TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 75 / 94 İlkİlk ... 256571727374757677787985 ... SonSon
Toplam 1397 mesajın 1.111-1.125 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    berat8019 Avatarı

Son Giriş
    10.06-2020
    Saat
    09:56
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Günlük vaka verilerine göre önümüzdeki hafta yapılacak bakanlar kurulu toplantısında bircok idari izinler kaldirilir.

Üye
    druid Avatarı

Gerçek Adı
    Sunjata
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kilkenny
    Alınan Beğeniler
    88
    Verilen Beğeniler
    47

@i_brahi_m

miyopati varsa olur ama doktora söle e11 8 girsin

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.094
    Verilen Beğeniler
    1.059
    Blog Mesajları
    4

@i_brahi_m, denemekte fayda var...

Üye
    Paranoya Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    351
    Verilen Beğeniler
    718

1- Cumhurbaşkanlığı Genelgesi (2020/8) kapsamında kamu çalışanlarından idari izne esas olmak üzere COVID-19 hastalığı için risk grubunda olan kronik hastalıklar; halen immünsüpressif tedavi alanlar, metastatik ve/veya kemoterapi/radyoterapi alan kanser hastaları, kornea nakli hariç solid organ nakli, kemik iliği/kök hücre nakli yapılan hastalar, kronik obstrüktif veya destrüktif akciğer hastalığı veya status astmatikus hikayesi olan hastalar, insüline bağlı diyabet ve komplike (serebrovasküler, koroner, böbrek, polinöropati) insüline bağımlı olmayan diabetes mellitus hastaları, komplike hipertansiyon (serebrovasküler, böbrek, konjestif kalp yetmezliği), dekompanse kalp yetmezliği, akut koroner sendrom geçiren hastalar, kronik karaciğer ve böbrek yetmezliği olan hastalar, serebrovasküler hastalık (inme, kanama) geçiren hastalar şeklinde Bakanlığımızca belirlenmiştir.

2- Sistem üzerinden “İdari izne esas COVID-19 hastalığı için risk grubunda olan kronik hastalık durum belgesi”ni alamayan kişiler mevcut hastalık raporlarıyla kayıtlı olduğu aile hekimine müracaat edecek, durumu uygun görülenlere hastanın ibraz ettiği hastalık raporları ek yapılarak aile hekimi tarafından “COVID-19 idari izin” tanısı ile durum bildirir tek hekim raporu düzenlenecektir.

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @druid
    bakalım ne olacak girer mi yarın aile hekimine gideceğim olmadı uzman doktora gideceğim artık ne olursa

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.094
    Verilen Beğeniler
    1.059
    Blog Mesajları
    4

İdari izinlerin 15 haziran da başlanacağı bilgisini nereden aldınız? @keyemsi

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    0

İlk başta öyle bir söylenti vardı bu olaylar çıkmadan

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.094
    Verilen Beğeniler
    1.059
    Blog Mesajları
    4

@i_brahi_m eğer doğruysa raporu çıkaramadan izin biter yahu

Üye
    keyemsi Avatarı

Son Giriş
    27.07-2020
    Saat
    21:35
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@selda* Herhangi bi yerden almadım ama 1 haziranda çoğu şeylin yasağı kalktı ve kamuda esnek çalışma bitti. Yayımlanan genelgeyle idari izinli olanların izinleri devam edecekti ama şu an çoğu kişi çalışıyor. Birde iyice arap saçına döndü her şey. O yüzden önümüzdeki günlerde bi genelgeyle tüm idari izinlilerde başlayacaklar der diye düşündüm.
    Enabızmış, rapormuş hikaye bende artık. Bu haftayı yarıladık zaten. Bundan sonra izin verseler nolur vermeseler nolur. Üç gün çalış beş gün izin yap. Onda da kırk tane şey değişsin. Sıktı yani.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    102
    Verilen Beğeniler
    37

Arkadaşlar aynen yazdığınız gibi oluyor
    Ben de az önce e nabiz sistemine girdim kronik hastalığımız bulunmamaktadir yazıyor ama daha önce vardi pdf indirip is yerime ibraz etmistim simdi ise aciklanan maddeler gorunuyor 2020/8 genelgesine göre kronik rahatsizliginiz bulunmamaktadir diyor altinda da immunosupresif tedavi alanlar organ nakilliler diyor şaka gibi ben zaten böbrek nakilliyim ve immunosupresif tedavi görüyorum
    Yarin aile hekimime gidip durum bildirir raporu da alacağım işimi garantiye alayım da başım agrimasin düşüncesindeyim ama mecbur toplu taşımaya bileceğim bu bile riskken bizim iş ellerinde oyuncak oldu!

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.094
    Verilen Beğeniler
    1.059
    Blog Mesajları
    4

@keyemsi, önümüzdeki iki hafta çok önemli Şaka bir yana çalışmayan e-nabız bitirdi beni, hayırlısı olsun herkes için.

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    0

@selda*
    bakalım yarın bi soracağım artık olursa olur olmazsa perşembe raporum bitiyor gidip başlarım.

@gul2011
    bizim kurum bu yeni yazı çıkmadan önce durum bildirir yazısını kabul etmiyordu artık bilmiyorum ne yaparlar sadece e nabızda varsa diyorlardı. sizinkide ilginç olmuş yazıyı kuruma verdinizmiydi bence size bişey derlerse alın tekrar raporu yarın zaten gün içinde haber gelir iy veya kötü hakkımızda hayırlısı

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    102
    Verilen Beğeniler
    37

@i_brahi_m
    Valla sormayın baya garip.oldu
    Ben 1 Haziranda da gece girip ekran görüntüsü almıştım ise gidince de mailime gonderip cikti aldim, gündüz zaten sistem calismiyordu. Aksam girdigimde guncelleme vardı. 2 Haziran sabahı da yine yazı vardi sadece altına idari izin yazisi eklenmisti. Bunu da cekip is yerine mail.attim.
    Simdi ise kronik hastaliklarda uyari var kronik hastaliginiz bulunmamaktadir diye.
    Zaten sağlık ocağının civarında işim var gerçi gidip gitmemekte kararsizim gidersem aile hekimine gidip rapor da alırım. Ben işimi garantiye alayim da sonra strese girmeyeyim.istiyorum.
    Az önce e-nabız sistemine girdim kronik hastalıklarım kısmında böbrek nakli yazıyor kodu ile birlikte altında da bağışıklık baskilayici (immunosupresif) ilaclarim numaralarla listelenmis
    Konu hozgul tarafından değiştirilmiştir (03.06-2020 Saat 03:58 ).

Üye
    sedat1313 Avatarı

Son Giriş
    03.06-2020
    Saat
    02:42
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar merhaba ben tip1 şeker hastasıyım.İdari izin konusunda bugün işyerimden arandım saat 5’e kadar e nabızdan belge almamı alamadığım takdirde yarın işe başlanmam söylendi.E nabızdan alamadım aile hekiminden tek hekim durum bildirir yazımı aldım.İşyerime ilettim.Fakat şimdi kontrol ettiğimde e nabızda kronik hasta olduğuma dair idari izin kullanabilirim diye pdf çıktısı alabildim.Diğer arkadaşlarda e nabızı tekrar kontrol ederlerse yapılan son güncellemeden sonra raporlarını alabilirler.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    102
    Verilen Beğeniler
    37

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @sedat1313

Ben de üstteki yorumuma ekleme yaptım siz yazmışsınız ben her gün o çıktıyı alıyorum ama her seferinde bir değişiklik oluyor hatta ilk günkü ciktiyi sundum, kayda girdi, dün degistigi icin yeniden mail attim arkadasa da çıktı alip diğer yazinin arkasina eklemesini söyledim. Ve az önce de yaziyi tekrar indirip ilaçlarin yazdığı kısmın da ekran görüntüsünü aldım amirim isterse gönderirim telefondan diye

Elimde 1-2-3 Haziran tarihli e-nabız yazısının pdf sekli var

Sayfa 75 / 94 İlkİlk ... 256571727374757677787985 ... SonSon