TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Proasker67 Avatarı

Son Giriş
    18.04-2021
    Saat
    20:30
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar
    İlçe milli egitim müdürlügüne memur olarak atandım , bugun ikinci günüm oldu.
    Benim iki kulağımda da yüzde 70 işitme kaybı var , kulak içi cihaz kullandığım halde normal bireyler gibi maalesef anlayamıyorum,özellikle kamusal alanlarda arkadaş ve aile cevremde iletişim sorunum yok.

Herneyse konumuza gelecek olursa , atama birimine verdiler ben ordaki arkadaslar gibi sürekli iletişim kurarak calışmam şansım yok.Bana calışma konusunda yardımcı olurlar mı ?

Hem yeni ortama girmenin verdiği tedirginlik hemde konusalan seyleri anlayamamak cok kötü dostlarım...
    Herşeyi yapabilecek beceriye sahip olup önüne engeller cıkması...

Üye
    tapasya Avatarı

Gerçek Adı
    Tapasya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    💓💓
    Alınan Beğeniler
    1.975
    Verilen Beğeniler
    2.452

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Öncelikle çok sevindim sizin adınıza atanmanız kaç puan ile oldu hayırlı olsun insanlar hep bir bahane arar engeliniz olmasa bile inanın sasce kendinize güvenin biraz zaman verin baktınız işiniz zorlaştı çünkü o zmanda amiriniz ile bu durumu paylaşın eminim yardımcı olucaktır sonuçta engeliniz var yardımcı olucaklardır emin olun çok geçmiş olsun tekrardan