TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    weirder Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sağlık Bakanlığı'nda memurum. Üniversitede 2. öğretimde mühendislik tarzı teknik kadroda okumak istiyorum. Ancak virüs sebebiyle çou 2. öğretim programı kapatılmış durumda. Arkadaşlarım örgün yazarsam da okuma hakkımdan dolayı kolaylık sağlanacağını ve buna farklı bir çözüm sunulabileceğini söylüyorlar ama emin olmadığm için riske girmek de istemiyorum. Bunun yolu yordamı nedir? Örgün kazanırsam nasıl bir yol izlemem gerekiyor? İşi bırakamam, akşam varsiyası gibi bir şey oluyor mu? Nereden bilgi alabilirim lütfen yardımcı olun gerçekten zor durumdayım.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    102
    Verilen Beğeniler
    38

Ben 2016da dgs ile mühendislik kazandım kayıt olmaya ve kaydı sildirmeye bile zar zor izin alip.gidebildim
    Simdiki.mudurume de sormuştum bana yillik izinlerini kullanip okursun o zaman diye resti çekmişti
    Lafa gelince teknikersin mühendis degilsin diye ezerler, mühendis olmak için cabalarsin göndermezler.
    Yani örgün okumak risklidir, her amir izin vermez.
    Gece nöbeti sansiniz varsa belki...

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    35
    Verilen Beğeniler
    54

Sağlık Bakanlığında bu konuda pek zorluk çıkarmıyorlar. Eğitim durumundan okulun neredeyse oraya tayin istersin, genelde gönderiyorlar. Haftada 40 saat mesaini doldurmak zorundasın. Hafta sonu nöbet yazarlar hafta içi de okuluna gidersin.

Üye
    turkuaz06 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:37
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    36

müdürüne bağlı.okurken nasıl izin alacağına da bağlı.tamamıyla işe gelmeyip, gelmeden de maaş alıp,okumak doğru olmaz.ancak yıllık izinlerini kullanabilirsin.1 saat işten erken çıkmana müsaade edebilirler.mesai bitimi 17.00 ise 16.00 da çıkmana izin verilebilir.bunun dışında ki uygulamalar doğru olmaz .

Üye
    weirder Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

@turkuaz06 Benim zaten bunu kullanmak gibi bir niyetim yok o durum bana da ters. Oglr arasi kullanmazdim vs. Ama gecici olarak kadromu hastaneye aldirabilecegimi soyledi arkadaşlar. Orada 3 vardiya varmis. Aksam vardiyasinda calisip mesaini tamamlayabilirsin dediler.ama bu ne kadar olasi bilmiyorum. Olmayacak sey icin de riske atmak istemiyorum
    @mutineer901 ben mudurlukte memurum yani okula yakin bi hastanede ya da saglik kurulusunda aksam mesaisi gibi bir sey olabiliyor mu?gecisini vermiyoruz demezler mi
    @gul2011 bizde de sıkntılı insanlar var maalesef cok iyi anliyorum sizi. Ben de ondan korkuyorum. Yani ozel bir ayricalik degil istegim sadece alternatif bir yol var mi onu arastiriyorum.

Üye
    hakan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:12
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    629
    Verilen Beğeniler
    1.532

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    veirder kurumu göre degişiyor bu durum,yada çalıştıgın müdüre göre diyeyim,bizim kurumda öyle okuyan çok arkadaş oldu,onlarada gece nöbeti yazdı,benim çalıştıgım kurumda 24 saat vardiya vardı,hatta arkadaşlar derslerine bile çalışıyorlardı boş zamanlarında,zaten bizde fazla iş yükü olmuyordu,saglık bakanlıgını tam bilemiyorum,sizde gece nöbet filan yok bildigim kadarıyla,hastane işide biraz zor olur ama yinede denemekte fayda var,allah yardımcınız olsun.

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    35
    Verilen Beğeniler
    54

@weirder
    Okuyacağın üniversite başka şehirdeyse ona en yakın kuruma eğitim durumundan tayin ile gidersin. Fakat şuan çalıştığın ildeyse tayinle kurum değiştirmezler. Sadece geçici görev verebilirler. Geçici görev için de olabilecek en iyi yerdesin. Bütün işler müdürlükten yürür.

Üye
    weirder Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Ozel degilse kurumunuzu ogrenebilir miyim? @hakan06

Baska sehirde olacak ve teknik kadro olacak. Yani muhendislik mimarlik tarzi. Tayin isteyecegim. Bolume gore mezunuyet sonrasi o isi yapabilecegim kurumlari da arastiriyorum gecis sartlari vs. Universite kadrolarini arastiriyorum. Olurlari var mi bilmiyorum ama kesinlikle beni idare etsinler vs kafasinda degilim. Birinin hakkina girmek ya da herkesle esit haklara sahip olmak isterken engeli kullanip ayricalik iatemek bana gore degil. Ben zorlugu goze aldim ancak iste kurum veya vardiya degisikligi, gecici gorevlendirme olabiliyor mu kafami kurcalayan soru bu. Gecici gorevlendirmeyle okuala yakin bir yerde calisabilirim ve mesaimi tamamlarim dediginiz gibi. Tek korkum "hayir, nolursa olsun mudurlukte gunduz vakti calisacaksin"demeleri @mutineer901

Bu arada bayraminiz kutlu olsun arkadaslar

Üye
    furkan916 Avatarı

Gerçek Adı
    Furkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:04
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    4

Anlayışla karşılayacaklarını ve bir yol bulabileceklerine inanıyorum

Haftasonu 24 saat nöbet tutarsın, hafta içi 16 saat nöbet tutarsın ve memurun haftalık 40 saat çalışma süresini tamamlarsın.

Üye
    weirder Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @furkan916 çok teşekkür ederim içime umut oldu gerçekten. tercih yapacağım ve şansımı deneyeceğim. olmaz derlerse okul kısmet değil demektir ama denemeden bilemeyeceğim.