TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 87 / 94 İlkİlk ... 3777838485868788899091 ... SonSon
Toplam 1397 mesajın 1.291-1.305 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:10
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @rashka
    Çok doğru söylemişsin kaldıki devlet bizi topluma kazandırmak için işe aldı malülen emeklilik işi inşallah sadece bir söylentidir. O zaman devlet virüs olayı bitene kadar tehlikeli saydığı gruptakileri bir daha işe almayacak mı yorumu çıkıyor ortaya. Valla bu haber çıkalı diken üstündeyim sanki.

Üye
    yasin258 Avatarı

Gerçek Adı
    Yasin
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:54
    Yaşadığı Yer
    Denizli/Merkez
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

@rashka

İşe gidiyor musunuz evrak alamadığınız halde ?

Üye
    rashka Avatarı

Son Giriş
    27.06-2020
    Saat
    02:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Yok ben 2 senelik iznim vardi onları kullanıyorum şimdilik, sistem düzelmezse başlayacaz mecbur..

Üye
    akar_ahmet Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet akar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    06:18
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    25

E nabız yanlışlığını itiraz ederek düzelttirebilen varmı ben olumlu veya olumsuz bi yanıt alamadım

Üye
    kolera23 Avatarı

Son Giriş
    31.07-2020
    Saat
    16:03
    Yaşadığı Yer
    Ne önemi var
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Şuan hali hazırda e nabız giriş yaptığımda covid-19 risk raporu olan yere tıkladığımda hastalığım çıkıyor pdf olarak indirdiğimde ilgili makama başlık adı altında riskli olduğum ve kamu çalışanlarına idari izin esas durum bildirir raporu diyor....
    Diyor diyor ama 2 hazirandan itibaren işe başladım bile sebep ise hizmetime ihtiyaç duyulması bugun hatta yine konuştum
    2020/8 genelgesine göre hizmetime ihtiyaç var diyerek yine red etti
    artık konuşmanında bir faydası olmadı

Üye
    Makiyato Avatarı

Son Giriş
    01.08-2020
    Saat
    10:42
    Yaşadığı Yer
    İzmir-Stockholm
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    84

@kolera23

Mit ve Sağlık Bakanlığı hariç diyordu genelgede. Böyle riskli bir ortamda insan hayatını hiçe sayacak kadar hizmete muhtaç kurum hangisi çok merak ettim.

Üye
    X_MAN Avatarı

Gerçek Adı
    <3<3<3<3
    Son Giriş
    30.06-2020
    Saat
    09:40
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 3
    Devletten maaş aldığınız işinize GİTMEMEK deki ısrar ve çabanız nedir anlamıyorum.Bakanlık yazmış E-NABIZ Sisteminde kronik hastalığın yoksa işine gitmek zorundasın bu kısım bu kadar net ; Şimdi diyeceksiniz ki ben risk grubundayım bırak işi evden dışarı çıkmıyorum. O zaman verirsin kuruma EMEKLİLİK DİLEKÇENİ yada İŞİNDEN EL ÇEKERSİN. Şimdi ben size soruyorum. Sağlık bakanlığında çalışıp Kronik hastalık listesinde hastalığı olanlar ne yapacak?Onlar bu ülkede yaşamıyorlar mı yada sizinle bereber aynı havayımı solumuyorlar.Sen ben o her kimse bu zor dönemde evde kalacak o insan işe gidecek ve sende ben risk grubundayım ondan işe gitmiyorum mu diyeceksin. Sonra buraya gelip sağdan soldan duyduğun devlet emekli edecekmiş vah vah deyip dert yanacaksın.

Üye
    murat220 Avatarı

Son Giriş
    31.07-2020
    Saat
    21:58
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    2

xman2
    Genelge yayınlandığında sağlık bakanlığının kronik hastalık listesi değiştirilerek azaltıldı. solunum kaslarıni da etkileyen kas hastalikları başta olmak üzere astım gibi hastaliklar da kapsam dışı bırakılmıştır. Verilen kararlar bilim kurulu kaynaklı değil siyasidir. Her geçen gün ülke daha kötü yönetilmekte ve ekonomik kriz de hastalığın önüne geçmiştir.

Üye
    karadeniz55 Avatarı

Gerçek Adı
    Savaş
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:26
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

@rashka Evet almış o ben kendim tek böbrek ve kalp hastasıyım benimde yok siatemde ama özel sektordeyim engelli raporonu ibraz ettim ik onayladı 13 marttan itibaren idari izinliyim

Üye
    rashka Avatarı

Son Giriş
    27.06-2020
    Saat
    02:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @X_MAN
    Cevap yazdım epeyce uzun ama sildim, inan değmezsin. Sığ bir bakış açısı ve olayı anlamaktan çok uzaksın..

Üye
    SphiNX Avatarı

Gerçek Adı
    isa
    Son Giriş
    20.07-2020
    Saat
    10:51
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    119
    Verilen Beğeniler
    115

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: X_MAN Mesajı Gör
    Devletten maaş aldığınız işinize GİTMEMEK deki ısrar ve çabanız nedir anlamıyorum.Bakanlık yazmış E-NABIZ Sisteminde kronik hastalığın yoksa işine gitmek zorundasın bu kısım bu kadar net ; Şimdi diyeceksiniz ki ben risk grubundayım bırak işi evden dışarı çıkmıyorum. O zaman verirsin kuruma EMEKLİLİK DİLEKÇENİ yada İŞİNDEN EL ÇEKERSİN. Şimdi ben size soruyorum. Sağlık bakanlığında çalışıp Kronik hastalık listesinde hastalığı olanlar ne yapacak?Onlar bu ülkede yaşamıyorlar mı yada sizinle bereber aynı havayımı solumuyorlar.Sen ben o her kimse bu zor dönemde evde kalacak o insan işe gidecek ve sende ben risk grubundayım ondan işe gitmiyorum mu diyeceksin. Sonra buraya gelip sağdan soldan duyduğun devlet emekli edecekmiş vah vah deyip dert yanacaksın.

Zor zamanlardan geçiyoruz Man haklısın. insanlar kendini düşünüyor. ölüm korkusu biraz da bunun sebebi.

Yukarıda arkadaş da yazmış 2 yıllık iznim var onu kullanıyorum diye benimde aklımdan geçmedi değil iş yerinde başlayıp süreci görmek istedim bulunduğum ortam da riske çok açık olmadığı için 2 haftadır gidiyorum. İzni olmayanlar idari amirle görşüp rapor alma yoluna gidebilir diye düşünüyorum uygun görülürse tabi, bekleyip izne çıkmak daha mantıklı. bu arada vaka sayısı artmaya başladı inşallah daha kötü olmaz.

Ama sağlık bakanlığı ve MİT diye kurumu dışında tutmak yanlış gibi geldi. oradakilere virüs işlemiyor galiba Allah kolaylık versin o kurumlarda çalışanlara.

inşallah bi an önce bu genelge kalkar herkesi kapsar corona bitene kadar.

Üye
    Kahramank25 Avatarı

Son Giriş
    10.07-2020
    Saat
    23:16
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Ateş düştüğü yeri yakar!!!
    Hala bu hastalığı normal grip gibi gören. İnsanların korkusunu anlamayan.
    Herşeyi kötüye yoran.
    Bu tipler başına gelmeden bilmez.
    Maske takan astım hastası nefes alması ne kadar zor olduğu.
    Şeker hastası normal bir hastalığı daha geç iyileştiği.
    Bir hak var insanlar bunu kullanıp kullanmama kimi ilgilendirir.
    Bu dünya etme bulma dünyası söylediklerinizi düşünün. Ben bunu diyorum ama hakka giriyor muyum diye!

Üye
    Makiyato Avatarı

Son Giriş
    01.08-2020
    Saat
    10:42
    Yaşadığı Yer
    İzmir-Stockholm
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    84

Bu ne perhiz......
    Herkese Merhaba ben Astım ve Diyabet Hastasıyım. Bunlara karşın ilaç raporlarım mevcut. Diyabet Raporum 2 Yıllık Astım Raporumda 1 Yıllık E Nabız Sisteminden bakıyorum ; Kronik Hastalıklarım Bölümüne Kayıtlı Bilginiz Bulunamadı diyor. Kayıt olması için ne yapmamız Gerekli bu işlemi Aile Hekimi yapabilir mi ?
    @firdevs ç

E nabız sistemine girdiğinizde ekranın sol kısmında Keşfet bölümü var o kısma bakarsanız en alttan 3. sırada kronik hastalıklarım yazıyor.
    Bu ne lahana turşusu. )

Ha unutmadan zaten evden uzun süredir çalışıyorum, haftada bir iki günde işe gidiyorum ayrıca aylardır emeklilik için uğraşıyorum ama virüs nedeniyle bir türlü olmadı,nasipse en yakın sürede olacağım, dervişin fikri neyse zikri odur misali senin ima ettiğin gibi gibi devletten yatarak maaş alma derdinde değilim/değiliz bu birincisi,
    İkincisi düşünlerimizi ifade ederken insanları kırmak yerine az yukarda alıntı yaptığım mesajlarında uğraşmaya çalıştığın gibi sağlık bakanlığı ve Mit personelininde bu kapsamda olması gerekir, doğrusu budur deseniz inanın burda herkes size destek olur.Ama mantık bana yok onlarada olmasın, ben kötüysem onlarda kötü olsun olunca böyle oluyor.

Üye
    X_MAN Avatarı

Gerçek Adı
    <3<3<3<3
    Son Giriş
    30.06-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Makiyato Mesajı Gör
    Bu ne perhiz......

Bu ne lahana turşusu. )

Ha unutmadan zaten evden uzun süredir çalışıyorum, haftada bir iki günde işe gidiyorum ayrıca aylardır emeklilik için uğraşıyorum ama virüs nedeniyle bir türlü olmadı,nasipse en yakın sürede olacağım, dervişin fikri neyse zikri odur misali senin ima ettiğin gibi gibi devletten yatarak maaş alma derdinde değilim/değiliz bu birincisi,
    İkincisi düşünlerimizi ifade ederken insanları kırmak yerine az yukarda alıntı yaptığım mesajlarında uğraşmaya çalıştığın gibi sağlık bakanlığı ve Mit personelininde bu kapsamda olması gerekir, doğrusu budur deseniz inanın burda herkes size destek olur.Ama mantık bana yok onlarada olmasın, ben kötüysem onlarda kötü olsun olunca böyle oluyor.

Kardeşim konunun bunlarla alıntı yaptıklarınla alakası yok ben zaten hem şeker hem astım hastasıyım ve SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI ÇALIŞIYORUM 6 7 yıldır raporlarımda mevcut. Benim burda vurgulamak istediğim asla ve asla bedava maaş ve yatmak meselesi değil hiç bir olayada sığ bakmadım. Benim tepki çekmek istediğim nokta herkes çeşitli kurumlarda çalışıyor da çeşitli hastalıklarımız var , kimimiz nakilli kimimiz üstüne üstlük engelli neden BAKANLIKLAR AYRILIYOR izini geçerli olan bakanlıkta çalışanlar insanda bu idari izin verilmeyen kurumlarda çalışanlar insan değil mi ?

Üye
    X_MAN Avatarı

Gerçek Adı
    <3<3<3<3
    Son Giriş
    30.06-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: murat220 Mesajı Gör
    xman2
    Genelge yayınlandığında sağlık bakanlığının kronik hastalık listesi değiştirilerek azaltıldı. solunum kaslarıni da etkileyen kas hastalikları başta olmak üzere astım gibi hastaliklar da kapsam dışı bırakılmıştır. Verilen kararlar bilim kurulu kaynaklı değil siyasidir. Her geçen gün ülke daha kötü yönetilmekte ve ekonomik kriz de hastalığın önüne geçmiştir.

Buradaki bazı arkadaşlar bu olayı göremeyecek kadar kör kardeş bende seni destekliyorum. Risk Grubun ne olursa olsun Hepimizin insan olduğu sağlıklı bireylerden daha çabuk hastalık kapacağımızın unutulduğu bi sistemdeyiz. Tepkimi Koyuyorum ve tekrar yazıyorum.Diğer kurumlarda çalışan kardeşlerim insanda idari izin verilmeyen kurumda çalışan arkadaşlarım insan değil mi ?

Sayfa 87 / 94 İlkİlk ... 3777838485868788899091 ... SonSon