TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 33 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mehtapsolmaz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:42
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    18

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    EKPSS ile atanan engelli devlet memuruyum delirmek üzereyim böyle bir hakları varmı Cumhurbaşkanı Genelgesinin üzerine

Üye
    birkan01 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:44
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    57
    Verilen Beğeniler
    23

@mehtapsolmaz; delirmene gerek sakin bir şekilde oturup önce bir dilekçe yazıyorsun hastalığının kronik olduğunu sokağa çıkma yasağının olduğunu buna rağmen birim amirimin idari iznimin iptal edilip göreve başlatılmamı istiyor, sağlık sebeplerim olmasına rağmen işe başlatılmam gerektiği yazılı olarak tarafıma tebliğ edilmesini istiyorum diye yazarsınız. Dilekçeye cevap verirler.

Not: Tüm engellilere sokağa çıkma yasağı yok sadece kronik ( Şeker, kalp, solunum yetmezliği, tansiyon vb.) hastalara sokağa çıkma yasağı var. Bu hastalıklar dışında bir hastalığınız varsa 2. çıkan genelde de nelirtildiği gibi birim amirinin uygun gördüğü takdirde çağırmaya hakkı var.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    139
    Verilen Beğeniler
    67

Geçen gün bir yazıda da gördüm bunu İçişleri Bakanlığının yazısıydı ama nerede okudum hatırlamıyorum, o yüzden kaynak da bulamadım. Sokağa çıkması yüksek risk teşkil eden organ nakli veya kanser hastası olanlar haricindeki kişilerin Valilik/Kaymakamlık Olur yazısı ile çağrılabilmesinin önü açılmış. Memurlar nette de hamile bir çalışanın üst yazı ile çağrılmasına ilişkin bir haber vardı bulabilirsem ekleyeyim.

Buldum haberi:
    https://www.memurlar.net/haber/89749...-cagrildi.html

Ek olarak da bir yazı daha buldum, usul ve esaslara dair resmi yazı ama başka bir sitede yayımlanmış. Oradaki maddelerden birinde evde olan kişilerin internet alt yapısı olması ve isteği halinde evden çalışabileceğini belirtmişler. (Ben de şimdi tesadüfen denk geldim buna, önceden okumamıştım)
    https://www.medimagazin.com.tr/gunce...681-87377.html
    Konu gul2011 tarafından değiştirilmiştir (09.04-2020 Saat 19:19 ). Gerekçe: ekleme

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    25.12-2020
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar kesin bir bilgi var mı hangi valilik kimleri çağırmış herkes bir şey söylüyor tedirgin oluyoruz. Ek olarak bildiğim kadarıyla sağlık da çalışanların izinleri iptal edildi diye duymuştum ama engelli ve kronik hastalıkları kapsıyor mu bilmiyorum.

Editör
    hozgul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Özgül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.142
    Verilen Beğeniler
    765

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    normlar hiyerarşisine aykırı. böyle bir genelge yayınlayamaz vali. üstelik bu eski bir yazı. göreve çağıran varsa bağlı bulunduğunuz bakanlığa durumu iletin arkadaşlar.

Üye
    mehtapsolmaz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    18

@hozgul

İlçe Milli Eğitimde yım Milli Eğitim Bakanlığı Genelgesi üzerine bugün İlçe Kaymakamlığı İl Valiliğin yazısını ilgi tutarak bizim ilçe meb ve bizim ilçe meb de ılçe müdürü imzası ile duyurmuş Banada şefim watsap dan attı

Üye
    sneyper Avatarı

Gerçek Adı
    süleyman
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:45
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    76
    Verilen Beğeniler
    259

İdari izin değilmi arkadaşlar

Üye
    mehtapsolmaz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    18

EKPSS ıle atanan engelli memurum. Kendimi öldürmek istiyorum şuan

Üye
    hakan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    820
    Verilen Beğeniler
    1.893

bende kamuda çalışıyorum,gecen haftada beni çagırdılar,artık gel diye,bende dedim neye göre gelecem,her taraf hastalık kaynıyor,oluyorsa böyle devam olmuyorsa izinlerimi yazın dedim kapattım telefonu böyle bir ortamda çalışma nasıl olur bilemiyorum.

ayrıca benim işitme kaybım var,kronik bir rahatsızlıgım yok.

Üye
    (Gölge) Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    396
    Verilen Beğeniler
    773

psikiyatri rahatsızlıklar kronik oluyormu @birkan01

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    25.12-2020
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    0

Valla arkadaşlar bunu şikayet gibi değil de soru gibi cimere sorulmalı mı yoksa kesin bilgi olsun diye.

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    449
    Verilen Beğeniler
    403

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Yayımlanan son Cumhurbaşkanlığı Genelgesine göre, engelli personelin idari izinleri uzadı mı?
    Cevap
    Bilindiği üzere Cumhurbaşkanlığınca iki adet idari izin genelgesi yayımlanmıştır. 13 Mart 2020'de yayımlanan ilk Genelgede engelli personele, 16 Mart tarihinden itibaren 12 günlük idari izin verildiği belirtilmişti.

22 Mart'ta yayımlanan ikinci Genelgede ise ise şöyle denilmiştir:

"Daha önce, COVID-19 kapsamında idari izinli sayılanlar, yeni bir karar verilinceye kadar idari izinli sayılmaya devam edecekler; yıllık veya mazeret izni kullanabilecekleri belirtilen çalışanlar da bu genelge kapsamında belirlenecek usul ve esaslar dahilinde idari izinli sayılabileceklerdir."

Yayımlanan son genelgeye göre, engelli kamu personelinin idari izinleri, 27 Mart'tan geçerli olmak üzere ikinci bir emre kadar uzatılmıştır.

İdari iznin uzaması durumu, ilk genelgede idari izin verilmesi öngörülen, hamileler, yasal süt izni kullananlar, yöneticiler hariç 60 yaş ve üzerinde olanlar, kronik hastalığı olanlar için de geçerlidir.

Arkadaşlar cumhurbaşkanlığı genelgesi yayınlanmış daha önce idari izinli sayılanlar ikinci bir emre kadar izinli demişken halen buna direten idareciler varsa kurumunuza dilekçe yazın engelli olmanız sebebiyle cumhurbaşkanlığı genelgesiyle idari izinli olduğunuzu belirten bir dilekçe yazın engelli sağlık raporunuzla beraber cumhurbaşkanlığı genelgesini ek yapın cevap isteyin, dilekçenizin mutlaka sisteme girilmesini sağlayın tarih ve sayı numarasını alın sonra valiliğe de bir dilekçe yazın aynı ekleri ekleyin kurum amirinizin sizi göreve çağırdığını cumhurbaşkanlığı genelgesi sonucu idari izinli sayılmanız gerektiğini belirtin raporunuzu ve genelgeyi ek yapın verin sonrasında da cimere başvurursunuz.

COVID-19 KAPSAMINDA KAMU ÇALIŞANLARINA YÖNELİK İLAVE TEDBİRLER İLE İLGİLİ 2020/4 SAYILI CUMHURBAŞKANLIĞI GENELGESİ

Editör
    hozgul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Özgül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.142
    Verilen Beğeniler
    765

@mehtapsolmaz

Bu yazıları paylaşır mısınız?

Üye
    (Gölge) Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    396
    Verilen Beğeniler
    773

yazıyı paylaşırmısınız vali ne demiş

Üye
    mehtapsolmaz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    18

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Life

Peki hiç umursamaz gitmez isek, soruşturmamı geçiririz yada 10 gün göreve devam etmeyen görevden el çekmiş memur konumuna mı düseriz yada disiplin cezası mı olur? Soruşturma durumu olursa genelge ile savunma verebiliriz sonuçta değilmi?

Sayfa 1 / 3 123 SonSon