi dedikodu had safhada ve bu hiç hoş değil. Bilimden sanattan edebiyattan konuşsaniza. Yok. Mahalle baskısı. Kimi mimleyelim... Umurumda değil. Böyle oldukça da yalnız takilacagim hep.
    Ancak gayet müspet bakan selamı sabahi olan güler yüzlü kimseler de var. İyi ki varlar...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon