TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 21 / 119 İlkİlk ... 111718192021222324253171 ... SonSon
Toplam 1780 mesajın 301-315 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sarp35 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    26

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @gul2011

Sanıyorum tüm yollar tüketildiğinde sözleşmemiz askıya alınacaktır, böyle bir ön görüm var ne yazık ki.

Üye
    PRENSESSIZPRENS Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-trabzon
    Alınan Beğeniler
    168
    Verilen Beğeniler
    160

12 gün idari izin kullananlar 2. bir emre kadar tekrar idari izini sayılacaktır diyor. Yıllık izinden kullandırmaları mümkün değil yıllık izinleriniz baki kalır...

Üye
    sarp35 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    26

@PRENSESSIZPRENS

Genelge kamu kurumlarını kapsıyor, kamu bankasında çalışıyor olmamla beraber bu genelge bizi kapsamıyor, çünkü kamu bankaları özerk bir yapıya sahipler, yönetimin idari izin kararı alması gerekiyordu -ya da bizde bu genelgeye uyuyoruz demesi- fakat şuana kadar bununla alakalı bir bildirim ne yazık almadık, vaziyet böyle olunca da yıllık izin durumu oluşuyor, belirsizlik ve kaygı hakim.

Üye
    PRENSESSIZPRENS Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-trabzon
    Alınan Beğeniler
    168
    Verilen Beğeniler
    160

@sarp35
    kamu kurumları için söyledim doğrudur...zorla yıllık izne çıkarılmış durumu ortaya çıkmış oluyor özel sektörde.. En kısa zaman da içinde olduğumuz durumdan kurtuluruz da herkes rahat nefes alır..

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    25.12-2020
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    0

@sarp35
    inşallah düzene girer hocam diğer şeyler kötü senaryo bunları düşünme şuan hiç bir şey sağlıktan önemli değil

Üye
    ekaragozlu Avatarı

Gerçek Adı
    Ersan Karagozlu
    Son Giriş
    08.05-2020
    Saat
    00:18
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Özel sektörde çalışanlar için yazıyorum, aile hekimimle konuştum, rapor almak istedim; bana yıllık iznimden kullanacağım,biterse mazeret iznimden, oda biterse önümüzdeki senenin izninden kullanacağımı söyledi. Bu gidişle tatil yüzü göremeyeceğim.

Üye
    thinkpad Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    41

muhtemelen bu izin 30 nisan'a kadar devam edecek. okullarla paralel devam edecegini dusunuyorum.

devlet memuru olmayanlar lutfen su izin konusunu ayri bir baslikta tartissin arkadaslar. bir suru tip okudugunu anlamiyor burda kafalari karistirip bulandiriyor. ahmet'in mehmet'in ne dedigine bakmayin. resmi gazete'de ne yaziyorsa o.

Üye
    sarp35 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    26

@thinkpad

Devlet memuru olmayanlar demişsin -biraz üzülmekle beraber- konu başlığında böyle bir ayrım var mı ki?
    Bu aralar herkes agresif (:

Üye
    cexert1 Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    28.02-2021
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    9

Arkadaşlar bu akşam çıkan yasa ile 20 yaş altı özel sektörde çalışanlarda idari izinli sayılacakmış.Engelli raporu olan kronik hastalığı olanlar lütfen İçişleri bakanlığı da dahil olmak üzere tweet vs mail atalım.Konuyu gündeme taşıyalım.

Candaş Tolga Işık (@ctisik) Tweetledi: Az önce İçişleri Bakanı @suleymansoylu ‘ya sokağa çıkma yasağı getirilen 20 yaş altındaki çalışan vatandaşları sordum, “Yasak devam ettiği sürece çalıştıkları kurumlarda idari izinli sayılacaklar” dedi. https://twitter.com/ctisik/status/1246134307422441472?s

Üye
    aa11 Avatarı

Son Giriş
    19.06-2020
    Saat
    13:34
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

herkese selamlar, arkadaşlar kamuda çalışıyorum. engelli statüsündeyim. ikinci genelgedeki amirin çağırma hakkı dolayısıyla pazartesi ve salı günü işe çağırıldım. kurumda kişi sayısı azaldığı için müdür denilen adamın bana ihtiyacı varmış. ne genelgesi? adamın paşa gönlüne kalmış. bana vatsaptan genelgenin ilgili bölümünü atıyor. sizlerinde bilginiz olsun isterim başınızdaki adamın ruh ve kişilik yapısı belirler sizlerin durumunu. inanıyorum ki kamuda çalışan amirlerin yüzde doksanı 'yahu adam engelli statüsünde ne olur ne olmaz çıkmasın dışarı' diyebilecek vicdanlı adamlar iken, gel gör ki benim başıma yüzde onluk dilimden çıktı. pazartesi iş başı vesselam. görevden kaçtığımız yok Allah'a şükür, gerektiğinde canımızı da veririz bu millet için ve fakat ne idiğü belirsiz üç beş; ite kaka, zorla üniversite bitirmiş yalamadığı siyasetçi kalmamış adamların amir olmaları ve bu adamların keyfinin kurbanı olmak ağır geliyor insan. selametle kalın kardeşlerim.

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    25.12-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    0

@aa11
    böyle bişey olamaz dönüşümlü iş bizi kapsamıyor hemde izinli olanları çağırabilir diye bi ibare yok. Hastalığınız ne hangi kurumda çalışıyorsunuz sizi dönüşümlü mü çalıştıracak. Eğer kronik hastalığınız varsa kesinlikle sorun olabilir adamlar bas bas bağırıyor çıkmayın dışarı diye kaldıki sokağa çıkma yasağının kapsamı genişletildi.

Üye
    mehtapsolmaz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:28
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    18

@aa11

Hangi Kurumdasın? Cimer'e şikayet et

Üye
    sarp35 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    26

@aa11

İbrahim Bey'inde dediği gibi siz idari iznlisiniz ve sizi geri çağıramaz, sizin dışınızdaki personelleri kapsar geri çağırması, idareciye bu inisiyatif tanınmadı, koskoca genelge var, derhal cimere durumu bildirir yazınızı yazın ve cevabı amirinize iletin.

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    25.12-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    0

@sarp35
    veya da işi tatlı dille çözmeye çalış müdürünle konuş gerekirse

Geçen bunun tartışması vardı bi yerde bu durumda gitmesen bile tutanak falan hiç bir işlem yapamazlar diyordu bi arkadaş.

Üye
    aa11 Avatarı

Son Giriş
    19.06-2020
    Saat
    13:34
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İdari izinliler, uzaktan veya dönüşümlü çalışanlar amirlerinin izni dışında görev mahallerinden ayrılamazlar ve hizmetine ihtiyaç duyulanlar çağırıldıkları anda görevine dönmek zorundadır. burada açık tamamiyle amirin paşa gönlü diyor genelge. üç kişiden bahsediyor 1. idari izinliler, 2. uzaktan çalışanlar 3. dönüşümlü çalışanlar. yani herkes amirin çağırması ile gitmek zorunda. genelge böyle olacağına. kimlerin evde kalacağına kimlerin çalışacağına amirler karar verir dense daha kısa ve öz olurdu diye düşünüyorum.

Sayfa 21 / 119 İlkİlk ... 111718192021222324253171 ... SonSon